T2 odpad!

Tak toto sa nedá označiť ani len za zlý vtip. Toto je čisté filmové peklo, ktoré skúša odolnosť akejkoľvek pozerateľnosti, vkusu. Disney narazilo o dno a asi ho aj prerazilo, aký má význam púšťať do sveta takýto hnoj. Okrom toho že to je trapošina na entú, to ma aj neskutočne príšerné obsadenie. Ide asi o najviac nesympatické zoskupenie "ne"hercov aké sa dalo dať len dokopy. Ja som pri tom vydržal niečo málo cez 20 minúť. /0%/ ()

silentname odpad!

Premýšľal som nad tým čo spraviť. Pretože istým spôsobom som zhodnotil, že sú tu dobré elementy, ktoré film v sebe má, ale sú tak neskutočne zakopané všetkým tým zlým, že to stratí všetko čaro, čo to mohlo mať. Na traileri ma osobne prekvapila jedna vec. Nerozumel som, prečo do role zlodejov dali celkom sympatických hercov. Nešlo mi to do hlavy. Teraz, keď som film videl som to pochopil. A tu je kameň celého úrazu. "Home Sweet Home Alone" sa totiž rozhodol, že urobí úplne opačný film, ako sme tu mali počas prvého "Home Alone". Takže napriek tomu, že toto v traileroch nie je, je potrebné si to povedať, lebo na tomto celý film padá. Ellie Kemper a Rob Delaney nie sú reálne žiadni zlodeji. Jediné o čo im ide je zobrať z domu Maxa niečo, čo si myslia, že im ukradol on. A to niečo, im môže pomôcť v ich nezávideniahodnej situácii. Pravdou je, že všetko čo sa deje okolo nich je podľa mňa sympatické. Pôsobia príjemne, je vidno, že majú radi svoje deti a snažia sa nejakým spôsobom vyriešiť svoj problém. A keď sa naskytne riešenie, tak to sa niekde stratí. A vznikne z toho veľký film plný nedorozumení, ktoré vyústia v tradičné finálne plného nástrah a boja medzi chlapcom a dvoma (v tomto prípade) "zlodejmi". Problém ale je, že kým v prvom a druhom "Home Alone" to bolo vtipné (nakoľko Harry a Marv boli skutočnými zloduchmi), tak sledovať Pam a Jeffa v tejto situácii skutočne miestami bolí. A cítil som počas toho len obrovskú ľútosť voči nim. Lebo toto si skutočne nezaslúžili. Keď si to ale vezmeme, celý film sa dal vyriešiť za 20 minút. Stačilo urobiť 2 veci. Vymeniť dialógy, ktoré museli film posunúť smerom k tomu celému nedorozumeniu, a dať možnosť, aby spolu mohli Jeff a Pam s Maxom reálne hovoriť a vysvetliť mu celú situáciu. Miesto toho sme museli byť svedkami, ako skutočne prešli poriadnym fyzickým peklom, ktoré miestami mohlo byť smrteľné. Neviem komu tento film odporúčať, je to skutočne veľmi škaredý vianočný darček, Disney absolútne nemajú cit pre tento druh komédie a tie "easter eggs" sú neskutočne rušivé a dokopy celý čas len odpútávajú pozornosť. A aby som už skutočne dorazil tento film posledným úderom tak poviem, že Maxova rodina je skutočne hrozná. Jeho otec je príšerný, jeho argumenty hrozné... a Aisling Bea... ako jeho matka na tom nie je vôbec o nič lepšie. Filmová tragédia a jeden z najhorších remakov (alebo sequelov?), čo som kedy v živote videl. Nie je to ani len komicky zlé, ako to bolo v prípade "Home Alone 3". Je to len čistý otras. Hodnotenie: F ()

