Nádherné mladé ženy s fantastickými postavami. Krásní svalnatí muži. Hodiny aerobicu, posilovny, šatny, sauny, bar. Všechno, co bychom mohli očekávat v každém moderním kalifornském sředisku pro zdraví. To naše je stejné, avšak poněkud se liší jeho podstata. Zde lidé necvičí, aby se cítili lépe. Zde umírají... (Multi Home Video)

honajz2

A já jsem si myslel, že tu ty krásné mladé ženy budou vraždit cvičením, že je prostě ucvičí k smrti a ono ne, je to jenom obyčejnej slasher, akorát se odehrává v nějakém sportovním centru. Na rovinu, je to strašně hloupé, nedává to ani pořádně smysl a všichni se tu chovají jako idioti, navíc celý ten film působí hodně levně, ale ono to je díky všemu tomu špatnému dost zábavné. Především v těch hloupých dialozích, navíc ten detektiv byl řádný idiot, takže o zábavu bylo postaráno. A ty bojové scény! No nic, jako horor tohle fakt nefunguje, jako komedie to však obstojí celkem dobře. 3* ()

destroy83

Kvalitní a zábavný slasher z prostředí fitness centra s nezaměnitelným feelingem osmdesátých let. Děj je jednoduchý, ale úderný. Po fitness centru a jeho těsném okolí pobíhá zabiják a kosí klienty i zaměstnance centra. Činí to dosti zvláštním, ale divákovu oku lahodícím způsobem. Ihned mi na mysl naskočila Fulciho Smrtící spona. Do toho nám přibývá jeden drsňácky se tvářící polda a vzhledem k osobě režiséra, jeden klaďas v upnutých trenýrkách v podání koho jiného, než Teda Priora. Vražda střídá vraždu a místa mezi nimi vyplňují pěstní souboje a nakrucující se ženská těla za doprovodu dobových hudebních fláků. Tvůrci netěží pouze z kopy zajímavě pojatých mordů, ale i jak je výše již naznačeno z přehlídky spoře oděných krásek - samozřejmě dojde i na sprchovou scénu. Vzhledem ke kratší stopáži a velice zábavnému obsahu směřuje snímek celkem svižně, bez nudných pasaží, k nečekanému finále. Samozřejmě dílko je béčko jako řemen, takže tomu odpovídají herecké výkony, které ve spojení s některými dialogy působí místy velmi úsměvně. Ovšem toto nemůže na snímku béčkového ražení moc pokazit. Takže u mě s přehledem za čtyři hvězdy. ()

Mol

RELAX! I'M NOT SOME KIND OF CRAZY KILLER! Krimi o vraždách v tělocvičně? Celkem nuda, ale naštěstí jednu třetinu filmu vyplňují polonahý a natřásající se holky. Velká škoda promarněné příležitosti toho poldy na závěr filmu. ()

ivan_drago

Neskutečná kravina, kde vraždí ženská usmažená v solárku pomocí, mimo jiné, většího spínacího špendlíku... WTF... Hvězda je za hudbu, ať už tu písničkovou nebo tu napínací.... a neskutečné outfity všech cvičenců... ()

Wade

Sexy kočky + pěkné vraždy a k tomu zajímavé rozuzlení kombinace ze které vyjde parádní slasher, který nenudí. Jediné co pro mě bylo trochu utrpení byla hudba co občas hrála, protože to staré disco bylo ehm ..  78% ()

Pecival

Kouzelný béčkový opus, kde když zrovna neřádí smrtící sponka, natrásají se kočeny v obtáhlých gaťkách (pojali jsme podezdření, že ty záběry se točí pořád dokola). Korunu tomu dodávají absolutně zcestné dialogy s policajtama. Samozřejmě herecké výkony jsou šílené, přesně ladí k totální lacinosti zbytku. Dokonalé vystížení dobry, pekelné účesy, hadry a synťáková hudba. Hodně pobavilo. ()

Cong

Ty osmdesátkový účesy, hudba, herecká topornost a choreografie bitek, to je skutečně festival otrlýho diváka sám o sobě, ani by v tom už nemusel pobíhat žádnej vrah. Něco mezi odpadem a guilty pleasure kultovním filmem. ()

helraiser

Skvělá slasherová zábava s povedeným koncem, který opravdu překvapí. U mě se jednalo rozhodně o velké překvapení a jasnej nadprůměr. ()

Mitisko odpad!

Lidi vám normálně načisto jebe. Takto to hodnotit pro boha, toto je můj TOP film. Ty dialogy a ta neskutečná hudba... Zápletka je dokonalá a ta zicherka masakr! ()

kacir

Hodnotenie je také aké je, asi iba kvôli tým ženským telám, tak ale pravda je že zicherkou som ešte nevidel zabíjať. ()

saillor

Lahůdková záležitost přímo stvořená pro Festival otrlého diváka. Krásní mladí lidé cvičící aerobik jsou vražděni jeden za druhým zavíracím špendlíkem! Scénárista, režisér (a v podstatě kdokoli další, kdo se na filmu podílel) museli mít zdravý úsudek sežehlý solárkem, ale díky tomu vzniklo tohle DÍLO. 90% filmu jsou záběry na cvičící sexy těla, 5% stupidní dialogy a 5% vraždění. Tohle byl nářez, bejt chlap, po všech těch záběrech cvičících spořeoděných amerických krásek bych asi nemohla spát na břiše ještě několik dní :-) Hodnotit nelze, ten film je v podstatě odpad, ale je tak mizernej, že geniálně pobaví, takže 0-5hvězdiček. ()

MFA

Pravděpodobně jeden z nejhorších filmů který jsem měl možnost vidět. Od mého hodnocení ODPAD ho zachraňuje nechtěný humor daný celkovou blbostí, hereckými kvalitami a také sexizmus nejhrubšího zrna což působí opravdu vtipně. Už samotný název je boží. Prostě ultra debilní až vtipný film. Současné hodnocení 59% je naprosto neopodstatněné. Chápu že vidět se simultáním komentářem na festivalu otrlého diváka to musel být skvělý zážitek, ale film patrně dostal hodnocení za něco jiného než představuje. ()

DAJAAAA odpad!

Ou šittt !!! Další 80-tkové porno bez dupaček.Hrozná sračka.To i nejhorší giallo co jsem kdy viděl jménem "Vražedná špona" oproti tomu vypadá jako oscarový film. ()