Helena a její chlapci

Hanebníci (E190)

(epizoda)
  • Francie Les Odieux

Kri-kri

Konečně nadešel okamžik pomsty. Lola, Benedikta, Adéla a Natálie se pozdě v noci vypraví na diskotéku k Nelly vyhlížet ty tři papalášské synáčky. Zatímco Sebastián, José a Kryštof podle plánu čekají v garáži, Mikuláš se vloudí na diskotéku v přestrojení za prodavače květin. Jeho převlek zabere, ani holky ho zprvu nepoznají. Akorát mi nejde do hlavy, proč dal tomu vyhazovači tolik bankovek. Holky ty tři zvrhlíky sbalily a dovedly do garáže, kde je přiměly se svléknout donaha, načež se objevili kluci schovaní v krabicích a připraveni pořizovat fotky pro rodiče oněch zvrhlíků. O poznání zajímavější díl, než ten předchozí a s novým prostředím. 95% ()

Ebibrigi

Fajnová epizoda, kde parta pomstila Natálií. Zcela sympatizuji s výroky Loly o nočních podnicích. Řádění v nich až do rána místo spánku? Nikdy. Krásně to Sebastián řekl, že jediný podnik kam Lola ráda chodí je postel.  Mikulášovi v převleku prodavače květin to moc sluší. Ani já ho při prvním sledování epizody v TV nepoznala.  Mám ráda epizody ve kterých parta jako celek pomáhá jednomu z členů. Ač Natálie mezi ně často nepatřila ale o to je to hezčí gesto.  A pomstu vymyslely dobře. Hlavně dámské pohlaví si ke konci smlsne nad špetkou erotiky.  Za mě celkem zábavná epizoda. Kouknu na ni ráda zas. ()