filmfanouch

Původní Sám doma je nestárnoucí vánoční klasikou. Pokračování s podtitulem Ztracen v New Yorku poté rozhodně ostudu původnímu snímku neudělalo. Což se bohužel poté nedá říct o Sám doma 3, 4 a 5. O těch jde nejslušněji, že jde o pohromy a časem se ukázalo, že navazovat na původní Sám doma prostě není jednoduchá práce. Jasným důkazem je tomu i šesté Sám doma s názvem Home Sweet Home Alone. Kdo zakoupením značky studiem Disney doufal v návrat ke kvalitě, čeká ho bolestivá realita.   Je to dle očekávání příšerné. Archie Yates byl možná velmi roztomilým klučinou v Králíčku Jojovi, role kráčející ve stopách Kevina McCallistera mu ovšem prostě nesedí. Právě i casting Macaulaye Culkina tehdy hrál roli v tom, že se původní Sám doma stalo ikonickým hřejivým vánočním příběhem, kdy je velmi snadné neztratit zájem o Kevinovy opětovné konfrontace s Harrym a Marvem a každé Vánoce se k nim vracet. Tím novým ikonickým rodiným filmem by nejspíš chtělo být i právě Home Sweet Home Alone. Jenomže je to v mnoha ohledech předem prohraný boj.   Režie se chopil Dan Mazer, scenárista Dítěte Bridget Jonesové, ale také režisér komedie Děda je lotr. Prostě tvůrce, který nemá s rodinnými komedii žádnou zkušenost a především zkušenost s vedením dětských herců. Jeho kořeny scenáristy u filmů Sachy Barona Cohena jako Ali G a Borat jsou poté poznat například ve scéně, kdy se malý klučina snaží hrát na Tonyho Montanu s tím rozdílem, že místo spousty kokainu zkonzumuje spousty sladkostí. Asi to mělo být vtipné, citování Zjizvené tváře je ovšem z principu tak trochu zvláštní.   Nejsnesitelnější je Home Sweet Home Alone v momentech, kdy se snaží být alespoň částečně svá. Většinu času bohužel ovšem především variuje původní film. Vybudování ústředního konfliktu mezi Maxem a jeho matkou je v porovnání s původním filmem vyloženě směšné, o poznaní horší je to poté ještě s novou dvojicí zlodějů. Rob Delaney a Ellie Kemper se sice snaží, na Joea Pesciho a Daniela Sterna z původních filmů ovšem nemají ani v rámci charizmatu a ani v rámci zábavnosti. I proto, že se zde pokouší scenárista Mikey Day dát záporákům jakousi formu motivace, která ovšem opět opravdu nefunguje.   Obsazení hlavního hrdiny bohužel přináší spousty problémů. Macaulay Culkin byl sice roztomilý, měl ovšem jasně zrakovým vjemem odvoditelnou i formu rošťáctví. To Archie Yates je pouze roztomilý a jako rošťák působí nevěrohodně. Zpětně poté divák musí ještě více ocenit scénáře Johna Hughese k původnímu Sám doma. I zde sice hlavní dětský hrdina prováděl rošťárny a využíval potenciál dítěte v momentě, kdy zůstává sám doma, skrze příběh ovšem postupně přicházeli témata síly rodinných pout a toho, že si nejvíce vážíme teprve toho, co ztratíme.   I separátní linka matky v podání Catherine O’Hare má v původním filmu neskutečnou sílu, zde je ovšem matka hlavního hrdiny v podání Aisling Bea využívaná jen pro vtipy, které mají být vtipné, protože má matka pochopitelný panický strach o své dítě. Příběh Home Sweet Home Alone v sobě nemá žádné emoce i přesto, že se snaží, aby ty emoce obsahoval. Ovšem o ty emoce se snaží tak neskutečně neschopným způsobem, že je to vlastně celé strašně k pláči.   Od začátku je jasně nastavené, že nás úplně nečeká to samé, především v rámci práce se záporáky. Celé se to poté v závěru snaží o strašně dojemné finále, které je ovšem v rámci emocí naprosto prázdné, protože nic z toho vlastně nedává pořádnou váhu. O jistý závan nostalgie se poté tvůrci pokouší i návratem postavy Buzze McCallistera v podání Devina Ratraye, i jeho cameo je ovšem vlastně navíc a vůbec by ve filmu nemuselo být. A je navíc využito i k jednomu momentu, který by v rodinném filmu jednoduše neměl co dělat.   Zajímavé je také pozorovat, jak se změnil přístup. V prvních dvou dílech Sám doma si člověk může užívat, jak si Kevin McCallister maže dva lupiče na chleba, protože to jsou očividně zlí kriminálníci, kteří si nic jiného nezaslouží. Jenže Jeff a Pam jsou pojati jako lidé s poměrně lidskou motivací a když tedy dojde na to, že se i oni dočkávají od hlavního dětského hrdiny značné dávky utrpení, spíše než vtipné je to spíše vyloženě zlé. A v průběhu se vlastně často může v hlavě divákovi vyskočit otázka, zda ve finále není hlavním zlem ten krutý chlapeček s tváří neviňátka.   Hudba Johna Debneye je poměrně unylá a v závěru, kdy se snaží částečně čerpat ze soundtracku Johna Wiliamse z původního filmu je už jednoduše urážlivá. Řemeslná stránka poté působí do značné míry odbytě a levně a jde o jednoduchou otázku toho, že vše dobré na Sám doma zemřelo v roce 1992.   Já vlastně ani pořádně nevím, proč Home Sweet Home Alone dávám alespoň nějaké plusové body. Asi proto, že jde o lepší film než Sám doma 4 a 5, který se svými kvalitami vyrovná alespoň Sám doma 3. V případě těchto dvou filmů jde pak jen o volbu mezi kapavkou a syfilis. Masochisté si budou moci vybrat, zbytek radši půjde o kus dál. A doufat, že už se nikdo nikdy na úspěch původního Home Alone nebude snažit navázat. V tomto případě jsem osobně radši optimista než realista....... ()

