All American Girls

Bill Milling

Scénář:

Bill Milling

Joanna Storm

Bohatá Caroline (Gina Gianetti) uspořádá ve svém luxusním sídle malý třídní sraz, na který pozve své kamarádky ze školy. Na rozdíl od jiných setkání po letech se zde neřeší rodiny ani pracovní kariéry účastníků srazu. Namísto toho se zde přítomné dámy přímo předhánějí v líčení těch nejpikantnějších erotických historek, které ve svých životech zažily. (KingSize)

KingSize

K tomuto filmu mám více než nostalgický vztah, patří totiž k prvním třem pornosnímkům, které jsem zamlada (v r. 1987) sledoval na VHS. Dříve než jsem si tento film po více než 30 letech pustil, pokusil jsem se zrekapitolovat momenty, které mi i po tak dlouhém čase utkvěly v paměti: Tmavovlasá Laura Lazare v roli služebné. V tom kostýmu pro služky jí to opravdu sluší, ostatně i bez něj, což ocení zejména "Hoši od bobří řeky", kteří si jistě smlsnou i na zrzečce Copper Penny. Ta se objeví v nezapomenutelné scéně domácího houslového koncertu. Nelze nezmínit Ginu Gianetti, (zde uváděnou jako Cassie Blake) v roli hlavní postavy Caroline, především mám na mysli její dechberoucí scénu v restauraci. Nevím proč si svou hruď v pozdějších letech  "vylepšila" silikonem (pod jménem Beverlee Hills), neboť zmiňovaná scéna dokazuje, že toho rozhodně neměla zapotřebí. A Jacqueline Lorians v roli plaché a romantické slečny, v závěrečné scéně je prostě rozkošná! ()

• Scény tohoto filmu se natáčely nejen v USA, ale najdeme zde i lokace z Francie a Hongkongu. (KingSize)