Jedná se o první realitu show na světě, v současnosti (2009) se vysílá její 21. série. Každý rok vezmou tvůrci 7 různých lidí okolo 20 let, pocházejícíh z odlišných zemí, prostředí, kultury, poskytnou jim dům ve městě a u toho je natáčí. Města se každou sérií střídají, od Havaje, přes Boston až po Paříž. (4daPeace)

Marek1991

Ak sa jedná o reality-show, tak toto je ozaj kvalitné. Svojím spôsobom vďake dlhej dobe svojho trvania poukazuje aj na to, ako sa svet mení, ako sa menia ľudia, povahy, názory, generácie a život nás ľudí. Možno by to chcelo aj iné časti sveta zapojiť, lebo najmä tí Američania veľa vecí ani ku koncu nepochopia a žijú stále svojimi životmi aj s veľkými chybami, ale tak, či tak, to je pozerateľné, dá sa na tom zabaviť a nie je tam cítiť ten hyenizmus na ľuďoch ako vo väčšine komerčných programov, špeciálne na televízii MTV. Je to dobré na štúdium pováh a na také príjemné strávenie chvíľky zo dňa pri televízii. Mne sa to celkom páčilo, aj keď komercia, naivita, absentujúca časť poučenia a citlivosti na reálny dopad tam je, dá sa to hodnotiť celkom obstojne. ()

Carthorias

Tohle je snad jediná reality show typu "Lidi v baráku", která stojí za sledování. Viděl jsem první díl Washingtonské řady, kde se probíraly témata náboženství, politiky, rasové tolerance a sexuální orientace. Narozdíl od Big Brothera tady lidi nejsou jenom nádoby se sračkama místo mozku. ()

joelly01

Tohle byla sveho casu uplna pecka, na MTV na to kazdy cumel jako na zjeveni, neb neco podobneho se tehdy neznalo. Tech prvnich par let davalo smysl, pak uz to slo kvalitativne hodne dolu, ted jsem z toho ptakovina jakych je na kazdem komercnim programu asi miliarda. ()