poster

Holka na roztrhání

 • USA

  Sweet Home Alabama

 • Slovensko

  Dievča na roztrhanie

 • Slovensko

  Sladká Alabama

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2002, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  Soundtrack George Fenton: 1. Sweet Home Alabama - Jewel [3:34] ,2. Mine All Mine - Shedaisy [3:56] ,3. Falling Down - Avril Lavigne [3:51] ,4. Gonna Make You Love Me - Ryan Adams [2:35] ,5. To Think I Used To Love You - Uncle Kracker [3:24] ,6. Keep Your Hands To Yourself - The Calling [3:11] ,7. Bring on the Day - Charlotte Martin [4:34] ,8. Long Gone Lonesome Blues - Sheryl Crow [2:48] ,9. You Got Me - Jason Chain [3:41] ,10. Now That I Know Of - Shannon McNally [4:36] ,11. Marry Me - Dolly Parton [3:08] ,12. The Weekend Song - The Freestylers [3:56] ,13. Score - George Fenton [4:59],(12.5.2011)

 • Shit
  ***

  Veskrze průměrná romantická komedie, která ač nemá typický charaktery hlavních postav v podobě zlých a hodných, tak se to stejně veze na vlně klišé, včetně konce, i když ne tak děsně profláknutých jako obvykle, ale kdo už nějakej ten film viděl, tak ho nemůže prakticky nic překvapit, nicméně o to tady stejně nejde, nikdo přeci nemůže od tohohle čekat nějakej nečekanej konec nebo tak něco. Zabaví to v rámci možností slušně, ale víc se z toho nevyždíme(8.8.2008)

 • ViktorEl
  ***

  Tuctová romantická komédia, ktoré tu už boli milión, a ktoré sa od seba odlišujú, len hereckým obsadením. A keby v tomto filme nebolo také dobré a sympatické herecké obsadenie, tak by tento film nedosiahol ani toho priemeru. Aj tak už filmu škodí to, že obsahuje veľa romantického klišé, a vo väčšine času dosť nudí, ale na jeden večer je to slušný oddychový film. 55%(15.4.2010)

 • Petule3
  ***

  Teda ja nevim...proc se nam holkam tak mota hlava tim, ze kdyz se rozhodnete pro jednoho, dokonce v ulicce k oltari prichystana provdat se za toho druheho, ten odmitnuti vezme s takovou lehkosti, ze vam skoro jeste podekuje? At nekdo natoci film, kde se zena (muz)-to je fuk, rozhoduje mezi dvema laskama a tak jako tak jednomu ublizit musi, strasne ublizit, to by bylo vice realne, ze? Jinak mam film rada, Reese ma bozi vlasy, Patrick je dokonaly cely a Josh nadherny oci.(10.6.2016)

 • PALINO
  **

  Celá 3/4 filmu je slabá, beznápaditá, miestami nudná, dialógy slabé, skrátka je to niečo, čo si už na druhý deň nebudeme pamätať. Reese Witherspoon je síce fajn, podobne ako príjemná posledná 1/4 filmu, ale ani to nedokáže zmeniť môj pohľad, že v rámci romantického žánru sa Sweet Home Alabama moc nepodarila.(27.7.2004)

 • - Dostat se k Oak Hillu je docela obtížné, leží zhruba 45 minut od nejbližší státní silnice a filmaři museli cestu označit speciálními směrovkami, aby členové štábu zbytečně nebloudili. Studenti z místní univerzity si později cedulky rozebrali a nechali jako upomínku na natáčení. (Karlos80)

 • - Kulisy použité na začátku filmu jsou tytéž jako ve filmu Malé dohazovačky. (Avalon820)

 • - Skulptura, o které ve filmu tvrdí, že vznikla úderem blesku do písku, je ve skutečnosti ručně foukaný sklářský výrobek firmy Simon Pearce. Sklárny Simon Pearce sídlí ve Vermontu a byly založeny irským přistěhovalcem Simonem Pearcem. (Aknah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace