Síly z temnot

Mexiko, 2020, 81 min

Bernardo Arellano

Federico Cecchetti
  • oveckaoa

Spoilery Chlápek hledá svoji sestru a ubytuje se v hotelu. Tam to je samý magor a vypadá to tam jak sraz pacientů Jedličkova tak, že tam máme liliputskou důchodkyni, jakousi kurvu co dělá v baru pak chlápka co s ní šuká pokud jsem to pochopil dobře ( s ní tam šuká více chlapů, ale tenhle bude asi její pasák nebo co) ženskou co je médium a to je asi tak zhruba celé osazenstvo. 30 minut je v hajzlu a nic se nestalo pak zjistí, že musí zaplatit 2000 pesos , aby to médium mu řeklo kde je jeho sestra tak vykrade hospodu a zaplatí jí to a zjistí , že je kdesi unesla skupina lidí pro, kterou dříve pracoval a tito lidí mají v sobě jakési housenky (on ji má později taky) . Kde se tam ty housenky vzaly nevíme a film to ani nezodpoví jsou pro film důležité nevíme prostě se tam objeví z ničeho nic a mizí z ničeho nic. Souboje v tomto filmu jsou příšerné ke cti režiséra je pouze to, že se zde bojuje s ženskýma většinou akorát choreografie vypadá následovně bojuje s ženskou praští ji je v bezvědomí hodí s ní o zem je v bezvědomí pak vstane dá jí další ránu a zase jde to bezvědomí hlavní záporák je úplný ubožák, který dostane jednu ránu a umře pak zde máme plot twist vede to někdo jiný do toho vleze ta housenka a umře (proč, když v tom chlapovi žila normálně a neumřel ? nevíme) 0 procent nejhorší film co kdy Netflix vysílal .(27.11.2020)

• mistrpropr

Nedostatek peněz je zřejmý od první minuty, ale to by nemusel bejt problém. Bohužel hlavní hrdina tam jen drsně chodí, čumí a občas plácne nějakej blábol. Pak se tam začnou objevovat nějaký obskurní postavy, když je tam bitka, tak to vypadá jak nějaká bezkontaktní rozvička na tělocviku a dál nevim, musel jsem to vypnout, protože duševní zdraví mám jen jedno. Každopádně i přes krátkou stopáž, pocitově strašně dlouhej film. Ještě se mi nestalo, abych si řikal: to už je tak minimálně hodina v čudu a za chvíli bude konec. Pak se podívám a ono uběhlo teprve 23 minut (!). Ne, tohle fakt ne...(27.8.2020)

• IceQueen

Netflix ma presvedčil, že tento zázrak musím vidieť. Nakoniec sa ukázalo, že som nemusela. Dopozerala som čiste len kvôli lákavému upozorneniu na product placement v úvode, mimochodom bohapustý podvod. Takže hasta luego Negro Fuego.(12.9.2020)

• Wacoslav1

Zde vážně jinak hodnotit nelze. Netflix se umí opravdu propadnout do slušných sraček. Toto budiž důkazem.5%(6.10.2020)