Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film nakrútený podľa skutočných udalostí, kedy šesťdesiatročný taxikár z Newcastle menom Kempton Bunton (Jim Broadbent) ukradne z Národnej galérie v Londýne 21. marca 1961 obraz od Francisca de Goyu "Vojvoda z Wellingtonu"pričom polícia si myslela, že išlo o dobre zorganizovanú skupinu profesionálov. (sochoking)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (5)

sochoking 

všechny recenze uživatele

Príjemné, pohodové a úsmevné s typickým anglickým sarkastickým humorom. Starý šesťdesiatročný chlapík sa naserie a šlohne obraz od Goyu,  pričom polícia si myslí, že išlo o kvalitne zorganizovanú skupinu profesionálov. Nechcem spoilovať , čo bolo jeho dôvodom, samozrejme, ale hlavný hrdina menom Kempton Bunton si získa vaše sympatie. Výborná výprava, skvelé herecké výkony... Super pohodový retro film. ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Spíše herecky a gerontofilně, než příběhově či dramaticky zábavná retrokokotinka z dob, kdy neparazitující mouřenínové spolu s pár nevýbušnými Pakoši museli ještě v Anglii pracovat, kdy se kradlo skoro analogově, a vyčórovat tak originál Goyi z národní galerie bylo jen otázkou správného načasování, kdy půjde lidský alarm na svačinu či chytne angínu a nebude moci tak nahlas houkat. Film, u kterého se vám bude pohodově kornatět, klapat zubními protézami nebo cévkovat, a po němž dostanete neodolatelnou chuť vzít chodítko a došourat se do Totlandu beztrestně zčadit pár pišingrů v akci, nebo vlézt na léty zapšklou, držkatou a svraštělou starou a ještě jednou jí ho tam z posledních sil pořádně nadrobit. Bába Mirenová i dědek Broubent zcela bezchybní a občasný typický velkobritský tumor to taky celkem vkusně zabíjel. Nemít to kapku osteoporózní a pajdající scénář, pustil bych to v tramvaji i sednout. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama