Star Wars: The Bad Batch - Season 1 (2021) (série)

Common Ground (S01E10)

(epizoda)
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi
USA, 2021, 22 min

Nastolenie Impéria znamenalo problémy nielen pre podporovateľov Republiky, ale aj pre zostávajúcich separatistov. Jedného z ich vodcov Impérium uväznilo po tom, čo odmietol okupáciu svojej planéty. Tím Bad Batch vyráža, aby ho oslobodil. Je síce pravda, že teraz majú spoločného nepriateľa. Ale môžu sa klony spoľahnúť na niekoho, s kým roky bojovali na život a na smrť? (rasistik)

MiniMinion

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Další solidní díl. Akce bez Omegy, pouze “dospělí” Bad Batchers byla vítaná změna, a dobrý protiklad oproti minulému Omega-centrickému dílu. A akce byla výborná, slealth mise mám vždycky rád, hlavně ty, které se zvrtnou a hrdinové se musí prostřílet ven - a přesně to jsem tady dostal. Epizoda také dobře zobrazila, jakému dilematu skupina čelí - mají zůstat věrní principům Republiky, nebo se přizpůsobit nové době? Seriál to již dříve několikrát naznačoval, ale záchrana bývalého nepřítele byl zatím jejich největší morální problém. Jinak už klasicky - animace, akce i hudba vynikající, už jsme si v Bad Batch zvykli. 85%. ()

• Imperiální kapitánka Bragg má další z hlasů, které můžeme slyšet napříč světem Star Wars. Herečka a dabérka Shelby Young propůjčila svůj hlas tzv „additional voices“ ve 2. sérii Mandaloriana (od r. 2019) a Star Wars: Forces of Destiny (od r. 2017), kde propůjčila hlas princezně Leile. (Veskoslav)