Alex Whitman, ambiciózní manažer firmy zřizující kasina a noční podniky, je vyslán do Las Vegas, aby dohlédl na novou zakázku. V malé hospůdce se seznámí s půvabnou mexickou dívkou Isabelou Fuentesovou a stráví s ní noc. Ráno však dívka zmizí, dřív než se Alex probudí. Znovu se objeví o tři měsíce později, právě když je Alex uprostřed důležitého jednání, a oznámí mu, že je těhotná. Když odejde, Alex se za ní vydá a slíbí jí, že s ní pojede za její rodinou, protože se Isabela bojí otce. Po náročné návštěvě, plné početného příbuzenstva, Alex Isabelu požádá o ruku a hned se vydají do obřadní síně. Krátce po svatbě nejprve dorazí Isabelin zuřící otec a vzápětí zbytek příbuzenstva. Objeví se i její psík, což se Alexovi vůbec nelíbí. Manželé se poprvé pohádají, když se ukáže, že zatímco Alex se chce vrátit do New Yorku, Isabela odmítá opustit Las Vegas. Manželé si zvykají na společný život a snaží se sladit odlišné zvyky, názory i přístup k životu. Další komplikace nastanou, když přijedou Alexovi snobští rodiče, kteří se netají nelibostí nad synovým výběrem partnerky. Seznámení Whitmanových s Fuentesovými skončí hádkou. Po další rozepři skončí Isabela v nemocnici. Když ji Alex navštíví, odmítne ho, řekne mu, že potratila, a bez rozloučení odjede k prababičce. Alexovi se stýská a na náladě mu nepřidá, když dostane oznámení o rozvodovém řízení. Zdá se, že vše je ztraceno... (TV Nova)

nash.

Většinou je to tak, že když se dva potkají, zamilují se, poznávají se, vezmou se a mají děti. Tady je to naopak. Nejprve dítě, pak svatba, a až pak se poznávají a nakonec zamilují. Nečekaně příjemná pohodovka, které nechybí romantika ani humor, o který se stará nejen Matthew Perry a odlišnost kultur z níž Alex a Isabel pocházejí. Milé, pohodové, úsměvné se sympatickou dvojicí, které člověk prostě musí držet palce. ()

Pepinec

Matthew Perry žije sen všech heterosexuálních mužů. Tedy, až do té doby, než ho Salma Hayek po třech měsících navštíví v práci. Poté následuje noční múra. Nevím, jestli noční múra všech heterosexuálních mužů, ale moje rozhodně. Jak to mají s vnímáním tohoto filmu ženy nevím, ale nedivil bych se, kdyby to braly jako pohádku s princem na bílém koni. No a to je ten věčný rozpor... ()

tron

„Verte mi, cikám najrýchlejšie na celom svete.“ Americký režisér Andy Tennant nakrútil pravdepodobne len jeden vydarený film (a to chytľavú realistickú rozprávku s Drew Barrymoreovou VEČNÝ PRÍBEH), ale to by nemusel byť najvýraznejší problém romantickej komédie IBA BLÁZNI SA PONÁHĽAJÚ. Tým je nápad urobiť párik zo sitkomového Chandlera Binka (Matthew Perry) a ženskej z DESPERADA (Salma Hayeková). Chémia nefunguje a scenár je o ničom, to všetko sme už videli a lepšie. ()

freddy

Tak tady se opravdu těžce rozhoduji, jak tento snímek ohodnotit. Jedná se o příjemnou romantickou komedii, která má "něco navíc". Sám nevím, co to "něco" je, ale má jakýsi prvek, který mě dokázal něčím velmi silně zaujmout a já nejen, že jsem dostal slušnou porci romantiky a pobavení, ale navíc jsem si to i docela užil a bylo mi líto, že už to končí, což samo o sobě značí, že tahle komedie byla něčím zajímavá. Možná to byla hispánská komunita, možná to byla úžasně svůdná Salma Hayek, možná to byl velice zajímavý děj, opravdu nevím. Každopádně mě se to docela líbilo a oproti většině ostatních romantických komedií mě to docela zaujalo. A tak jsem se rozhodl po dlouhém váhání přidat jednu hvězdičku a dát čtyři hvězdičky. Tohle se mi prostě líbilo a nestydím se za to! ()

Radyo

Kdyby v tomhle filmu nehráli Salma Hayek a Matthew Perry, tak by nejspíše nestál za moc. Oni dva jej vytáhli přece jen o stupínek výše, Perry svými komediálními záblesky a Salma (stejně jako v jiných filmech) svým nepřehlédnutelným půvabem. Několik málo povedenějších scének nemůže diváka příliš nadchnout, ale v rámci poobědové relaxace - proč ne. ()

• Role Isabel Fuentes (Salma Hayek) byla nabídnuta Jennifer Lopez. Ta roli odmítla ve prospěch filmu Anakonda (1997). (zuza99)
  • Počas čakania v rade na toaletu v reštaurácii v Las Vegas Alex stretne Isabel. Podobne sa Chandler stretne s Ginger pri čakaní na toaletu v Central Perku. (MTManiak)
  • Otce Alexe (Matthewa Perryho) hraje John Bennett Perry, tedy jeho skutečný otec. (viperblade)