Vražedný aerobic

David A. Prior

David A. Prior

David Winters, Peter Yuval

• Pedestrian

Upřímně nepochybuju, že v atmosféře kina Aero se simultánním dabingem by to bylo min. za 4*, ale takhle doma je to jen trash s povážlivě málo frontaly, zato se skvělejma osmdesátkama a občasnýma hláškama. Vrah se dá prokouknout hned na začátku, stačí jen trocha pozornosti. Nejlepší je, že navzdory všem těm vraždám se v tělocvičně stále vesele cvičí dál. :) 2,5*(15.9.2016)

Celkom fajn slasher. Nie je síce veľmi krvavý a vraždy boli dosť nenápadité, ale od druhej polovice sa sypali ako na bežiacom páse. Film má dve veľké výhody: Hudbu a prostredie. V hudbe sa často striedal rockové a popové šlágre 80. rokov. Hralo tu množstvo vyšportovaných sexy kočiek s peknými prsiami, čiže na scénky, kde pekne pokope cvičili aerobik v obtiahnutých oblečkoch, bola radosť pozerať.(21.9.2010)

Když zetkový sranec, tak jedině od Priora, jehož patlalství dosahuje až grandiózních úrovní a proměňuje klišé a stupiditu v zářivé brilianty. Jeho skloubení osmdesátkové módy aerobiku a health clubů se slasherem nechtěně odhaluje obludnost a grotesknost vyhrocené fetišizace těla. Zdejší postavy doslova tělocvičnou žijí, neboť tepláky, tílka, elasťáky, návleky a čelenky nosí také na ulici i doma. Jalové dialogy, všeobjímající topornost herců i inscenace a směšně překombinovaný scénář vytvářejí neprůstřelně konzistentní absurditu, která své publikum potěší, jako nic jiného. Inu, ideální titul pro Festival otrlého diváka a jeho hvězdnou tlumočnici Samanthu Bifidus, která se náležitě zhostila nejen nablblých dialogů, i četných songů a dala tak publiku další nezapomenutelný zážitek.(19.2.2012)

• EvilPhoEniX

Dlouhé vlasy, velké kozy, krásné zadky, špatná muzika a obrovská, nebezpečná SPONKA.. Těmihle slovy bych popsal tenhle smutný, špatný film. Mám rád slashery a viděl jsem jich stovky, ale tenhle bych zařadil na poslední příčku. Zápletka je z papíru a směšná, herectví je hnus a scénář je kompletně absurdní. Vražd je asi 30, ale všechny mimo záběr, všechny se uskuteční během 30 minut, kde mrtvoly padají ve stínu jak na běžícím páse, po přitom hraje otřesná muzika.. Katastrofa! Za vidění stojí pouze hezké holky, kterých zde bylo dost, ale to je na horor poněkud málo. 30%(4.9.2013)

Pekné ženy, kopec vrážd, nečakané rozuzlenie.... Čo viac si priať? Len tie stupídne dialógy si mohli odpustiť.(20.11.2010)

Taková jednoduchá oldschool blbůska s mnoha pěknými ženami, na které se byla radost dívat a vysokým bodycountem... Proč ne...(26.12.2010)

• Campbell

Slasher od Priora? To jsem si nemohl nechat ujít. Čekal jsem šílenost ale nakonec se mi dostala docela vážná kravina. Abych byl upřímný spíše jsem zklamaný. Ne film není rozhodně špatný jen je zbytečně nudný a třeba takový scény s posilováním mě extrémně nebavily. Krve tu nijak extra není a tak člověk prostě sedí a čeká na konec který taky nebyl nijak záživný.(9.12.2012)

• Chrustyn

Příšerně laciné béčko, které se snaží lákat na polonahá děvčata a to je tak vše.(27.2.2019)

Pohodová osemdesiatková vyvražďovačka, odohrávajúca sa vo veľkom športovom centre, plnom vyšportovaných kočiek, frčiacich na aerobicu a svalovcov, závislých na činkách. Zábery na plné zadočky dobových fešánd v horlivom tréningovom nasadení potešia, rovnako ako občasné šatňové či sprchové scénky, alebo početné mordy, v ktorých vrah používa netradičnú slasherovú zbraň - veľkú zicherku. Killer Workout je jedným z prvých filmov béčkového režiséra a scenáristu Davida A. Priora, ktorý sa tu pokúsil aj o šokujúce rozuzlenie a za seba môžem povedať, že sa mu to svojim spôsobom aj podarilo. Do jednej z hlavných úloh pochopiteľne obsadil svojho brata - akčnú "skorohviezdu" Teda Priora, ktorý tu s radosťou predvádza svoje napumpované bicepsy a zhruba každú polhodinu si dá pästný súboj s nejakým iným fitnesákom :)(28.12.2010)

