poster

Jen blázni spěchají

 • USA

  Fools Rush In

 • Slovensko

  Iba blázni sa ponáhľajú

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1997, 104 min

 • Ondrish
  ****

  Pre mňa má tento film úplne špecifické čaro a jednu nádhernú asociáciu z mladosti... a síce že rok predtým ako sa film natáčal, som s kamarátmi cestoval krížom cez Ameriku v starom Dodge a prechádzal som cez Arizonu, Hoover Dam, Las Vegas, Grand Canyon a všetky tieto malebné zákutia tejto nádhernej krajiny. Ale okrem toho sa mi páči aj film samotný - je to pekne nakrútená romantická komédia postavená na kontraste bieleho mladíka z New Yorku, na vrchole kariéry a krásnej hispánskej dievčiny, ktorí sa náhodou stretnú, splodia dieťa a potom sa rieša klasické problémy. Skvelý príbeh zo života, okorenený príjemným humorom a zasadený do najkrajších exteriérov amerického západu. Cool..(2.11.2007)

 • Kick077
  ***

  Když nic moc nečekáte, tak bych řekl, že příběh prostě neurazí. Je to ohranej a tím pádem i předvídatelnej příběh, ale pokud zrovna nejste odpůrci Mathewa, tak se párkrát i zasmějete. Občas je docela důležitý si uvědomit, že to chce brát s nadsázkou dialogy, protože pár jich je fakt hroznejch, ale i tomu se dá zasmát, jak je to hrozný. Takže hodnocení je prostě akorát uprostřed.(22.9.2014)

 • Pepinec
  ***

  Matthew Perry žije sen všech heterosexuálních mužů. Tedy, až do té doby, než ho Salma Hayek po třech měsících navštíví v práci. Poté následuje noční múra. Nevím, jestli noční múra všech heterosexuálních mužů, ale moje rozhodně. Jak to mají s vnímáním tohoto filmu ženy nevím, ale nedivil bych se, kdyby to braly jako pohádku s princem na bílém koni. No a to je ten věčný rozpor...(24.4.2011)

 • Inyanga
  ***

  Průměrná romantická komedie se zaběhnutým scénařem, který u mladších dívek a starších dam vyloudí onu potřebnou slzičku. Nejdříve se neznají. Pak se spolu vyspí. No nic. Čekají mimčo. Ona by ho chtěla (sviště i otce dítěte), on ji nechce (o dítěti ani nemluvě). Poté on by ji chtěl, ale ona pro změnu nechce jeho. Nakonec se vše v dobré obrátí, překážky a rozdíly jsou překonány (Američan - Mexičanka, nepraktikující presbytarián - silně věřící katolička, přízemní realista - duchovně založená dívka věřící na osud ), děťátko je na světě, happy end, můžeme jít spokojeně spát :-) Tenhle film drží nad vodou jen svůdná latinská krása Salmy Hayek, komediální talent Matthew Perryho a nesmrtelné písně Elvise Presleyho ("It's now or never"). Ale na nenáročnou večerní zábavu a 3 hvězdičky to stačí.(4.8.2008)

 • Jeanne
  ***

  Poněkud nuda, která spojuje místy sentimentální příběh s jindy bláznivou komedií. Možná by si to pro příště měli rozmyslet - realisticky? nebo bláznivě? :) Na druhou starnu - může se to i podařit - když se to umí natočit. Střídání jímavých částí s nevázanou legarcí se povedlo třeba v Cartouchovi s J.-P. Belmondem!(5.1.2004)

 • - Otce Alexe (Matthewa Perryho) hraje John Bennett Perry, tedy jeho skutečný otec. (viperblade)

 • - Pred tým, ako bol film nakrútený, na hranici medzi Arizonou a Nevadou nebola na ceste na Hooverovej priehrade namaľovaná čiara ani nápisy označujúce hranicu. Keď boli tieto nápisy a čiara urobené kvôli filmu, miestni úradníci sa rozhodli ich tam nechať aj po skončení filmovania a zostali tam až do roku 2005. (U_S_O)

 • - Role Isabel Fuentes (Salma Hayek) byla nabídnuta Jennifer Lopez. Ta roli odmítla ve prospěch filmu Anakonda (1997). (zuza99)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace