Helena a její chlapci

Návrat domů (E95)

(epizoda)
  • Francie Back home

Kri-kri

Po měsíčním turné po Anglii se kluci konečně vracejí do Paříže, Johana z nedočkavosti už v pět ráno vstane a slavnostně se obleče a učeše, přestože kluci mají přiletět až odpoledne. Ve skutečnosti se vrátili už ráno, místo aby čekali na odpolední let se celou noc trmáceli autem. Rozhodnou se holkám zavolat, ty ale nejsou doma, zašly si zacvičit. Kristián vyvádí, že když v půl osmé ráno holky nejsou doma, dozajista využily příležitosti a strávily noc s jinými kluky. Přitom zrovna Kristián prožil v Londýně románek s fanynkou Dianou, ta za ním ještě týž den přiletí do Francie a před Johanou mu skočí kolem krku. Pobaví jak Johana neustále varuje holky, aby si daly pozor na Angličanky a pak z ní vypadne, že i její rodina, než se usadila v Texasu pochází z Anglie.:) 100% ()

Ebibrigi

Mně pobavilo i jak po návratu kluků na pokoj Kristián rychle vletěl do koupelny, aby tam byl jako první a vlastně si sám naběhl, neboť mu netekla voda. A Mikuláš na něj zvolal, že to byl přece jeho nápad aby zavřeli vodu před odjezdem. Kristian je tedy poprosil jestli by neskočili otočit kohoutkem. Mikuláš jen předstíral, že byl zapnout vodu a když Kristiánkvi stále voda netekla, řekl, že Mikuláš určitě otočil špatným kohoutkem a šel tam radši sám. Když se vrátil na pokoj a brblal něco jako: “No to jsem si mohl myslet, otočil jsi špatným kohoutkem.... tak v tom Sebastian již v koupelně a děkoval jak je to super. 😀 ()