poster

Challenger: Poslední let (TV seriál)

 • USA

  Challenger: The Final Flight

Dokumentární / Historický

USA, 2020, 3 h (Minutáž: 41–53 min)

Hudba:

Jeff Beal
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • luka4615
  ****

  Profesionálně pojatá minisérie mapující tragédii raketoplánu Challenger a její posádky. Tvůrci nás zavedou přímo do středu dění NASA, do montážních hal či mezi rodinné příslušníky, přičemž nám i ukáží dosud nezveřejněné fotografie, jež tuto tragédii ukazují v daleko lepším světle než doposud. Pro všechny fanoušky kosmonautiky, raketoplánů a NASA se tedy jedná o "must see" záležitost, která by rozhodně neměla chybět v jejich dokumentárních výběrech zaměřených na toto nesmrtelné téma. Skvělá práce! (Netflix)(17.9.2020)

 • scroochy
  ****

  Slzička ukápla.(17.9.2020)

 • M.i.k.e
  ****

  tragédie Challangeru mi byla samozřejmě známá,ale nikdy jsem o ní neviděl žádný dokument,takže za tohle jsem opravdu rád.Tahle minisérie je opravdu hodně dobře zpracovaná a ukazuje onu tragédii v širších souvislostech včetně toho jak se mise rodila,mikropříběhů posádky a jejich rodin i následného vyšetřování.Pro "fanoušky" muset see,ale věřím že dokáže oslovit i ty co tahle tématika úplně míjí...80%(17.9.2020)

 • ddf76
  ****

  Velmi povedeny dokumenterni serial o tragedii Challengeru. Skvely dokument od Netflixu.(20.9.2020)

 • kosoj
  ****

  Vydařená minisérie. Očekával bych i nějakou informaci k možnému stavu posádky od exploze po dopad, viz. např. aktivované PEAPs.(17.9.2020)