Goodbye, Emmanuelle

Emmanuelle III

Good bye, Emmanuelle

Francie, 1977, 100 min

• paascha

proč tohle někdo vydává???(9.10.2007)

• kaylin

Opravdu tvůrci natáčeli tenhle filmu kvůli příběhu? Pokud ano - a že to tak hodně vypadá - tak prostě šlápli vedle. Film je neskutečně nudným dramatem o tom, že dva manželé nefungují, jako doposud a že se snaží najít cestu přes milence, aby našli smysl života, nebo něco takového. Takový film ani není už možné označit za erotický.(2.6.2016)

• sportovec

Erotický film, který se vyznačuje - slušně řečeno - fatální nulitou byť i trochu kvalifikovanějšího filmového řemesla, nalézá v Emanuelách nepochybně jeden ze svých vrcholů. Potíž spočívá v jednom: Jedná se o erotický film, který se vyznačuje ...(20.9.2008)

• otík

Těžce hloupý film o tom, jak sexu chtivá děva žije ve volném sňatku s manželem, který jí dopřává všechny milence i milenky až do chvíle, kdy se Emanuela opravdu zamiluje a chce za svým milým utéct pryč z ostrova. Pak náhle jde veškerá tolerance v niveč a z milého manžela se stane hajzlík, který nepředává vzkazy a pálí dopisy pro Emanuelu. Erotiky je ve filmu docela dost, ale jinak vše je hloupé, levné a hlavně děsně úsměvné a nudné. Hudba: Serge Gainsbourg(7.9.2008)

• Tomco

Prekrásne nahé telá ženských predstaviteliek v ultra nevzrušujúcom príbehu. Ani solídna erotika, ani fungujúca dráma. 40% za to, že sa tých 100 minút dalo pomerne v pohode vydržať.(26.3.2009)

• - Sylvia Kristel (Emmanuelle) dostala honorár za prvú časť Emmanuelly šesťtisíc dolárov, v jej pokračovaní to už bolo rovných sto tisíc. (Raccoon.city)