BigDeal

Veľmi nešťastný remake. V prvej tretine už síce bolo jasné, že film nemá rovnaké kúzlo, ako originál, ale bol som zvedavý, pretože to vyzeralo, že sa tvorcovia snažia otočiť celý koncept naopak - zlodeji sú v skutočnosti kladné postavy a chalan je nepodarený fagan. Veľa tomu nasvedčovalo: chlapcova rodina je bohatá a nesympatická, zatiaľ čo rodina zlodejov drží pokope. Jediný moment, ktorý má srdce tiež prichádza, keď si Ellie Kemper spomína, ako im bolo dobre v dome, ktorý musia kvôli financiám opustiť. Je preto úplne šialené, že v záverečnej tretine chce film zopakovať bežný koncept Sám Doma - ako môžu tvorcovia očakávať, že sa bude divák baviť na trýznení zlodejov, keď sú to hlavní protagonisti filmu a divák im fandí? Absolútne to nefunguje a je to škoda, lebo inak film vyzerá fajn, hudba znie povedome, zlodeji sú sympatickí, otočený koncept mohol byť zaujímavý a Buzzove cameo je tiež obstojné. Keby na tom trochu viac popracovali, mohol z toho byť slušný priemer. Takto je to len veľké sklamanie. ()

Derek odpad!

jednoznačný kandidát na najhorší film roku, i keď tu podľa mňa nejde o film, ale len o "content" výplň pre disney+ službu a film ktorý kanibalizuje na jednom z najlepších vianočných filmov všetkých čias. inak mám rovnaké výhrady ako silentname, ktorý vistihol úplne presne všetko čo je na tomto paskvile zlé... ()

otík

Film jsem neviděl, ale ukázka mi stačila. Neskutečně protivný synek v hlavní roli! Kdo propána dělal casting? Na tohle bych se nepodíval ani zadarmo. ()

M.i.k.e odpad!

