• Anderton

Bežalo to niekedy v druhom a treťom ročníku, keď som bol na strednej. Pár krát som si to pozrel, pretože o tom občas kecali baby, ktoré z toho mali celkom srandu. Tých 26 minút na jednu epizódu bolo tak akurát. Aspoň pre tých, ktorí nemali nervy na 45 minút s Beverly Hills. Najviac sa mi páčil ten blb, čo stále "akože" ignoroval svoju frajerku.(9.1.2013)

• Linsang

Šmankote, na tenhle seriál jsem už úplně zapomněla a teď tu na něj narazím v žebříčku :-) Upřímně, kvalita docela úděsná, ukázková telenovela po francouzsku, ale pokud si dobře vzpomínám, tak jsem se tehdy docela bavila (no, taky jsem byla školou povinná a v té době jsem měla ty měřítka kvality samozřejmě nastavena trochu jinak - hlavně, aby tam někdo někoho vášnivě miloval a občas jsem se zasmála, to mi ke štěstí úplně stačilo...) . Tak abych nebyla nespravedlivá, dám tomu za dvě...(20.1.2012)

• MM_Ramone

"Helena a jej chlapci", človek by si myslel, že to bude nejaké porno o náruživej starej Helene, čo si to rozdáva s kdeakými nadržanými mládencami. Filmovou nekvalitou to má síce hodne blízko ku tomuto pokleslému filmovému žánru, ale nie je to porno. Je to dvesto osemdesiat dielná francúzska komická telenovela, ktorá sa po roku 1989 ako jedna z prvých objavila na obrazovkách tuzemských televízií. Našlo si to svojich divákov. No ja si pamätám, že som nad tým len nechápavo krútil hlavou a nestačil sa čudovať, že čo je to za odpad!(22.6.2018)

• Kochanski

a ještě jednou, protože mě fakt serete!!vy jste na ty telenovely nějak vysazený, co? Jsou to neškodné kravinky, které nemají žádné ambice. Jste nechutní elitáři, povýšení až na půdu! Já se na to taky nedívám, ale nemůžete to přece takhle zatracovat. Kdyby to režíroval Kubrick, tak chápu, že to haníte. Ale takhle - vždyť to ani není film! Je to prostě útvar, který si žije a je není pro Vás. Ani pro mě! je jednoduché takhle odsoudit nižší zábavu, ale někteří lidé na Kubricka fakt nemají!(30.8.2003)

• kulyk

To se tak jednou sešlo pár žabojedů na ochutnávce odporného, mladého, sotva zkvašeného patoku, přiťukli si tím beaujelaus a přes své čmoudlé okníratěné xychty vychrlili pár úvah o financích. Například na téma, jak si nahrabat na blbech. A jeden, teď už nevím jestli to byl Žán-Brié nebo Kamém-Bért, nadhodil možnost falzifikace Béháčka od těch ignorantů vysídlených za ,,oceán Atlantique". A samozřejmě to bude lepší, intelektuálně na výši, vtipné a elegantní, vždyť jsme vydumali prakticky všechny krásy civilizace. A ani do toho nemusíme moc investovat, lépe než Delyn a Brendy hraje i poslední metař v žoldu země galského kokrhavce....Pár pytlíků a blbek, posmutnělých z hormonální nerovnováhy, nám zásobovalo obrazovky svými zjevy po docela dlouhý čas. A ta hezčí část ze spolužactva to žrala jako Mugabe člověčinu, takže nebohý Kulyk na to musel zízať tiež, chtěl-li se v průběhu nenucené konverzace nenápadně přiblížit ku ňadrům v rozpuku.(14.7.2012)

• - Režisér Gérard Espinasse si ve 239. a 240. díle zahrál menší roli oplzlého fotografa. (Kri-kri)

• - Spoiler: Epizody 228 - 233, v nichž byla Helena nevědomky zdrogována hudebním producentem Thomasem Favou, byly na francouzské televizní stanici TF1 řadu let cenzurovány. Totéž postihlo i závěrečné epizody 279 - 280, v nichž se muzikanti z Josého nové kapely pokusili znásilnit Taxi. (Kri-kri)

• - Cathy Andrieu a David Proux, kteří prvních 70 epizod tvořili milostný pár (v českém překladu pojmenováni Katka a Štěpán), byli nějakou dobu skutečně manželé a měli spolu dvě děti, Alice a Mathis. (Kri-kri)