Reklama

Reklama

Do do sol sol la la sol

(TV seriál)
  • Jižní Korea Dodosolsollalasol (více)
Komedie / Romantický
Jižní Korea, 2020, 16 h 5 min (Minutáž: 58–63 min)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Kdysi úspěšné pianistce zbyl kromě očí pro pláč už jenom hezký úsměv. Pustí se ale za svojí šťastnou hvězdou a dostane se do městečka, kde najde naději, domov a lásku. (Netflix)

Recenze (5)

Jkczech 

všechny recenze uživatele

Co k tomu dodat, mělo to pěkný rozjezd, ale ke konci mě to tak nebavilo, když se tam přidali věci, které tam nemuseli být. Říkal jsem si, že by mi nevadilo, kdyby to mělo jen cca 12 dílu... Nejvíce mě na tom zaujalo, když někteří hráli na piano a člověk se příjemně zaposlouchal nebo když na scéně byla Mimi a u ní různé komentáře co si myslí :D , naopak mě štvali ty 4 ženské co neustále klábosili a říkali si "ženský co chtějí rozvod" . Více než hlavní postavy se mi líbili Jin Ha Young a Lee Seung Gi jako vedlejší postavy kdy se jejich vztah příjemně rozvíjel a na konci dostal pomyslnou třešničku na dortu :D Dal bych tomu klidně 4 hvězdy, kdyby to mělo konec na jaký to vypadalo, ale nakonec byl jiný, který mi tam prostě nesedl podle toho co se dělo v posledních dílech :C ()

splaty 

všechny recenze uživatele

Že má každý seriál tzv. "výplň" víme všichni. Někdy je dobrá, někdy je horší a někdy je stejně skvělá jako hlavní děj. Ale aby byl hlavní děj stejně nudný jako výplň, se mi u doramy stalo poprvé. A ještě nesmím zapomenout zmínit iritující záběry natáčené proti slunci, nebo jakoby v mlze kdy máte pocit, že si musíte jít vyčistit brýle, abyste pořádně viděli. ()

Reklama

Dragoon 

všechny recenze uživatele

Seriál byl velmi originální a jeho název mně naprosto nadchl. Hlavní hrdinka byla přirozená a role jí opravdu sedla. Hlavní hrdina (Lee Jae-wook), kterého jsem v tomto seriálu viděla poprvé, byl pro mě naprostá výhra. Role mu padla jako ulitá. Často se potkávám s kritikou, že mu role neseděla, protože se hodí spíše na frajírka. Podle mého názoru ho spousta lidí zná především z Extraordinary You, kde si zahrál hlavní (dá se říct zápornou) roli, takže si ho hodně lidí už jako záporáka zaškatulkovalo. Seriál byl velmi vtipný i dojemný. Konec je pro mě naprostou záhadou. Zvrat, který se odehrál v poslední epizodě a v jejích posledních minutách je nereálný, krutý ale i tak velmi utěšující. ()

kklepkaa 

všechny recenze uživatele

Seriál měl takové klidnější tempo, ale vlastně mi to vůbec nevadilo. Ústřední dvojice se mi spolu líbila a jak se to na začátku zdálo celkem jednoduché a přímočaré, tak zhruba v půlce to člověka překvapí a dodá to seriálu druhý dech. Jen konec mi přišel takovej možná trochu zbytečně dramatizovanej :-) ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Sunwoo Joon (Jae-wook Lee) v jedné scéně říká, že měří 187 cm. Tento údaj je reálná hercova výška. (kklepkaa)

Reklama

Reklama