Helena a její chlapci

A ještě jeden kluk (E03)

(epizoda)
  • Francie Encore un garçon

Kri-kri

Kluci si uvědomí, že jejich kapela potřebuje muzikanta, který ovládá syntezátor a tak se ponoří do inzerátů. Dlouho si v nich ale nepočtou, vyruší je Johana a sdělí jim, že Katka a Helena na ně čekají v tělocvičně. Tam se Johana dá do řeči s dlouhovlasým klukem jménem José a chvíli to vypadá, že se chlapci proto na holky hněvají. Nakonec ale vyjde najevo, že José je právě ten klávesák, kterého do kapely potřebují. Zazní tu dost vtipných hlášek. "Jednou popadl kudlu a vyskočil na stůl." "To je hrůza, zapíchl někoho?" "Ne, jen si namazal chleba máslem, ale nůž byl ostrej.":) "Nezaslechl jsi nějaký hlas?" "To nic, to zaštěkala nějaká vzteklá fena." 100% ()

Ebibrigi

Veselá epizoda, kdy se člověk pobaví hned zkraje. Kristián hledá svoje ponožky, leze po čtyřech okolo  postele a v pátrání mu překáží Mikulášovy nohy. Prý: “ Můžeš na chvíli zvednout ty ploutve?” 😄 Dozvídáme se, že se Johanna poprvé nakoukla do klučičího pokoje a přitom sbalila Kristiánovu ponožku.  Kluci se rozhodnou najít si k sobě ještě jednoho muzikanta - klávesáka. Zkoušejí pročítat inzeráty v profesionálních časopisech. Štěpán s Mikulou mají obavu, že se k nim nikdo nepohrne, když nejsou profíci muzikanti. Kristián, ten jejich názor nesdílí, říká, že přeci jsou profíci. Proč by ne?! Načež Štěpán ho usadí: “ To jo, stačí se přece podívat na šňůru - zítra večer hrajem v garáži, pozítří v garáži a celou sobotu v garáži.” To je fakt, ještě vůbec veřejně nevystoupili. Takže vhodnější je nějaký začátečník. I když?  Legrační je, jak je Kristián celý hotový z toho, když ho Johanna svezla z kavárny do tělocvičny svým bourákem. Musela jet jako tryskáč, když se chvěl ještě dlouho po tom. Kristián motající se : “Už nikam nejedem? Díky můj Bože, díky Svatý Kryštofe.” 😀 Katka: “Příště zavři oči, líp se to snáší.”  Johanna se dá do řeči s klukem, co si přišel zacvičit do tělocvičny. Kudrnatý vlasatý kluk se jmenuje Chozé a nejen že ho Johanna přivede ke stolku za holkama ale ještě ho pošle pro 3 drinky.  Katce s Helenou se to nelíbí, tuší, že se tohle může lehce zkomplikovat a jejich kluci by si to mohli vyložit jinak. A přesně to se stalo. Mezitím co Chozé odskočil pro drinky, za holkama se vrací jejich kluci - Štěpán, Kristián a Mikulàš a nesou drinky pro své holky. Vzápětí však přichází i Chozé s drinky, takže dochází k vtipné situaci - holky mají najednou dvojí pití a taky mají co vysvětlovat. Proč jim cizí kluk nosí pití?  Právem jsou Katka s Helenou na Johannu pořádně naštvané. Vyčítají ji, že je to její vina a teď se s nimi kluci odmítají bavit. Dokonce jim prásknou i telefonem.  Když se sejdou v kavárně, Katka, Johanna a Helena sedí zvlášť u stolu a  Mikuláš, Kristián a Štěpán u druhého stolu. Dělají, že ty svoje holky neznají.  Johanna: “Takhle uraženě se budete tvářit dlouho?” Mikuláš: “Nezaslech jsi nějaký hlas?”  Štěpán: “Já? Ne.” Kristián: “To nic. To zaštěkala nějaká vzteklá fena.” 😀  Když se všichni usmířili, přichází do kavárny Chozé. Děvčata zpanikaří a chtějí odejít, Johanna začne přísahat, že tentokrát si s ním rande nedomluvila. Ale kluci jim pobaveně vysvětlují, že Chozé je muzikant, předchozí večer s ním zkoušeli hrát v garáži a vypadá to, že našli nového klávesáka k sobě. A to jen díky Johanně, která se s ním začala v tělocvičně bavit.  Hezky se kouká na takové legrační zápletky. Zamotá se to a pak se vše v dobré rozuzlí. ()