Reklama

Reklama

Afrika na Pionieri

(seriál)
všechny plakáty
Dokumentární / Road movie
Slovensko, 2020, 8x14 min

Obsahy(1)

Dobrodružná cesta slovenského cestovateľa Mareka Slobodníka naprieč Afrikou na legendárnom motocykli značky Pionier. (RTVS)

Recenze (5)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Trabanty sa už vyšťavili, tak sa cestovateľ Marek Slobodník rozhodol usporiadať slovenskú verziu tejto cestopisnej šou - tentokrát na pionieri. Obsahovo je to prakticky podobné, podobná je aj africká trasa a tiež aj zaujímavé momenty z tejto nesmierne náročnej cesty. Kvalitatívne to nie je až na takej úrovni ako ten predošlý seriál, ale takéto projekty jednoducho vždy pobavia a ukážu, že kde je vôľa, tam je cesta. 80 % ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Netuším, kde někdo mohl nabrat dojem, že seriál je lepší než film, když seriál je v tomto případě v podstatě pouze rozkouskovaný film. Což v mých očích vzbuzuje dojem jakési zbytečnosti. Kromě tohoto drobného detailu to ovšem nemá chybu. Rád jsem se na to celé podíval znovu. Zážitek byl výrazně slabší, než v případě prvního zhlédnutí. Stále se ovšem jedná o jeden z nejlepších cestovatelských dokumentů současnosti s tou nejsympatičtější pankáčskou posádkou. Všechna čest a těším se na další cestu. [80 %] ()

Reklama

char_t 

všechny recenze uživatele

Přejedli se Trabanti? Zkuste Pionieri! Zábavnější, špinavější, autentičtější než poslední cesty žlutého cirkusu, a Marek Slobodník utáhne seriál stejně dobře jako Dan Přibáň. Víc pionierů, prosím! ()

sator 

všechny recenze uživatele

Viděno komplet (8)...Cesta na Střelkový mis, přec celou Afriku, trvala bandě mopedistů 150 dní, ujeli 15 tisíc kilometrů a projeli třinácti krajinami. ()

Zajímavosti (1)

  • Cesta na Střelkový mis, přes celou Afriku, trvala bandě mopedistů 150 dní, ujeli 15 tisíc kilometrů a projeli třinácti krajinami. (sator)

Reklama

Reklama