poster

Ogginoggen

Krátkometrážní / Drama / Romantický

Dánsko, 1997, 40 min

Hudba:

Frans Bak

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • sochoking
    ****

    Radosť sledovať bubeníka! Ešte väčšia Idinu prudko jebateľnú máti. No a mladý Kristoffer bol jasný prototyp gestapáka s tým jeho ksichtíkom.(5.3.2011)

  • Dimo
    *****

    Severský skvost. V tomto krátkém dramatu je obsaženo úplně všechno, co se do mnoha filozofujících romantických filmů snaží dostat režiséři (scénáristi) marně tři hodiny. A o co že jde? Ida a Klara jsou ve věku, kdy chlapci opovrhují, s oblibou je nazývají blbečky a hňupy. Láska je pro ně něco odporného či spíše směšného, takže když je Ida postavena před jedno takové vyznání, urazí se. Samozřejmě si to ale nenechá pro sebe, s kámoškou si vymyslí "pomstu", která ale nevyjde pro Idu moc příznivě, protože i díky své mámě pozná pravost citů, které jen maskovala. Láska, přátelství, faleš, zrada, erotika, sny, touhy a tanec. Tohle všechno se tu snoubí do podoby, kdy ve třičtvrtě hodinové stopáži je jasně vyřčeno vše. Lahůdka s bravurnými herci - jasná pětihvězda.(20.12.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace