Návrat slavné rodačky, který připraví mnoha obyvatelům maloměsta krušné dny a bezesné noci. (Česká televize)

TO

Rozporuplná, přecitlivělá Dinky hledá cestu ze samoty poněkud neobvyklým způsobem: přesvědčí sama sebe, že je odloženou dcerou slavné Roxy Carmichaelové, která má zrovna přijet do města. Winona, tak jak jí mám nejraději, narušená "černá ovce“ společnosti. Moc sympatický film, citlivý i úsměvný pohled do nitra dívky. ()

ivishka

Příběh o puberťačce Dinky, která si představovala ,že slavná Roxy Carmichael je její matka - každý z nás má něco o čem sní a tahle umouněná "černá ovce" si našla něco docela nevinného. Vsugerovala si nemožný fakt,že má slavnou matku, zbožňovala ji a v den plesu ji čekala s kufry s nadějí,že si pro ni přijede a konečně se poznají osobně. Winona Ryder zde zazářila hned v několika podobách -> jako milovnice zvířátek s neučesanými vlasy, naivní a všehoschopná puberťačka a docela obyčejná holka v jedné roli,která se vedle svého skvělého humoru ukazuje také jako zamilovaná :-). Krásná naivní dramatická komedie co nikoho nemůže doslova urazit a každý si v Dinky najde kus sebe. ()