Helena a její chlapci

Zlatý zvukař (E52)

(epizoda)
  • Francie Un ingénieur en or massif

Kri-kri

Kristián má ráno s Johnem Wanderem schůzku v jeho studiu, na kterou málem zaspí. Helena se v kavárně náhodně setká s Thomasem Favou. Později si John přijde poslechnout jejich píseň do garáže a domluví nahrávání na středeční večer. Na dívky zapůsobí sympaticky a Natálie jim neopomene zdůraznit jeho klasifikaci děvčat. Tento díl je naditý skvělými scénami a hláškami. "Rychle, musím na schůzku!" "A s kým ji máš?" "No s Johanou asi ne, to by nespěchal.":) A nebo zmínka o Kristiánově košili: "Tu mi koupila Johana." "Má tak špatný vkus?" "Pohádali jsme se, když mi ji koupila.":) Pobaví i debata holek ohledně Natálie: "Viděla´s, jak se tváří, když jsou někde kluci? Jako hladový psisko před horou bifteků." "Našim biftekům se nedá odolat. " "Jo, ale ona by je nemusela ochutnávat!":) 100% ()

Aquilles

Povedený díl, který se točí okolo seznámení s Johnem Wanderem a příprav na nahrávání ve studiu. I když je tahle epizoda dějově trochu chudší a vlastně se toho moc nestane, vynahrazuje to řada vtipných narážek. Pobavilo mě především neustálé pošťuchování mezi Štěpánem a Kristiánem. Povedla se také scéna z tělocvičny, kde Kristián nejprve svědomitě cvičí (ten výraz ve tváři je perfektní), a poté málem zmrzačí Johanu. ()