poster

Vánoční píseň (TV film)

 • USA

  Holiday Romance, A

 • Slovensko

  Sviatočná pieseň

Drama / Romantický

USA, 1999, 91 min

Režie:

Bobby Roth

Producenti:

Randi Richmond

Střih:

Armen Minasian

Scénografie:

Dan Yarhi

Kostýmy:

Linda Kemp
(další profese)
 • Karja
  ****

  Téměř výborný vánoční film, který dokáže způsobit husí kůži na těle i na jaře. Zpočátku pomalý rozjezd filmu nabírá postupně na pěkné vánoční atmosféře. Každému můžu doporučit, neokoukaný dobrý vánoční film.(29.4.2014)

 • JARDAHONDA
  ***

  Každý hledá píseń svého srdce. Romantické vánoční pohlazení stylizuje atmosféru snímku s krásnou hudbou, která schová pod koberec poněkud slabší scénář. Závěr = Příjemné zasnění 50 %(8.11.2012)

 • Skuby47
  ***

  Tento film s jednoduchým všedním příběhem a předvídatelným koncem je zasazený do předvánočního času a obsazen méně známými herci. Je takový obyčejný, ničím mimořádným nevyniká. Vyzvednout lze melodičnost a hudební ukázky vánočních písní. Vánoční atmosféru navozuje jenom výzdoba. Snaha o dojemný závěr je příliš zřejmá a je spíš ke škodě. Není to tedy žádná bomba, neurazí ani nenadchne, ale za podívání to stojí. Je vidět, že se na školách musí šetřit i v Americe a zavírání těch krachujících není zdaleka jenom náš problém.(4.12.2011)

 • zdenny
  **

  Moc vánoční nálady to ve mně teda nevyvolalo. Odehrávalo se to v pro mě ne moc vánočním prostředí a atmosféře a herci mi nepřirostli, alespoň na těch 120 minut, k srdci. Spíš mi nebyli moc sympatičtí. Když to tak hodnotím, na tento film jsem se podíval jen proto, že měl v názvu slovo "vánoční". I finále filmu nebylo nic moc. Spíš mě po emotivní stránce zaujalo setkání dědečka s kamarády - veterány z války v Korei.(20.3.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace