Světlo a stíny - Série 1 (2021) (série)

Žádný slzy (S01E08)

(epizoda)
  • USA No Mourners

Kdesi v hlubinách Vrásy předvádí Kirigan, co všechno Alina dokáže, a členové Vraního klubu narazí během mise, při které jde o život, na černého pasažéra. (Netflix)

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Uf, tohle už nemohlo být více klišé a nezajímavé zakončení. Padouch prohraje, protože rázem jeho um a důvtip zmizí z povrchu zemského. Následuje pouze nekonečný proslov, divné a sáhodlouhé pohledy, zbytečné pěstní souboje, kdy měl aspoň desetkrát použít své schopnosti, na které v úplně závěru zapomněl. A pak ještě přijde zcela nepodstatná desetiminutovka, která pocitově trvala věčnost. Měla navnadit na následující řadu, ale dokázala pouze roztříštit už tak nezvládnuté tempo vyprávění. Závěr se jednoduše nepovedl a první sezóna je ve výsledku nanejvýše průměrná. ()

Fifer

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Myslím, že závěr byl dobrý. Uzavřelo se, co se uzavřít mělo. Takže za mě spokojenost. Svět Grišy mě baví, takže dokážu překousnout i některé nechtěně vtipné dialogy jako: Jak si mohla? Ty jsi svatého jelena nezabila? Mohla jsem, protože svatý jelen si zvolil mne. To já jsem vyvolená jelenem! (Tenhle dialog se asi nedá zahrát s vážnou tváří tak, aby nepůsobil směšně) ()

Milano33

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Záver sa viac-menej podaril, i keď by stále ešte dalo čosi vypilovať. Najviac ma samozrejme uchvátili sekvencie z vnútra The Unsea, ktoré oplývali nesmierne hutnou a záludnou atmosférou. Hra so svetlom a tieňom, vyprávanie pomocou vizuálnej a hudobnej stránky, to všetko utváralo celý tento ohromujúci zážitok. Naživo sme mohli pocítiť strach, ktorý Shadow Fold a Volcras zasiali, ale i nepríjemný pocit stiesnenie kvôli všadeprítomnej hmle. Akčné scény boli veľmi luxusné, najlepšie sa pozeralo na Jespera a Inej, ako už to býva zvykom. Ale i Kaz vystúpil z úzadia a parádne sa vyznamenal pri záchrane Inej. Celkom sa mi páči, kam Kazov a Inejin dôveryhodný vzťah ďalej smeruje. Čo sa týka Alini a Mala a ich melodramatického divadielka, to ma už skrátka nebaví. A prežitie Kirigana sa dalo čakať. ()

mety6

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak utrpenie je na konci. Nudny serial s velmi nudnym a tuctovym koncom. Cele to bolo take nemastne-neslane. Mozno knihy su lepsie ale to sa nikdy nedozviem, lebo serial ma odradil od tejto serie. ()