Helena a její chlapci

Jimmy (E07)

(epizoda)
  • Francie Jimmy

Kri-kri

Johana si všimne, že Kristiánovi se líbí Natálie a tak začne cvičit a držet dietu. V bazénu předstírá, že se topí a seznámí se s plavčíkem Jimmym. Kristián si dohodne rande s Natálií, jenže nedopadne vůbec podle jeho představ. Do hovoru se jim připlete Kristiánova stíhačka Sofie, která se s Natálií zná už ze základky v Bordeaux. "Mě by vážně moc zajímalo, co to vlastně hrajete?" "Neboj, kup si dvojitý album, během tří, čtyř let třeba vyjde.":) Kristián začne žárlit na Jimmyho a o Natálii ztratí zájem. Výborná a vtipná epizoda, hlavně scéna v kavárně, jak Kristián dělá ksichty a schovává se pod stolem.:) Katčina hláška k Johanině jízdě na rotopedu: "Tady nejde o Tour de France, problém je v elektrice. Kri-kri si koupil generátor a potřebuje šlapající odborníky, aby šel proud." Kluci bavící se o Natálii: "Zabrala?" "No, to se nedá zas tak úplně říct, ale když pozdravím, neutíká.":) 100% ()

Ebibrigi

Johanna má podezření, že jejímu milovanému Kri-Krimu se líbí Natálie. Láme si hlavu čím to a napadne ji, že proto, že je Natálie hubenější než Johanna. A tak každý den jezdí na šlapacím kole 30 km. Katka a Helena se ji snaží přesvědčit ať tolik nepřehání. Jenže Johanna, když si něco vezme do hlavy.... Poté co v tělocvičně ujela na kole svůj stanovený cíl, odebere se do bazénu. Tam svoje síly přecení a začne se topit. Zachrání ji pohledný plavčík Jimmy. Když Kristián pokukuje po Natálií, tak si i Johanna touto formou někoho našla. Ví, že se Jimmymu líbí a  je přesvědčená, že je to její osudový muž.  Kristián se svěřil Mikulášovi a Štěpánovi, že se mu opravdu líbí Natálie a že s ní má schůzku. Jen ho trápí aby to neublížilo Johanně.  Záhy již sedí v kavárně a čeká na Natálií. Do kavárny ovšem nejprve přichází Sofie, zahlédne Kristiána a okamžitě si k němu přisedne. Bombarduje ho nezajímavýma otázkama o jejich kapele.  Kristián by se ji nejradši zbavil.  Přichází Natálie a je překvapená, že se potkává se Sofií, s dávnou spolužačkou. Společně všichni tři sedí u stolu, ty dvě si mají tolik co říci. Jen Kristián se nudí, když musí poslouchat ty jejich řeči. Dobře se u toho ksichtí. :-D   I Johanna si domluvila schůzku v kavárně s plavčíkem Jimmym. Dochází k legrační situaci, kdy zatímco u jednoho stolu randí Kristián s Natálií a nedobrovolně se Sofií, tak přichází k volnému stolu Jimmy a hned za ním Helena, Katka a Johanna. Johanna totiž chtěla, aby i holky s ní šli na schůzku. Kristián, jakmile zahlédne holky, tak se sesune pod stůl aby nebyl vidět. :-D Snaží se nenápadně vytratit, pomalu s Natálií a Sofií odcházejí, když si Natálie všimne Katky, Heleny a Johanny a tak je jde ke stolu pozdravit. Kristián se schovává jak může, i za květinovou výzdobou kavárny :-D Beztak si ho Johanna všimne a pozve mezi ostatní. Stejně tak se o chvíli později připojí Štěpán s Mikulášem a všichni společně stráví večer. Jen Kristián je naštvaný.  Kristiánovi rande s Natálií o samotě tedy nevyšlo ale večer na pokoji klukům přiznává, že je vlastně rád, protože Natálie není podle jeho představ a ještě ke všemu kamarádí s otravnou Sofií. A došlo mu, že má rád Johannu. Trochu žárlil na Jimmyho a myslí, že se k Johanně vůbec nehodí.  Na okno klučičího pokoje někdo zaklepe - je to Johanna, která vyšplhala po okapu. Musela přijít za Kristiánem mu říct, že s Jimmym nic nemá a že její milovaný Kri-Kri je pouze a jedině on. Tedy konec dobrý, všechno dobrý.  Další pohodářská epizoda o tom, že se Kristián musel otestovat, jestli by mohl mít rád Natálií. Na oplátku se i Johanna musela otestovat s Jimmym. Bylo to hezké a úsměvné. Vtipných hlášek tu moc není ale ničemu to nevadí. ()