Epizody(4)

Tahle speciální show svede dohromady známé tváře ze čtyř komediálních seriálů, které vytvoří parádní mišmaš plný nečekaných výstupů. (Netflix)

zdepapepa odpad!

Z čtveřice zdrojových sitcomů jsem jakožto celý seriál viděl (zároveň se mi i líbil) pouze jeden - The Big Show Show. Zbylé tři "ochutnávky" mě po jejich zhlédnutí ke sledování zbytku jejich dílů navnadily až při typickém letním seriálovém "suchu". Napadá mě hned několik přirovnání k vysílání tímto stylem - různé "variety packs" (např. v případě cereálií), kdy si člověk vyzkouší různé věci, plně ho to ale nezasytí. V případě seriálů a počítačových her se dá srovnávat také, je to níže než spin-off, na úrovni crossover episode/bonusová hratelná postava. Tam to podle mého, i vzhledem k počtu epizod zdrojových seriálů na sezónu, mělo zůstat, tzn. každá epizoda u svého seriálu a toto zrušit. I v případě hudebních festivalů se dá srovnávat, můžeme hovořit o jakémsi festivalu zábavy. Kde však normální festivaly lákají na zvučná jména, zde se jedná o začínající seriály, vždy nejvýše se dvěma sériemi. Přitom headlinery Netflix má/mělo - stačí se podívat na Wikipedii. Já bych se bohatě spokojil s One Day at a Time. ()