Židovská dívka Hana a její německý přítel si v předválečné době v klidu užívají svou lásku. Po vypuknutí 2. světové války on narukuje a ona putuje do speciálního ženského tábora sloužit jako prostitutka k obšťastňování vojáků. Díky své vzpurnosti upoutá pozornost jednoho německého důstojníka, který jí zajistí nové jméno a totožnost. Doufá tak, že válku přežije. (RetroMan)

Karlos80

Nemyslím si že je to nejlepší film z celého tohoto neuvěřitelně pokleslého subžánru, ale ani ten nejhorší. Podle mého názoru je to ale dobrý - dobře či důstojně natočený nazi/sexploitation, i když ne tak povrchní a divoký, plný nechutných excesů, jako někteří známější "nazisexploitery", tento film, který by se dal spíše označit jako psychologické drama (s prvky dramatu - melodramatu, ba dokonce parodie). Tento film se nad ostatními vymyká celkem dobrým příběhem (ano v tomto případě narozdíl od jiných se dá hovořit alespoň o nějakém smysluplném příběhu či snad dokonce nějakou historickou rekonstrukcí), diskrétní režií (dobrý řemeslník Caiano - zde pod pseudonymem William Hawkins) a docela ukázněným herectvím, kde v titulní rolí dominovala svůdná švédská herečka Sirpa Lane (ikona italského erotického filmu, která hrála po celé 70's v některých hodně bizarních erotických kouscích, viz "La Bête" nebo "La bestia nello spazio"!). Byla to role nebojácné židovské dívky Hanny, která spolu se svým milým (německý voják!) si užívala naprostou rodinou idylu někde v horách s krásným jezírkem, tu narušil až příchod nácků do jejich domoviny, kdy po smrti její matky, byl zbytek jej rodiny byl převezen do koncentračního tábora, ona sama byla napřed nucena pracovat v táboře lásky (byl to takový servis pro SS vojáky a ona tu dělala prostitutku spolu s ostatními dívkami), později na vyžádání jednoho vyššího důstojníka (kterého okouzlila, kdy se stali milenci, on to byl ukázkovej perverzní sadomasochista, svazování, bičování atd, mu nebyli vůbec cizí) začala pracovat v nacistickém bordelu pro nacistickou elitu, který mohla sama vést! Pocit po pomstě pak postupně prostupuje většinou filmu! Film velmi dobře líčí a ukazuje zlo nacistického režimu, ve filmu najdeme celou řadu typických nazi žánrových trademarků (selekce, lékařské prohlídky, mučení, sadismus, znásilnění, sprchy, lesby, sadističtí bachaři, viz jedna hnusná lesbická matrona), fyzického násilí, útlaku, krve (nezvykle krvavé tu jsou především rány po střelbě) a pár archivních dokumentárních záběrů z druhé světové války. Celé je to dosti ponuré, celý příběh i spiknutí je velmi dramatické, k tomu pak ty krátké hardcore sexuální scény (které tu byly jakoby navíc). Neustále nahé nebo spoře oděné holky, kdy některé z nich vypadají velmi dobře, to už je takový známý kolorit těchto filmů. Jedné té v úvodu znásilněné dívky, mi bylo docela líto, ta tam měla hrát dýl. P.S.: K těm hardcore záběrům, je to zvláštní, psal se teprve rok '77 a ve filmu který nebyl typickým XXX produktem, se objevily cca 3-4 takovéto hardcore záběry (hodně krátké nutno dodat!), podle mě šlo ale o střižené záběry z jiných filmů (porna - je to ostatně poznat, ale u některých jsem na vážkách, třeba u milování na těch lékařských stolcích (prostitutka-voják), kde na malý okamžik bylo vidět víc než je zdrávo, kdy kamera to snímala celé ze všech úhlu bez přerušení). Podobné záběry se např. objevily v o 3 roky starším "rape and revenge" exploitu "Thriller - en grym film", (jak psal Flipnic) a nejspíš i celé řadě jiných filmů z let (74-80), kdy na jejich názvy si teď nevzpomenu. Zajímalo by mě ale samotného, jaký film (ne-pornofilm!) byl skutečně tím prvním ve kterém se prvně objevily hardcore sekvence? (nemáte někdo tušení?). Regulérní čisté pornofilmy začaly vznikat už začátkem 70 let v USA (viz "Deep Throat" nebo "Behind the Green Door") oba rok '72. V Itálii to bylo zřejmě o pár let dýl, přesný datum nevím, ale řekl bych že to bylo tak mezi léty 75-76. Boom pak přišel až v 80 letech. Nejlepší scéna: Nahá Sirpa Lane krotící německého ovčáka! Podobné filmy; "Salon Kitty" nebo "Il portiere di notte". () (méně) (více)