tak přesně takhle si představuji filmy,které se promítají v pekle v nekonečné smyčce.Původní Sám doma mělo jednoduchou premisu,která ale dávala smysl a i když by zloději ve finálním zúčtování taky nejspíš nepřežili úplně ve zdraví,bylo to (a stále je) extrémně vtipné.Tady premisa nedává smysl a vtipné to není ani trochu.Máme tu malého nesympatického zmrda,kterého rodiče zapomenou doma - ne nešťastnou náhodou,prostě na něj zapomenou protože chrápal v autě - a pak tu máme dvojici "lupičů",kteří ale nejsou lupiči,ale pouze zoufalý manželský pár,kterému hrozí že přijde o dům.Samozřejmě moc rozumu nepobrali a jsou to paka,ale nejsou to záporné postavy a ve chvíli kdy si vezmou do hlavy,že jim MNZ sebral věc,která by jim mohla zachránit domov a chtějí jí zpátky by jim divák dokonce i fandil,jakkoliv to celé šlo vyřešit úplně jinak a úplně v pohodě.Tím se samozřejmě rozjede kolo podivných událostí,které vede k tomu,že na ně MNZ nastraží pasti,ve kterých chce oba manžele regulérně zabít,což se mu nepovede, nakonec se zjistí,že všechno je jinak,všichni si odpustí a stanou se z nich kamarádi.Za ty roky sem si zvykl na prznění klasik ať už jejich přímým předěláním,tak snahou na nich parazitovat a tohle je jedno z nejhorších co sem kdy viděl.Trochu doufám,že bude druhý díl,ve kterém se ukáže,že manželé celé to happy friendship jen hráli a ve skutečnosti chtějí MNZ ulovit a mučit.I tak by sice zůstal tenhle film čistou esencí zla,ale alespoň by divák dostal nějakou satisfakci...0% ()

oveckaoa odpad!

Tak si to projdeme malý spratek se přepije a přežere a chce jít na záchod tak mu matka zastaví v baráku co se prodává. On se tam jde vymočit a narazí na majitele ten má panenky od babičky a s klukem má výměnu názorů (nedá se říct, že to je hádka jelikož se oba chovají jak kreténi)  jedna panenka mu zmizí . Mezitím rodiče toho kluka odjedou do Japonska a ho tam nechají jelikož se den předtím chtěl vyspat a  vyspal se v autě co neodjelo. Pak ten chlápek co se   tehdy s tím klukem pohádal   zjistí, že jedna ta panenka má hodnotu přes 200 000 dolarů tak ji hledá, ale nenajde vzpomene si na toho kluka a jde k němu domů první přemýšlí, že ji ukradne zpět pak to zavrhne jelikož je to trestný čin a řeší to s manželkou ta chce počkat až  se vrátí z dovolené  a požádat je (jeho rodiče případně toho kluka)   o tu panenku pak má, ale jakési prozření vybaví se jí jak dříve slavily Vánoce a chce ji  taky ukrást zpět (tahle scéna je úplně zbytečná a nedává smysl) tak tam jdou. Myšlenka proč to policie neřeší je debilní zhruba taková je zde policista  Buzz bratr Kevina z původního Sám Doma zavolají mu, že to má prověřit (on už tam byl dříve jelikož se omylem zapl alarm) jelikož rodiče spratka zjistili, že jim chybí on policii , ale řekne, že měl bratra Kevina a toho dvakrát zapomněli  a on si z něho dělal srandu (což  popírá oba díly Sám Doma kde tehdy Kevin jen jednou tuším řekl , že by si přál být bez rodičů a pokud se nepletu Buzzovi to neřekl vůbec řekl to své matce ) a jelikož mu to připadá povědomé tak to neřeší více policistů asi nemají. Na konec se zjistí, že ten kluk tu panenku neměl (jelikož je vzalo jakési asijské děcko) a řekne jim to s tím, že si myslel, že to byli únosci dětí a chtěli ho unést a prodat někam P.s. ten spratek polil vodou celý kus silnice kdokoliv tam mohl jet sklouznout se a zabít se případně někoho zabít a tady je to prezentováno tak , že to má být vtipné v jedné scéně je i v kostele kde chce brát hračky sirotkům  a přijde mu to normální a diví se mu, že mu je nechtějí dát a minimálně 4 lidi ví , že je doma sám jelikož to každému vytrubuje na počkání a nikoho to nezajímá co to do háje je to nemají v Americe sociálku  nebo je to všem šumák? P.s. 2 Ve filmu je i původní  hudba jak z jedničky tak ze dvojky být majitelem té hudby tak jich zažaluji, že v takové sračce mě przní hudební motivy.  P.s.3 Ti lupiči bydleli nejspíše ve stejné ulici jak ten kluk (usuzuji podle toho, že tam vždy tak rychle dojedou) tak, že tím, že ho okradou nic nevyřeší jelikož je ten kluk viděl a poznal tak, že pokud ho vyloženě nechtěli zabít stejně by je chytli. P.s. 4  Pointa filmu je taková, že ten kluk Vás mohl kdykoliv zabít, ale Vy s ní nakonec budete nejlepší kamarádi a budete si z toho ještě dělat srandu? ()

