poster

Konečná stanice Vídeň (S01E01) (epizoda)

 • Rakousko

  Endstation Wien

 • Německo

  Endstation Wien - Pilot

 • Slovensko

  Konečná stanica Viedeň

 • USA

  Last Stop Vienna

Krimi / Akční / Mysteriózní

Rakousko / Německo / Itálie, 1994, 1 h 26 min

 • vesper001
  ****

  Smutný začátek jednoho velkého přátelství. Pro někoho schematické retro, pro nás pejskaře, co nedokážeme odolat psím očím o nic víc než moucha hrnci medu, se k Rexovi stále a rádi vracíme. I třeba po deseti a více letech, jako se to v současnosti stalo mně. ♥ Ovšem ani na Mosera není úplně špatný pohled…(27.4.2016)

 • MikO_NR_1909
  **

  Ak sa nemýlim - prvý televízny prípad, kedy Rex vzbudzoval v 90tych rokoch ešte nevídaný ošiaľ. Jeho slávu však doprevádzala neúspešná karikaturistická dramaturgia, ktorá okrem agitačných príchoviek starostlivosti o zvierat veľmi naivne domýšľala kriminálnu os epizód a stála na tejto ojedinelej výstrednej póze.(20.9.2016)

 • Wacoslav1
  ****

  Vyborny pilot k memu oblibenemu Rakouskemu krimi serialu zajimavej pripad nastup sympataka Morettiho na scenu a at si kdo chce co chce rika genialni Rex a jeho hereckej vykon jak hral ten smutek po smrti puvodniho pana to byl zkratka vykon par excelence a Moretti si mne osobne tim jak Rexe zachranil hned na uvod ziskal bezva start do bezva serialu(17.1.2013)

 • MencaCZ
  **

  Hatit Komisaře vyloženě nebudu, na to na něj mám moc hezké vzpomínky. Bylo velkou módou ho někdy na konci devadesátých let sledovat a poté ho propírat v družině a myslet si jak moc velcí jsme, když můžeme sledovat tak "dospělé" seriály. Pravda je ale taková, že seríál je tak strašně moc úsměvný, že pro dospělého diváka dle mne moc nabídnout nemůže, stejně tak tento "pilot".(1.10.2013)

 • filmmovier
  ****

  Tenhle seriál, jedna z mých nejoblíbenějších kriminálek vůbec, začal vážně nádherně. Poprvé nás seznámil s týmem vídeňských kriminalistů pod vedením Richarda Mosera a objasnil nám, jak se seznámil s nejchytřejším psem na světě - vlčákem Rexem, který mu vždy stál věrně po boku. Celé je to hlavně vtipné a zábavné, ovšem užijete si tu i velké dávky dojetí a dostaví se i napětí. Báječný pilot k nejlepšímu německému seriálu, na který je vždy radost koukat. Lépe už to začít nemohlo. 85%.(28.2.2012)