A raz dva tři čtyři! Plukovník Hogan vyšetřuje vraždy páchané na sexy silikonových cvičenkách v posilovně a to prosím sponkou, Mike Danton se ochometá okolo, svádí vnadné cvičenky, vynáší odpadky a pere se s Fritzem Matthewsem, kterému k dokonalosti chybí jen useklá ruka, jíž by byl umlácen. Slasher od tvůrců Smrtelné kořisti nemohl dopadnout špatně. Nebo dobře, vyberte si. Já mám zábavně špatné filmy rád.(7.11.2017)

Docela to zapůsobilo obří zicherhajska měla svůj učinek, sice bylo dost divné že při vraždách a mizení lidí se neustále cvičilo dal ženy měli šílené trikoty.(28.3.2017)

Původně za 3, ale ta skvělá těla mě nutí jít na 4 :)(12.6.2011)

• nirvanafan

Víc osmdesátkovej film, než je Vražedný aerobic, snad ani neexistuje. Je to strašná blbost, ale kouká se na to dobře a hlavně dialogy s policajtem jsou tak hloupý, až je to vtipný.(25.7.2012)

Zcela bez přemýšlení za 5!!! Pokud by šlo o komedii (jinak to brát ani nejde). Pokud bych to hodnotila jako horor, tak s čistým svědomím za odpad. Ale jak už mám ve zvyku, film hodnotím dle toho, jak jsem se u něj bavila a u tohodle královsky. Bylo mi umožněno ho shlédnout v rámci Festivalu otrlého diváka za simultánního překladu, kde se překladatelka vskutku vžívala do postav, včetně zpěvaček zpívající v rádiu inspirující songy, takže výbuchy smíchu napěchovaného sálu byly zcela na místě a vytvořily naprosto supr atmošku.(16.2.2012)

Jsem si jistý, že se většinou najdou diváci, kterým se snímek „Vražedný aerobic“ nebude moc líbit. A asi jim to nebude mít ani za zlé, ale mě to jako osmdesátkový horor sedlo, je to relativně přímočaré, dějově jednoduché, i když je zde odhalení na konci. Všechno to do sebe nějak logicky sedne, ale pak je zde ještě skvělá hudba, která celý film provází, a ta mě teprve dostala.(3.5.2018)

Skvělá vyvraždovačka, pěkný ženský a jedna pomstichtivá mrcha, která má mindrák, že je znetvořená. No jo když já nemám štěstí, tak ani nikdo jiný.....(21.8.2012)

Kvalitní a zábavný slasher z prostředí fitness centra s nezaměnitelným feelingem osmdesátých let. Děj je jednoduchý, ale úderný. Po fitness centru a jeho těsném okolí pobíhá zabiják a kosí klienty i zaměstnance centra. Činí to dosti zvláštním, ale divákovu oku lahodícím způsobem. Ihned mi na mysl naskočila Fulciho Smrtící spona. Do toho nám přibývá jeden drsňácky se tvářící polda a vzhledem k osobě režiséra, jeden klaďas v upnutých trenýrkách v podání koho jiného, než Teda Priora. Vražda střídá vraždu a místa mezi nimi vyplňují pěstní souboje a nakrucující se ženská těla za doprovodu dobových hudebních fláků. Tvůrci netěží pouze z kopy zajímavě pojatých mordů, ale i jak je výše již naznačeno z přehlídky spoře oděných krásek - samozřejmě dojde i na sprchovou scénu. Vzhledem ke kratší stopáži a velice zábavnému obsahu směřuje snímek celkem svižně, bez nudných pasaží, k nečekanému finále. Samozřejmě dílko je béčko jako řemen, takže tomu odpovídají herecké výkony, které ve spojení s některými dialogy působí místy velmi úsměvně. Ovšem toto nemůže na snímku béčkového ražení moc pokazit. Takže u mě s přehledem za čtyři hvězdy.(5.3.2011)

• ivan_drago

Neskutečná kravina, kde vraždí ženská usmažená v solárku pomocí, mimo jiné, většího spínacího špendlíku... WTF... Hvězda je za hudbu, ať už tu písničkovou nebo tu napínací.... a neskutečné outfity všech cvičenců...(5.8.2012)

• Mol

RELAX! I'M NOT SOME KIND OF CRAZY KILLER! Krimi o vraždách v tělocvičně? Celkem nuda, ale naštěstí jednu třetinu filmu vyplňují polonahý a natřásající se holky. Velká škoda promarněné příležitosti toho poldy na závěr filmu.(10.1.2011)

Kouzelný béčkový opus, kde když zrovna neřádí smrtící sponka, natrásají se kočeny v obtáhlých gaťkách (pojali jsme podezdření, že ty záběry se točí pořád dokola). Korunu tomu dodávají absolutně zcestné dialogy s policajtama. Samozřejmě herecké výkony jsou šílené, přesně ladí k totální lacinosti zbytku. Dokonalé vystížení dobry, pekelné účesy, hadry a synťáková hudba. Hodně pobavilo.(9.2.2014)

• vitekpe

Sice Prior, ale nuda... Jako artefakt aerobikoveho silenstvi poloviny osmdesatek dobre...(19.11.2015)

<< předchozí 1 2