Hashirama

Při hodnocení této židovské vánoční lumpačiny (oxymoron ještě nikdy nebyl tak smysluplný) bych se rád odkázal na reálná “pokračování” Sám doma 3 až 5. Všichni si sáhněme do svědomí a položme si otázku, jestli je tohle opravdu horší? Protože zatímco Sám doma 3-5 jsou tím nejhorším, co může na poli volných pokračování a reimaginací vzniknout a je vám z toho fyzicky zle, tohle je “jen” povrchní spotřební produkt, který nepříliš šetrně exhumuje ostatky. Předchozí pokračování jsou tupou a bezduchou vykrádačkou, která slepě kopíruje už několikrát použitou šablonu, jen pokaždé s horšími herci, horším scénářem a horším režisérem, až jsme se nakonec dostali na absolutní dno. Tato verze se alespoň snaží výchozí koncept nějak obměnit a variovat ho. Na pošesté tu konečně kráčíme jinou pěšinkou. “Zloději” tak najednou nejsou jen karikaturami, které čekají na čočku, a malý nesympatický britský chlapeček není tím ultimátním dětským symbolem jako Kevin McCallister. Je tu pak samozřejmě otázka, pro koho ten film tedy je? Troufnu si tvrdit, že pro nikoho, protože v něm není nic moc dobře, ale už jen ten nápad “otočme zápletku naruby a dejme tomu jiný směr” si zaslouží plusové body (což se o předchozích verzích říct nedá). Herci ukrutně přehrávají, humor tu není nebo je extrémně laciný a v nepříliš důsledné snaze obcházet původní zápletku je film v mnoha pasážích strašně utahaný a opakuje totéž stále dokola, v důsledku čehož se vytrácí přirozené tempo, a člověk se u toho většinu stopáže úspěšně nudí. Nemluvě už o tom, že sama zápletka je vratká a nedůsledná jak Batman v Superman. Ale zase je tu pár lidí se silným britským akcentem, takže za dvě, ať nežeru. 3/10 ()

Clark_Kent

Svátky klidu a míru, tlučou na dveře. Home Sweet Home Alone je svým způsobem, hodně nedotaženej. Možná i přetaženej popravdě. Je fakt, že zápletka je jiná než v původní klasice. Uvidíme i starýho Buzzyho, kterej chvilinku, tento slabější projekt zachraňuje. Disney s tímhle šlápnul, kurevsky vedle. Je možný, že se dneska najdou fanoušci co ocenní. Ani bych se nedivil.  ()

Artard odpad!

HAHAHA..... VERY FUNNY.... HAHAHA. Je to tak zlé, že si na zlepšenie nálady pustím Twilight a s povzdychom si poviem "Aaaach, konečne kvalitný film". ()

Harfenik odpad!

