Priamy prenos slávnostného galavečera zo Slovenského národného divadla v Bratislave s vyhlásením výsledkov jubilejného 20.ročníka diváckej ankety o najpopulárnejšie osobnosti a programy televíznej obrazovky za rok 2019. (RTVS)

majo25

O level slabšie ako po minulé ročníky. Na stroho vypočítavom humore som sa takmer nebavil, Sajfa je už opozeraný a každý druhý oceňený musel spomínať koronu a chudáka kultúru, ktorá je odrezaná od príjmu. Diváka však takéto reči nudia, hlavne keď sa často opakujú. Ani dokrútky už nie sú to, čo bývali, snáď okrem dokrútky o hercoch a skeči Šebovej mi ostatné vôbec neprišli vtipné. A nad niektorými oceňenými som musel opäť iba gúľať očami. Ten tlstý malý Kuli či Kali, či ako sa volá, získal ocenenie speváka? Ľudia, čo mu poslali hlasy, musia byť naskutku drbnutí, pretože zvoliť niekoho, kto nevie vôbec spievať, za najlepšieho speváka, môže iba vôl. Na druhej strane oceňujem dobrú hudbu (Cimbal brothers) - páči sa mi, keď sa cimbalom a sláčikovými nástrojmi prezentuje moderná hudba. Samozrejme, šou opäť veľká, ale ubudlo humoru, nenacvičeného humoru a to sa na celom podpisuje. A už keď musia mať rúška, tak nech ich majú všetci, a nie len niektorí, alebo niektorí ich dávajú dole a zasa nahor, a dole a potom zasa nahor. ()

petisek

Po tom, čo sa do odovzdávania cien OTO obuli poslanci Kresťanskej únie na čele s Annou Záborskou, pre údajné "urážlivé zosmiešňovanie kresťanskej viery", náhle celý program v mojich očiach stúpol na hodnote. Zdvíham zámerne hodnotenie na 5*, lebo si nemyslím, že Boh je taký urážlivý, ako táto bigotná skupina poslancov slovenského parlamentu. ()

MM_Ramone odpad!

Tohto roku sa konal 20. ročník diváckej ankety o najpopulárnejšie osobnosti a programy televíznej obrazovky OTO. Večer bol tradične sprevádzaný aj rôznymi scénkami a dokrútkami. Tohtoročným motívom bol „boh šoubiznisu“. Mnohé scénky však boli veľmi urážlivé a dehonestovali Boha a kresťanskú vieru. Primitívne sa vysmievali z Boha a Desatora. Napríklad, v jednej zo scénok známi slovenskí herci stvárňovali sudičky. Scéna sa ale odohrávala v kostole a herci boli oblečení ako rehoľné sestry. Za nehanebnú provokáciu možno považovať aj dokrútku ku kategórii spevák roka, počas ktorej sa nominovaní interpreti „spovedali“ zo svojich showbiznisových hriechov. Ako spovednica im však slúžila záchodová kabínka. Korunu tomuto rúhaniu a urážaniu kresťanov nasadili Diana Mórová s diabolskými rohami na tej svojej sprostej hlave a slizký Jakub Prachař, keď na pódiu predniesli desatoro prerobené do desiatich pravidiel showbiznisu. Hanobenie Boha v priamom prenose vo verejnoprávnej televízii. Primitívne, nechutné panoptikum. Odporný odpad! ()

Arsenal83 odpad!

Poslanec Tomáš Taraba to okomentoval náležite: „Iba slovenská herecká elita, ktorá keď nemá politické mítingy, tak je bez príjmu, si pomýlila odovzdávanie ceny OTO s urážaním Boha a kresťanstva. S akým materiálom RTVS robí, taký má výsledok. Dáme Licenčnej rade podnet na túto reláciu, pretože tento druh primitívnej zábavy na verejnoprávnu obrazovku nepatrí. Som rád, že sa viacerí ukázali, že sú absolútnym subštandartom spoločnosti a nie jej výkvetom. Ľudia bez názoru a cti, ktorí za pár grošov prečítajú akúkoľvek stoku.“ ()