18 Eogein

• Jižní Korea 18 어게인 (více)

Epizody(16)

Hong Dae Young (Yoon Sang Hyun) má dojem, že si zbabral život, keď prišiel v sedemnástich rokoch o kariéru basketbalového hráča. Jeho spolužiačka, s ktorou vtedy chodil, otehotnela a následne sa zobrali a mali dvojčatá. Odvtedy to bolo len staranie sa o deti a zarábanie na živobytie. Z dievčenského idola sa stáva tuctový živiteľ rodiny. Ani v kariére sa mu nedarí, nepostupuje a nakoniec je vyhodený z práce. Navyše si nie príliš rozumie s deťmi a má pocit, že nikdy nemal stretnúť svoju manželku. Tá je z neho znechutená a chce rozvod. Kríza vyvolá zvrat a Dea Young sa premení na svoju 17 ročnú verziu (Lee Do Hyun). Dostáva sa na strednú školu spolu so svojimi deťmi a má možnosť bližšie ich poznať aj spätne prehodnotiť vzťah s manželkou. Urobil správne, že sa pred rokmi rozhodol pre manželský život? (moikan)

mmatuli

Když u toho nebudete moc přemýšlet nad “náhodami”, tak je to skvělý seriál, který zahřeje na duši a donutí se i zamyslet. Jak naše volby ovlivní celý život a kdyby byla možnost, změnil bych volbu nebo si opět vybral stejně? Hezky podaný vztah mezi manželi, dětmi i kamarády, dobře obsazené i zahrané. ()

MIRECSK

Neskutočne krásny seriál. A ja som opäť raz podcenil Juhokórejčanov. Spomínam si na film, z ktorého seriál vychádza, a ten bol čistý priemer. Seriál ale z námetu vyťažil maximum. Bolo to vtipné, bolo to dojemné, malo to skvelých hercov a nádherný soundtrack. Po prvej časti som tušil, že sa dívam na svoju novú srdcovku. ()

denulik

OK, zamerané na rodinné hodnoty atď. Len nerozumiem, prečo tu nie je uvedený Lee Do-Hyun, ktorý sa svojej úlohy "starého" teenagera zhostil viac než dobre. ()

moikan

To je asi najpomalší kórejský seriál, aký som kedy pozerala. Všetci boli akýsi nerozhýbaní a veľmi zabrzdení- tak utlmení, že sentimentálnosť len tak sršala. A najviac mladá verzia Hong Dae Young ( Lee Do Hyun) bol tak strašne melancholický, až som z toho umierala. Nakoniec som seriál dopozerala, len preto, že už som sa nemohla dočkať odhalenia. Aj to nebolo dosť vygradované. Seriál je tiež plný klišé, ktoré sa najčastejšie nachádzajú v k-dramach: dážď a scény s dáždnikom, zatienenie tváre, keď milovaný/á spí, scéna s topánkami, atd. Ale jedna momentka ma super pobavila : scéna s rozsypanými papiermi a pesničkou zo Secret Garden (ako odkaz na seriál, kde Yoon Sang Hyun hral pred 10 rokmi) Čo je plus : seriál podporuje zmysel pre rodinu a partnerský vzťah. ()