Flipnic

Tenhle úplně zakopanej "těžkotonážní naziploitation" mne fakt překvapil až šokoval. Nikdy jsem na tenhle subžánr nebyl, osobně ho považuju (...a to i já) za jeden z nejpokleslejších subžánrů filmu, nazývat to filmovým uměním je snad na jednu stranu urážka filmu, ... ovšem jednou to tady je, tak je na to třeba brát zřetel. Samozřejmě pokud patříte mezi příznivce těch nejextrémnějších, nejdrsnějších, nejbrutálnějších a dalších nej-"špatných" filmů, jako já. O filmu jsem se dozvěděl úplnou náhodou. Vůbec jsem nevěděl, že existuje, nikde o nem nebyly zmínky. Avšak zadařilo se. Po shlédnutí musím konstatovat, že tento flick je jednoznačně ten nejlepší, jaký jsem viděl. Co v něm hraje nejsilnější roli, je nahota a nucená sexualita. Nekecám, ale z 90% sledujeme na obrazovce zcela nahé dívky, nucené se svlékat, a to často násilím. Co je ale super, že jsou pěkné, zejména hlavní hrdinka je fakt kus. Celý film nemá v podstatě žádný děj a je to jen zvrácený, špinavý a sleazy-oplzlý flick plný sexuálního násilí. Ale POZOR!!! Tenhle film válcuje drtivou většinu světových sexploiterů tím, že při znásilňovacích scénách jsou "XXX P" záběry !!! Z toho mi spadla držka na zem, při první scéně jsem málem vylil kafe a v hlavě mi proběhlo: "On jí ho tam fakt strčil!!" ... Nevím vůbec jistě, jestli se herci a herečky propůjčili k "ostrým" pornografickým záběrům, nebo to bylo tvořeno "bokem" s jinými lidmi, nebo vystřiženo z porna. Každopádně toto bylo provedeno již v roce 1974 v excelentním "revenge-exploiteru" Thriller En Grim Film, kde jasně vidíte, že tyhle záběry jsou ušmudlané a střižené z nějakého porna. Zde nikoliv, je to úplně plynule navazující, obrazově čisté atd. No prostě jedno velké "WTF" !!!! Navíc zde máme brutalitu, odporné gynekologické scény, kdy tlustá, nechutná SS příslušnice strká holkám prsty do rozkroku skoro až po rukáv ... no prostě tento film dává pojmu "odporný hnus" ten nejvhodnější význam... V rámci těchto scén se šlo tak daleko, že musím v rámci subžánru (!!!!!!) posadit tento film na "krále naziploitation" a dát mu poprvé plný počet ***** ... Pro příznivce pokleslých žánrů POVINNOST!!! Škoda VHS ripu a toho, že film nebyl nikdy převeden na kvalitnější verzi a nosiče ... (třeba BluRay!! :-D ). ()

RetroMan

I přes nízkou kvalitu filmového materiálu a špatnou kameru lze snímek vidět. Mladá židovka je za zabití důstojníka SS uvězněna do tábora/bordelu č. 27, kde je několikrát znásilňována. Tábor slouží k potěše vojákům wehrmachtu. Jednoho dne si přijde kapitán von Stein vybrat další dívku ke svým hrátkám. Za její opovážlivost si vybere Hanu a je mile překvapen, jak to dobře umí s bičem, což vyhovuje jeho choutkám. Zamilují se do sebe a kapitán změní Haninu totožnost na Lolu tak, aby více odpovídala árijským požadavkům. Zůstane Hana Hanou nebo se změní v Lolu? První, co mě napadlo, je nereálnost děje, ale budiž. Jedná se o sexploitation film s hard-core záběry. Pro fanoušky nazixploitation povinná "četba". ()

JohnMiller

Na moje prekvapenie ide o nadpriemerní nazík ktorý som dokázal, na moju smolu, zohnať iba v hroznej opotrebovanej VHS kvalite. Zato som bol však obdarený skutočne zaujímavým dejom v ktorom nejde iba o céčkovú predpotopnú produkciu ktorá sa snaží iba šokovať a veľmi jej to nejde. Práve naopak ide o veľmi vydarenú drámu ktorá svojimi explicitnými porno násilnosťami šokuje až až ale za to sa pohráva aj s psychikou židovských väzenkýň. Židovské dievča menom Hana je násilím odvedená od svojich rodičov do vyhladzovacieho tábora. Po chvíľke sa vďaka svojej kráse dostáva do tábora 27 kde je nútená robiť prostitútku pre Nemeckých vojakov. Pod tlakom musí prežívať znásilňovanie, psychické terory a všemožné úchylky členov tretej ríše. Hoci to má zaujímavý príbeh a aj vyústenie zápletiek sú vynikajúce, väčšinu času vidíme tieto ženské nahé. Celkom ma zajal aj fakt že vždy po každej zaujímavejšej scénke prichádzajú skutočné zábery s druhej svetovej vojny. Akoby išlo o prestávku medzi pokračovaním. Hlavná postava Hany si zahrala nádherná herečka, veru bolo sa na čo pozerať. ()

G04T

Čekal jsem dobrej nazisploitation a ten jsem taky dostal. Caiano se nebál zabrousit i do porno žánru, takže tady můžeme vidět penetrace na kameru, orální sex na kameru a další chuťovky. Vyzdvihl bych hudební složku a potom brilantní konec se skvělým poselstvím. Tenhle film se liší od jiných nazisploitation filmů hlavně příběhem. Není zde jen mučení a zvrhlej sex jak to známe z jinejch naziků jako třeba Ilsa nebo Saló, ale je tu opravdu nějaká story. Scénář napsal známý italský scénárista Gianfranco Clerici, který svou největší slávu zažil na konci 70. let po konec 80.(napsal Cannibal Holocaust, The House on the Edge of the Park, MurderRock, The New York Ripper, atd. atd.) Mohlo tu být ale i více násilí a kdyby se tak stalo dal bych 5 hvězd. ()