Rozhodně nejsem jeden z lidí, kteří na něco nadávají jen proto, že to je předělávka původní klasiky, kterou mají všichni od dětství rádi. Naopak si myslím, že když remake přinese něco nového a přijde po nějaké rozumně dlouhé době, tak nemusí být vůbec na škodu. Jako příklad se dá uvést první Jumanji. V tomto případě jde ale o úplnou katastrofu. Můžeme začít scénářem. Zatímco v originále fandíme Kevinovi, aby se ubránil zlodějům a přejeme jim jejich útrapy, tak zde jde o rodiče dětí, přičemž tátu zrovna vyhodili z práce a musí prodat střechu nad hlavou. Kluk, který zůstane sám doma je ale okrade o jedinou cennou věc, kterou mají a tak se jí celý film snaží dostat zpět, aby nemuseli dům prodat. A tak jim vlastně divák fandí, aby od toho zloděje věc zpátky dostali a utrpení jim nepřeje. Herecky to bylo taky dost slabě a mrzí mě, že se mi zprotivil Archie, který mě tak okouzlil v Jojo Rabbitovi. Jediný světlý moment bylo napojení na původní filmy skrze Buzze a jeho dvě scény ušly. Každopádně jsem si projel svoje odpady a s klidným srdcem musím říct, že tohle je ten nejhorší film, který jsem kdy v životě viděl. Jediné, co se mu povedlo, bylo zprznit původní hudbu Johna Williamse. ()

Raddick odpad!

Mám rád oba dnes již kultovní filmy s malým Kevinem a popravdě si bez nich nedokážu představit vánoční svátky, jelikož k nim neodmyslitelně patří. Jaké důvody měli ovšem tvůrci k natočení tohohle díla, je mi opravdu záhadou. Už když se jako blesk z čistého nebe zjevil první trailer, tušil jsem že půjde o pořádný malér. A ten se dostavil. Pokud bych hledal pozitiva, tak už je budu opravdu tahat z paty. Ocenil bych asi pouze to, že manželský pár vleze do baráku plného nástrah s dobrým úmyslem (oni ti "zloději" jsou to vskutku sympaťáci), takže se karta obrací a zlo tu má vizáž oplácaného Harryho Pottera co snad hamburgery i snídá. Co se týká děje, v podstatě se tady jede podle stejných notiček jako v původních filmech a neustále se kopíruje, takže film nepřináší absolutně nic převratného, ani nového (snad s vyjímkou moderních technologií a happy endu). Samotné pasti jsou sice opět nebezpečné, ale ne tak moc důmyslné. Takový Marv s Harrym si zažili větší peklo. Není zde jediná zapamatování hodná scénka, nebo hláška. Prostě nic co by mě přimělo dát alespoň tu jednu hvězdičku a výše zmíněný důvod je pro mě opravdu málo. Když k tomu připočtu ještě snahu o malé napojení na rodinu McCallisterů, či zkopírování hudebního podkresu, který v prvních filmech funguje, nemůžu téhle těžce nepovedené vykrádačce dát nic jiného než odpad! ()

ngel01 odpad!

Můj dojem: Malá zrůda Archie Yates si ukájí své sadistické choutky na zlodějích Ellie Kemper,Rob Delaney, kteří rozhodně nejsou padouši a přitom zdemoluje půl baráku. Přitom se snaží hláškovat (to nechceš). Zloději (oni to vlastně ani nejsou zloději) jsou v tomto filmu sympaťáci a ten malý sadistický zmrd je fakt zmrd, kterému přejete jen to nejhorší. Dvojici "kriminálníků" se snaží regůlerně zabít nebo způsobit jim vážná zranění. V popisu filmu je napsáno, že se jedná o komedii. Jenže je to vtipné asi jako vlažná voda.  Abych mohl tento film hodnotit, snažil jsem se vidět ho celý, resp. co nejvíc z něj. Hodně to bolí.  Nejhorší herecký výkon předvedla Aisling Bea,představitelka Maxovy matky. Tam to bolelo nejvíc. Btw. kolem 26. minuty zazní: "It´s garbage. I don´t know why they´re always trying to remake the classics. Never as good as the originals". Aspoň troška sebereflexe tam byla. ()

