Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Alina se při bitvě s Kiriganem dostane do bezvýchodné situace a udělá osudové rozhodnutí, které změní její vztah k magii, ale taky její vztah s Malem. (Netflix)

Recenze (10)

patrik1177 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak záverečný diel 2. série ma dorazil. Seriál som sledoval ako čitateľ knižnej predlohy, a hoci v seriáli urobili oproti knihám veľa zmien, tak doteraz sa seriál aspoň v hrubých rysoch držal knižnej predlohy. Šok prišiel až pri tejto epizóde, keďže tvorcovia sa rozhodli vynechať podstatnú časť druhej a tretej knihy a zvyšok úplne nepochopiteľne pretvorili podľa svojich divných predstáv. Upozorňujem, že v knihách sú osudy hlavných postáv Aliny a Mala (a ďalších) po smrti Kirigana úplne odlišné od seriálového spracovania... zároveň aj zničenie Vrásy prebehlo inak. Preto neviem, či má zmysel vôbec sledovať prípadné pokračovanie, takže počnúc touto epizódou seriál doslova opľul a znetvoril knižnú predlohu. ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak u finále se už nestydím použit spojení velký špatný, protože přesně tak to bylo. Finále nahazuje nové linky, které neodpovídají dosavadnímu vývoji charakterů postav a snaží se vypadat temně a napínavě. Ale nefunguje to. Nějak jsem tam necítila tu potřebu vědět, co bude dál jako po první sérii. Škoda  :( ()

Reklama

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S výjimkou závěrečné scény se naplno projevilo, že autorkou je žena. V některých ohledech to bylo ku prospěchu věci, ale místy to bylo cíleno snad jen pro teanegerky. Mou optikou to občas byla rozbahněná romantika. Opačný extrém nablblé a ploché testosterárny. Navíc se tvůrci rozhodli rozehrát hned několik linií pro pokračování, což dalo velmi rychle zapomenout tomu, co jsme doteď sledovali. Ta odbočka je na můj vkus dost hrrr, ale co už. Nejspíš se na třetí řadu stejně podívám. ()

Kimkong 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rychlé ukončení vrásy a hlavního padoucha. Prostě celé zápletky o kterou tu dvě řady šlo. Pak už dělení týmu. Nechápu proč se ústřední dvojice rozešla. Jedna skupina hledá otrokáře. Druhá chce zpravit zemi. A poslední vede bar. Vězení zbytečně natahované. Ten měl být venku už dávno. Teď na něj každý kašle. Vnik jakési drogy?  Sračka. Tad potud max 2 hvězdy. Ale poslední scéna paráda. Ten výraz v obličeji kdy si užívá novou moc. Nový temný. Vzkříšení si vybralo svou daň. ()

Dawe2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jak předvídatelné ... Až na ten úplný závěr, ten to hodně vylepšil. Jinak tvůrci ze vztahů přetrhali snad všechno co šlo. Poslední díl se evidentně velmi liší od knižní předlohy, aby mohl pokračovat další sérií. Já jen ještě nevím, jestli budu jejím divákem. Nebaví mě natahování za každou cenu. Prostě dokud z toho tečou prachy tak dojit, dokud to jen trochu teče. Žádná série pak nemá dokončení a do poslední chvíle se neví, jestli bude nebo nebude nějaká další. Málokdo má dneska koule na to, aby řekl po jedné nebo dvou výborných sériích dost, v nejlepším se má přestat a zakončit to. ()

Galerie (44)

Reklama

Reklama