Helena a její chlapci

Jen o lásce (E120)

(epizoda)
  • Francie L'Amour toujours

Kri-kri

Kristián si utahuje z Josého ohledně Johaniných plánů s Anežkou a Kanuem. Záchvatu smíchu propadnou i Sebastián s Miikulášem, José se urazí a vystřelí z garáže. "Anežka ho přivádí do hrozného stavu." "Anežka? Ne, v tom to není, souží ho zimní spánek svišťů na Aljašce.":) Děvčata hodnotí počínající lásku Natálie s Kanuem, náladu jim zkazí Benedikta zprávou, že Anežka se zamilovala do Kanua. Anežka se v garáži vyptává na Kanua a právě když klukům prozradí, že je do něj zamilovaná, vejdou v milostném objetí Kanu a Natálie. José se dívkám svěří, že je zamilovaný do Anežky a že ví i o tom, že Anežka miluje Kanua. Josému se nakonec uleví, když se dozví, že Kanu je s Natálií. Natálie a Anežka si v klidu promluví, Anežka ustoupí a právě objevenou lásku Natálii, která se díky tomu změnila přeje. Poslední z první sto-dvacítky "starých" dílů odvysílaných u nás dvakrát. 100% ()

Aquilles

Klidný díl, který jednu dobu působil pro české diváky jako závěr seriálu. A tuhle úlohu splnil dokonale. Zápletka se točí okolo trojúhelníku Anežka-Kanu-Natálie (anebo čtyřúhelníku, započítáme-li i Josého). Johaně vyšly její plány, když se Anežka zakoukala do Kanua. Jenže Kanuovi se mezitím zalíbila Natálie. Nakonec se vše vyřeší i bez Johaniny intervence a Anežka s Natálií si vše v klidu vyříkají. Epizoda pak končí téměř idylicky, když jsou skoro všichni šťastní. Natálie začala poznávat skutečnou lásku a Anežka věří v naději, že ten pravý na ni někde ještě čeká. Co víc si od "posledního" dílu může člověk přát. Závěrem ještě několik skvělých hlášek: "Znáte Natálii, často zaměňuje své kapesníky s kluky." "S naší Natálií? - Nepřeháněj, s tou co bydlí nedaleko našeho pokoje." "To víme Johano, nic tě netíží víc, než život druhých." ()