Jen blázni spěchají

Fools Rush In

Iba blázni sa ponáhľajú

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1997, 104 min

Sympatický a vtipný Perry v kombinácii s krásnou Hayek s neodolateľným prízvukom, dávajú dokopy výbornú romantickú komédiu. Režisér to naozaj dobre zmixoval. Naozaj sa mi tento film zapáčil a ja osobne ho radím na popredné miesta v kombinácii spomínaných žánrov. Scéna v rade na záchod, či oznamovanie tehotenstva ale aj tie ďalšie boli skutočne dokonalé. A aby som nezabudol, soundtrack bol tiež veľmi počúvateľný :) (95%)(23.9.2011)

Tak tady se opravdu těžce rozhoduji, jak tento snímek ohodnotit. Jedná se o příjemnou romantickou komedii, která má "něco navíc". Sám nevím, co to "něco" je, ale má jakýsi prvek, který mě dokázal něčím velmi silně zaujmout a já nejen, že jsem dostal slušnou porci romantiky a pobavení, ale navíc jsem si to i docela užil a bylo mi líto, že už to končí, což samo o sobě značí, že tahle komedie byla něčím zajímavá. Možná to byla hispánská komunita, možná to byla úžasně svůdná Salma Hayek, možná to byl velice zajímavý děj, opravdu nevím. Každopádně mě se to docela líbilo a oproti většině ostatních romantických komedií mě to docela zaujalo. A tak jsem se rozhodl po dlouhém váhání přidat jednu hvězdičku a dát čtyři hvězdičky. Tohle se mi prostě líbilo a nestydím se za to!(4.8.2008)

Když nic moc nečekáte, tak bych řekl, že příběh prostě neurazí. Je to ohranej a tím pádem i předvídatelnej příběh, ale pokud zrovna nejste odpůrci Mathewa, tak se párkrát i zasmějete. Občas je docela důležitý si uvědomit, že to chce brát s nadsázkou dialogy, protože pár jich je fakt hroznejch, ale i tomu se dá zasmát, jak je to hrozný. Takže hodnocení je prostě akorát uprostřed.(22.9.2014)

Klasická romantická komedie, kdy na začátku se dva dají dohromady, pak překonávají různé těžkosti a nakonec se za šťastných okolností dají opět dohromady. Krásné Salmě Hayekové sekunduje chandlerovský Matthew Perry a společně vytvářejí zajímavý zamilovaný i rozhněvaný pár. Presleyovské písně pak podbarvují docela slušný a zábavný film.(13.1.2004)

Instantné a rýchlo vyšumiteľné, pásové a tradične klišovité. Ale celkom príjemne pozerateľné a bez problémov stráviteľné. Ďalší z niekoľkých pokusov urobiť z Matthewa Perryho áčkovú hviezdu, ktorý nemal šancu na úspech. Ja som ho za komika nikdy nepovažoval a za romantického hrdinu už vôbec nie. Vlastne je film akceptovateľný hlavne kvôli sympatickej a krásnej Salme Hayek.(22.12.2012)

• - Role Isabel Fuentes (Salma Hayek) byla nabídnuta Jennifer Lopez. Ta roli odmítla ve prospěch filmu Anakonda (1997). (zuza99)

• - Pred tým, ako bol film nakrútený, na hranici medzi Arizonou a Nevadou nebola na ceste na Hooverovej priehrade namaľovaná čiara ani nápisy označujúce hranicu. Keď boli tieto nápisy a čiara urobené kvôli filmu, miestni úradníci sa rozhodli ich tam nechať aj po skončení filmovania a zostali tam až do roku 2005. (U_S_O)

• - Otce Alexe (Matthewa Perryho) hraje John Bennett Perry, tedy jeho skutečný otec. (viperblade)