Reklama

Reklama

Epizody(8)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (5)

JamesSi 

všechny recenze uživatele

Je asi dobré, že s nárůstem streamovacích služeb dostanete seriály fakt pro každého. Tenhle je sequel pro fanoušky filmu, který byl inspirovaný skeči z SNL, které byly inspirované MacGyverem. Má to celkem slušný budget. Dokázali si pronajmout vězení, helikoptéry apod. Bohužel s humorem je to horší. Všechny vtipy působí jako mířené na druhý stupeň základky. Komu přijde vtipné, že Gruber mluví o zadcích na mariňáckém briefingu? Fortovo přehrávání taky bylo spíš otravné než vtipné. Nakonec se to příběhově zase až tak neliší od jiných špionážních seriálu, které jsou branné vážně. Dropnuto po druhé epizodě. Radši doporučím  Deckera nebo Team America. ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

O nič lepšie, o nič horšie, o nič stráviteľnejšie pre široké publikum ako film. Ale rozpočet to malo slušný, obsadenie fajn, krvavé to bolo poriadne v určitých momentoch, uletené až mimo náš vesmír, takže nechápem prečo, ale normálne sa to dalo zniesť. Ale samozrejme sláva to nie je. ()

KR4T4S 

všechny recenze uživatele

Docela utrpení. Hlavní postava je totálně nejvtipná a navíc überdebil. Jediné, co je opravdu hodně dobré, je úvodní píseň Mayi Rudolph a každá minuta, kdy je na obrazovce Kristen Wiig. ()

Reklama

Reklama