Malé dohazovačky

It Takes Two

Olsen Twins: Na to treba dvoch

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1995, 97 min

"Dospělí nad vším moc přemýšlí.."(4.5.2015)

Nothing more a nothing less than průměrná rodinná komedie o dvojčatech nedvojčatech, a o tom jak dát dohromady chrochtající Kirstie Alleyovou a vychytralou snoubenkou využívaného Stevea Guttenberga. TADY mi ještě ty dvě blbky nevadily, i když je to po všech stránkách slabší než původní Luisa A Lotka i než disneyovská Past Na Rodiče;) 50%(11.12.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $19,474,589Tržby Celosvetovo $-/40%/(24.2.2006)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $19,474,589(23.1.2007)

Jsou to sice dneska již docela pěkný ženský, dokázaly toho v životě mnohem víc, než by mě třeba jen napadlo, že bych někdy mohl dosáhnout a to ještě mnohem dřív než mi dneska je, mají svou vlastní kolekci oblečení, vlastní kdovíkolik milionů dolarů a jánevímcoještě, ale nikdy mě jejich filmy nebraly. Rozhodně ne ty, kde jim je víc jak dvanáct třináct, protože pak jsou to opravdu hovadiny, který točí jenom proto, aby si užily. Ale ve svých prvních rodinných komediích se mi líbily. Tady tento film navíc dal i další příležitost Stevu Guttenbergovi, kterýho je opravdu škoda, že moc nehraje. Sice s ohranou zápletkou, kterou asi ukradli už Luiselotě (pro neznalce maminka z knížky Luisa a Lotka), ale jinak fajn rodinná komedie se vším, co si pod tímhle slovním spojením člověk dokáže představit.(24.12.2005)

Nejlepší "olsenovka".(31.10.2005)

Nemam rad tuhle dvojici uz od mladi, ale tenhle films e mi libil a kdyz jsme ho nedavno videl, opravdu jsem se zasmal. Nevim sice, ktera je ktera tak reknu, ze obe hrali dost obre. Je to lepsi, nez ty jeji dalsi film yo tom, jak jsou v londyne, rime, milane nebo new yorku.(13.8.2006)

Takřka stejný film jako novější "Past na rodiče" a i když jeho kvalit nedosahuje jedná se o slušnou podívanou a ve filmografii sester Olsenových se jedná o jediný snesitelný film.(5.8.2008)

• ARI50

Je to spíše takové rodinné dívání ale nebralo mě to je to nudné a málo zajímavé možná mladší děti pobaví.(14.11.2018)

Zatímco dnes je z dvojčat páreček sexy masa, po kterým pase asi každý druhý američan, tehdy to byly skutečně celkem nerozeznatelné dvě holčičky... :p 20 let stará rodinná ptákovina nenadchne, ale asi ani neurazí(5.7.2013)

To ještě byly Olsenovic dvojčata snesitelné a roztomilé, kdo by jejich miloučkým obličejíčkům a šibalským očkám odolal. Asi nikdo. Hodně mi to připomínalo Past na rodiče s malou Lohanovou. Dohazovačky mají i podobné téma, ne-li shodné.(21.9.2009)

Sestry "Olsenky" jsou pro mě velkou srdeční záležitostí. Ovšem když jsem viděl prvních pár minut řekl jsem si - dobře už nikdy ale s českým dabingem! To byla málem má smrt. Jinak hvězdičky mluví za vše si myslím.(20.11.2010)

Film, který mi připomíná Past na rodiče s Linsday Lohan v hlavní roli. I zde jde o dobrovolnou záměnu dvou dětí (děvčat), které jsou si nesmírně podobné. Tentokrát to sice nejsou sourozenci a namísto jedné herečky jsou ztvárněny opravdovými dvojčaty (Olsenovy), ale i přesto je podobnost obrovská. Otec a patronka netuší, že dítě o které se starají s nimi nemá nic společného, otec se chce oženit za velmi nepříjemnou slečnu a to určitě ještě není všechno. Ale jelikož jsem výše zmíněnou PnR viděl dříve je pro mne jasnou volbou. I když tento film taky není špatný. 60%(24.2.2012)

• Eldrick

Ježiš, to byla zas vtíravá píčovina. Otravný žabí Olsenovic ksichty dělaj dohazovačky těžce přehrávajícímu Guttenbergovi a vypasený Kirstie Alley. Ještě že jsem viděl jen konec.(6.2.2006)

Olsenky ve své snesitelnější verzi se sympaťačkou Kirstie Alley a Rossovou manželkou. No, vykradená Louisa a Lotka a o třídu slabší než Past na rodiče. Milá rodinná komedie, která nikoho neurazí a za chvíli se vám vypaří z hlavy.(19.4.2009)

Na The Parent Trap to rozhodně nemá, ale bavilo jsem se u toho. Celkem příjemná a zábavná komedie až na to, že chvílemi se mi to zdálo až moc přibarvované a přehnané. Jinak to beru jako film pro děti, kterým se určitě bude líbit mnohem více. Na druhou stranu s tímto filmem žádný problém nemám, dobře jsem se u něj bavila.(21.11.2013)

• xerno

Nic moc, nic moc - Dvě malý hloupý holky si velice rafinovaně vyměnily role, to je naprosto přitroblé - navíc ta děsná romantika, jak malí fakani, kteří maj své opatrovníky se je snaží dát dohromady - prostě popkorn, kterej vůbec nejni vtipnej, natož dobrej...(9.9.2007)

Nejlepší film Olsenek. Pak to s nimi jede z kopce bez brzd na neutrál. Co se tohoto filmu týče, tak Andy Tennant občas nečekaně natočí nějaký velmi dobrý film a "Malé dohazovačky" k nim rozhodně patří. Ale pokud už jste viděli "Past na rodiče", tak vás dohazovačky moc neuchvátí, ač byly natočeny první, výrazně zaostávají. Něco jako kdyby jste se nejdřív mrkli na Dokonalý trik a následně na Ilusionistu.(12.3.2010)

• blackJag

Někdy od tohoto roku se začíná datovat postupný pád Guttenberga do absolutní bezvýznamnosti a o jeho parťačce Alleyové to +/- platí taky. Olsenky ostatně svou "filmovou mašinérii" nikdy nepřiblížili onomu vybájenému snesitelnému (alespoň) průměru blíž než v této nepovedené variaci na notorické téma, takže asi tolik k důležitosti této "laskominy". 40%(30.11.2014)

Povedená komedie z dob, kdy Alley byla ještě štíhlá, Guttenberg relativně známý a sestry Olsenovi zahajovaji kariéru nejslavnějších filmových dvojčat.(9.1.2010)

Komedie mého mládí. Nestydím se za to, že sem to viděla tak 10x...Podle mě se jedná o pohodovou a vtipnou komedii. Děj je sice poněkud tuctový, ae i tak se mi to zdálo zdařilé:)(22.12.2007)

<< předchozí 1 2 3 4