Reklama

Reklama

Extra život

  • Velká Británie A Life Less Ordinary (více)
Trailer

Obsahy(1)

On je smolař, který pracuje jako uklízeč kanceláří a sepisuje knižní trhák, který určitě zabere, ona je znuděnou dcerou bezcharakterního milionáře. Ti dva jsou si souzeni, jenomže někdy se osud ne a ne naplnit. A tak jsou na zem sesláni dva andělé s důležitým úkolem, buď spojí ty dva dohromady, a nebo se mohou rozloučit s návratem "tam nahoru". A protože z nebe je sestup na zem pořádně tvrdý, natož s vidinou, že by měl člověk - tedy vlastně pardon anděl - mezi těmi bezbožníky dokonce setrvat - andělská dvojice se pekelně snaží. Jenomže ono to není tak jednoduché. Všechno totiž zkomplikuje, ale i zjednoduší, únos, vydírání, loupež, hudba, tanec, střelné zbraně a spousta dalších "banálních" záležitostí. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (146)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Nevěděl jsem, že má tenhle film pod palcem režisér takového kalibru. Také proto jsem se na film docela těšil a docela mě to i překvapilo. Pumpující taneční hudba k tomu ale dodala určitě svoje a bez ní by to tak napěchované napětím nikdy být nemohlo. Také ale Cameron Diaz ukázala, že má na filmu svojí důležitou část. Ta totiž kam přijde, tam je vždycky vymetýno. A stejně tak i v tomhle filmu. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byla teda jizda. Cekal jsem jen nejakou romantickou komedii a byl jsem hodne mile prekvapenej. Pribeh by sice nebyl kdovico, navic je jasny, jak se vztahy budou vyvijet, jenze tu je jeste ta linie s nebem a to, ze tu v podstate jde o to, aby se dali dohromady. Takze ve vysledku docela zajimavej pribeh. Navic paradne sviznej a ladenej do cernohumorna, navic tu ani neni nouze o prestrelky. A pak tu je nejvetsi klad, herci. A to nemyslim jen hlavni dvojku, Cameron a Ewan, ktery se k sobe fakt skvele hodi a oba hrajou paradne, navic vetsina vtipku tu je prave diky nim a jsou fakt vtipny. Ale mym favoritem tu je Holly Hunter, ktera je naprosto uzasne psychopaticka a zaroven roztomila. Perfektni zabava. ()

Reklama

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Proč mám tenhle film ráda, když mi vadí už ta nálepka "romantická komedie", únosy, nebeské vlivy a happyendy? Jednoduše pro dvojku McGregor-Diaz, kteří se napřed navzájem unesou, pak jeden do druhého správně prudí, pak loupí, vydírají, přepadávají, tančí, zpívají a mimochodem se zamilují. Jo a protože to celé koordinují andělé a že je to vůbec celý správně praštěný. ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Každý den nemůže být posvícení a každý film nemůže být Trainspotting, to ví už Danny Boyle asi dobře... Po takovém filmu se další projekt točí určitě těžko a očekávání bývají veliká, Boylemu se je bohužel podařilo naplnit jen z malé části. Trainspotting 2 se nekoná, jen velmi průměrná krimikomedie... ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Jedna z nejlepších a rozhodně nejoriginálnější romantická komedie, co jsem kdy viděl. Originální, vtipné, hravé, a hodně cool natočené. K dokonalosti tomu chybí, jen kousek. Já osobně bych vystříhal několik zbytečných scén s andělama, ztrácí to kvůli nim spád. Ústřední duo je skvěle sehrané a zvlášť u Cameron mi to přišlo jako životní výkon. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v Salt Lake City v USA a trvalo 50 dní. (Terva)

Reklama

Reklama