Merotren

Tak nevím, co si o tom mám myslet. Líné a totálně zbytečné napojení na první dva díly, které z tohohle paskvilu dělá regulérní pokračování je snad ještě horší než fakt, že to je zároveň předělávka původního filmu. Totálně retardované chování všech postav, špatné dialogy, fakt, že z nového "Kevina" udělali vedlejší postavu a hlavními jsou zloději, kteří ani zloději nejsou, kteří ještě k tomu v kontrastu filmu jsou hrdiny, jelikož kluk je regulérní ublížený parchant kriminálník/zloděj, který se je snaží zabít a jen se divím, že se mu to nepodařilo. Snad nejhorší postavou je ale asi matka, která v tom filmu prakticky ani není. Také nechápu používání CGI (minimálně ty padající ledové rampouchy mě tak připadaly) a celý je to natočený tak lacině že to vypadá jak nějaké epizoda TV sitcomu. Celý tenhle film prostě začal ukradením sodovky. Prvně jsem si říkal, že to myslí vážně a že to tvůrci absolutně nezvládli, ale tím, že si film sám ze sebe dělá srandu, že originály jsou lepší než remaky mě začalo vrtat hlavou, jestli to takhle špatný udělali naschvál. Fakt nevím. 2/10 ()

Incanus odpad!

Rád bych se o tomto filmu vyjádřil nějak pozitivně - tak tedy jediné plus, které zdaleka nedostačuje ani na jednu hvězdu, je pomrknutí na "klasiku", tj. první dva díly v podobě staršího bráchy Buzze McCallistera, tentokrát v roli policejního důstojníka. Tím to ale končí. Premisa prvních dvou dílů stavěla na osvědčeném schématu - neschopní/směšní zloději, všehoschopný protivník a tajemná postava, která ač se zprvu zdá být negativní, je nakonec veskrze dobrák. V tomto pokračování je vše postavené na hlavu. Neexistuje žádná uvěřitelná chemie mezi ústřední dvojicí, kteří jsou za zloděje tak trochu omylem a vlastně vůbec, ale vůbec krást nechtěli. Náhrada za Kevina celkem OK, ale ani tady chemie mezi ním a matkou nefunguje. Žádný z mezilidských vztahů, které se tam prezentují, nejsou tak uvěřitelné, abyste se dokázali do postav vctít a jejich anabázi s nimi prožít se zatajeným dechem. Navrhuji s tímto "dílem" udělat to samé, co s radioaktivním odpadem. Buď vystřelit do vesmíru anebo zakopat do betonového bunkru hluboko pod zem. A tvářit se, že něco takové NIKDY nespatřilo světlo světa. ()

Blazkowicz odpad!

Jó, tak tohle si užiju. Které hovado to mohlo natočit? Chce se mi zvracet. Herci/neherci jsou toporné nemehla a je utrpení se na ně dívat. Cameo Buzze je fajn, ale je to jen kosmetické. Malý špekáček je opravdu vypatlaný debílek. Kde viděl, že když postříká střechu vodou, tak se tam okamžitě udělají obří rampouchy? Dál jde vidět, že absolutně neví, jak funguje Mentos a Coca-Cola. Ten gejzír je totiž okamžitý, takže než by stihl zavřít víčko, už by byl na sračky. Na to bych se s chutí podíval. Hehe. Ještě mi utkvělo v paměti to rozbíjení věci. Když po někom hodím plastovou láhev s mlékem, rozbije se? To těžko. Zabolí to, ale nerozpadne se to na kousky. Navíc Kevinův plán byl mistrovský, protože nepotřeboval při tom zničit celý barák. O těch dvou idiotech se nemá cenu rozepisovat. Ani pořádnou vánoční atmosféru to nemělo. No prostě, není nic lepšího než začít vánoční filmovou sezónu odpadem. Disney je opravdu velké sračkoidní studio. Kde mám oči? ()