Extra život

• Velká Británie A Life Less Ordinary (více)

Z dílny tvůrců Trainspottingu přichází černá komedie o dvou andělích, kteří mají být vykázáni z nebe za neřestné chování. Mají však jednu možnost, jak se „vykoupit": totiž dát dohromady párek naprosto odlišných mladých lidí, o kterých si nebeský šéf, archanděl Gabriel, myslí, že by k sobě pasovali. A tak mají „stále ještě andělé” před sebou nelehký úkol: spojit srdce uklízeče kanceláří a zhýčkané a přepychem znuděné dcery jeho šéfa. (Bonton Home Video)

kikin01

Koktejl výborné muziky, a skvělé kamery. Danny Boyle, Trainspotting, a McGregor opět v hlavní roli, to musí být fakt zábava (v dobrém slova smyslu). Hlavní dvojka to táhne perfektně, a docela jsem zasmál, i druhé dvojici andělů, kteří tam ale vůbec nemuseli být jako andělé. Jinak parádní film s ještě lepším hvězdným obsazením. ()

Trageeed

Když nějakej film člověka dostane tak pak kašle na objektivitu!!! A tenhle se mi zavrtal pod kůžu docela slušně!!!! ()

Mer-Em

Pořádně střeštěná komedie s příjemným obsazením, McGregor super, ale dalo by se z toho vykřesat mnohem víc... ()

m-Jan

Chápu že po Trainspottingu a Mělkém hrobu člověk čeká divy a ono přijde odlehčení s trošičkou najivity. Jenže.. příběh je rychlý a svižný, Boyle je stejný jako předtím (jeho způsob snímání z dálky bych nominoval do síně slávy nejlepších snímačů z dálky :-D) jenom jde o jiný žánr (i když ne o tolik, jen v popředí nejsou drogy nebo smrt). Výkony skvěle v souladu s žánrem až lituju toho že E. McGregor už hraje jen v tom v čem hraje 80% ()

czKarlos

Úderná hláška: Když Gabriel volal Bohu, tak mě odrovnal slovy: "Při vší úctě, jak můžete říct, že to není ve vašich silách, pane? ()

IceZero

sice úplně otřesnej nápad, ale nějak to zafungovalo líp než jsem čekal, v tomhle žánru rozhodně to lepší co se dalo natočit... ()