Star Wars: Vadná várka - Série 2 (2023) (série)

Kmen (S02E06)

(epizoda)

Vadná várka pomáhá novému příteli najít domov. (Disney+)

Martrix

Tak jo, na první pohled by to mohlo po těch dvou zcela zbytečných epizodách vypadat, že došlo ke zlepšení. Ale ve skutečnosti je to další z mnoha bitviček, jakých jsme viděli v CW nepočítaně. Opět nás nikam neposouvá, nepřichází s ničím novým...nebuduje. Jen proto, že to vypadá dobře a objeví se Wookiee, není důvod k jásání. Ale mnohým to evidentně stačí...nechali se opít rohlíkem. Vadná várka měla být o něčem jiném, mělo se pracovat s původem Omegy, rozvíjet roli klonů, kteří rozkaz 666 neuposlechli...zatím to za první řadou pěkně pokulhává. ()

tomik99

Oproti několika slabším dílům je tento úplný masterpiece. Jenže odpočítejte si fan-servise a celkem povedeného Gungiho a co vám vlastně zbude? Vadná Várka jen krouží po okraji hrnce a mám strach, že to jiné ani nebude. Spíš bude záležet na tom, jaké postavy na své cestě potká, neboť samotný tým nedokáže vygenerovat nic. ()

GejmronCZ

Yeeees! Trailer jsem neviděl a jsem za to rád. Dostal jsem hezký překvapení s Gungim. Hezky si ho pamatuju ještě z dílů, kdy si hledal krystal Kaiburr pro světelný meč a následně si ho vyráběl s ostatními ratolestmi, za kontroly Huyanga a pod dohledem Ahsoky, jakožto jejich ochránkyně. Nečekal jsem, že by přežilo nějak moc mladých jediů, ale stalo se. ()