A 077, sfida ai killers

Killers Are Challenged

Akční

Itálie / Francie, 1966, 84 min

Na začátku samozřejmě vybouchne vrtulník a auto, mafiáni se válí na plážích obklopeni kráskami, agent se neválí, ten se musí permanentně bít. Jedna z krásek je pochopitelně Asiatka, aby se moc nepletly. A protože jsme v Maroku, pomůžeme si ještě záhadnýma Arabama a honičkama v nepřehledných uličkách mezi sněhobílými domy. Má to málo nápadité dějové zvraty, ale přehledný příběh, zábavné bitky a kuriózní formy vražd. Rozkošná je Susy Andersen pobíhající v podpatcích v nákladním přístavu, neméně půvabná Janine Reynaud v bezmála večerní róbě zasahuje do rvačky v podřadným pajzlu. Mě tyhle béčkový eurospy začínají bavit.(19.2.2016)

Jsem z toho zase div živa. :-) Už ta hudba na začátku, pak omámenej agent s kytkou za uchem, bitka v baru jak z Limonádovýho Joea, nablblá přiotrávená blondýna místo toho, aby zastavila, jede autem pořád dál, vstříc chladivým vlnám... Ale jo, jinak jako dobrý to je, barevný, hejbe se to, takže za tři s přehledem :-)(28.2.2016)

• Grimaldi

Bob Fleming se po misi v Bejrútu vrací,bohužel už ale ne v plné síle! Využití kopců nad Monakem jako úvod mě potěšilo.Lokace Casablanca ale už dobře využita nebyla.Navíc obsazení je podobné jako v předchozím snímku a tady až na Harrisona hrají jiné postavy,tím myslím blond herečku která mi vadila dřív a tady mě už fakt štvala.Rozpočet je ještě menší než byl a ani Margehriti kouzlit neumí.(18.11.2016)