Extra život

Extra život

Romantický únos

Drama / Romantický / Komedie

Velká Británie / USA, 1997, 103 min

usmevný film na ktorom som sa pobavil a duo mcgregor a diaz ako spivaju somewhere under the sea je fantastickáááá danny išiel do holywoodu a natočil slušný film o osude ktorý mame každy nepisany aj ked anjeli sa snažia o pravý opak bravo ale preca už to neni anglicky film ale komerčak made in hollywood(22.8.2007)

Ak máte chuť na nieco uletené, tak toto je to pravé...Uletené scény (unesená učí únoscu ako žiadat o výkupné, sadistickí anjeli s vrazednými chúťkami , vtipné dialógy, Ritchi Vanderloo(nepoznáte Ritchiho Vanderla? šest zlatych albumov?tri platinove?najviac predaveného umelca za poslednych 20 mesiacov?Ritchi Vanderloo!!!). A prestrelit niekomu srdce aby ste ho zachránili? Krásna absurdita.(27.11.2009)

Skvělé, od první do poslední vteřiny originální a rozhodně ne romatická komedie (tedy esi je pro vás romantická komedie film, kde nekomu v detailu řezají nohu skalpelem, tak potom ano...). Příběh o andělích, lásce, dovednostech únosců a umění karaoke. Poznámka Oskara o koláži z Tarantina a Capry je velmi trefná...(27.1.2008)

Nádherná netradiční, trochu mysteriózní romance, ve které je Cameron prostě nádherná. Tento film bych tak trochu řadil mezi filmy jako "True romance", "Interstate 60" a dalších, kterých zamilované romance se odehrávají na pozadí nečekaného, divácky atraktivního děje. Jsou vtipné ale taktéž násilné, a skrytě se dotýkají větších témat, které ale divák pro celkovou bezstarostnost a cool jízdu nemusí řešit.(14.3.2016)

Vubec si nepamatuju, proc jsem se na tenhle film chtel podivat, protoze to byla docela nuda. Postavy celkem trapny, jejich chovani takovy nicim zajimavy a prislo mi, ze to vlastne nema zadny spad. Od zacatku bylo jasny, k cemu dojde a tak bylo jenom otazkou, nez ubehne vetsina stopaze k nejakymu tomu finale... Ale abych to jen nemrdal, bylo tam par vtipnejch scen a finale me taky docela bavilo (i diky hudbe), takze takovy slaby 3* tomu dam. A animak na konci byl sracka.(9.9.2017)

• - Natáčení probíhalo v Salt Lake City v USA a trvalo 50 dní. (Terva)