Reklama

Reklama

Gongjo 2: Inteonaesyeonal

  • Jižní Korea 공조2:인터내셔날 (více)

Recenze (6)

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Absolútne netuším, o čom bola jednotka. Dvojka ponúka akciu, súboje, dejové zvraty a diferentné šikmé ksichty, čo je asi najväčšia devíza. Len je to zbytočne dlhé, naťahované scénami, ktoré mohli byť kratšie alebo mohli absentovať úplne. Deju by to neuškodilo. 3 z 5 ()

Kushina 

všechny recenze uživatele

Super akční korejská šílenost. Akcí se dne rozhodně nemrhá, příběh ucházející, zbytek taky v průměru. Ničím to nepřekvapí ani neurazí. 60% ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Těšil jsem se na tenhle sequel, ale nejsem až tak spokojen jako u jedničky a možná za to může i změna režiséra. Vizuálně je to opět samozřejmě na úrovni, takový ten korejský kvalitní standard, na který jsme všichni zvyklí, herecky super, k ústřední dvojici přibyl sympaťák Daniel Henney a povedl se záporák Jin Seon-kyu, který je dobře zapamatovatelný díky svému nezvyklému image. Akce je opět slušná, ale tentokrát ji je docela málo a hlavně ubyly pěstní souboje, což mě celkem mrzí, nový režisér má zřejmě radši přestřelky. Úvodní přestřelka v ulici je velmi intenzivní a dokáže nalákat, byť PG-13 ( což opět nechápu, proč JK natáčí akčňák s dětským ratingem) a poté následuje téměř hodinový klid, kde se film soustředí na děj, který mi nepřišel až tak zajímavý a humor mě opět hodně míjí, tomu na chuť u Asie nepříjdu nejspíš nikdy. Zlepší se to při finále, kde došlo na slibovaný fight, který měl naštěstí všechno ( pěsti i nůž) a patří k highlightu filmu, ale na vyšší hodnocení to nestačí. Bavil jsem se, je to fajn oddechovka, ale aby se mé chutě ukojily, musel režisér přidat na plynu. 65%. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Za mňa to je na rovnakej úrovni ako jednotka. Na začiatku a na konci sa dočkáme solídnej ale rozhodne nie guletrhajúcej akcie a medzitým je kopa vaty, v ktorej sa snažia o humor. Občas sa nejaký vtip zadarí, ale kľudne by som 30-40 minút vystrihol a o nič dôležité by sme neprišli. Akurát by to bolo oveľa svižnejšie. Ústredný prípad je tuctový. Záporák s tým smiešnym účesom nevzbudzuje rešpekt. Aspoňže chémia medzi ústrednou buddy dvojkou funguje lepšie ako minule. Naviac dostali do tímu aj tretieho parťáka. Krásavca Daniela Henneyho, aby bolo ženské publikum ešte viac namäkko ako z Bin Hyuna. Takže baby budú určite uspokojené. A pre chlapov je to ok jednohubka. 5/10. ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Gang je opět pohromadě Im Chul Ryeong (Hyeon Bin) je poslán po americké misi do Koreje, aby chytl zrádce strany a zajistil dost humusu pro hrdinný lid KLDR. Byl mu opět přidělen Kang Jin Tae (Yoo Hae Jin), ukáže se pochopitelně i Yoona. Novým přídavkem do party je Daniel Henney, jenž jako americký agent hájí své zájmy, než spojí své síly. Film má proti jedničce více vtipu a povedených vychytávek (geniální cameo střihne Kim Won Hae jako padělatel Sergej), akce je na velmi slušné úrovni. Ale něco tomu proti povedenému předchůdci prostě chybí. Není to tak třeskutě vtipné a správně propojené s akčními scénami jako minule, ta akční vypjatost a vtipná atmosféra jedničky prostě není. Měli nechat na režisérské stoličce původního tvůrce (Seong Hoon Kim). Ale přesto má film velmi povedené a silné momenty (přestřelka v NY, scéna v tanečním klubu), perfektní OST. Za mě 3,5 hvězdy, jeden z divácky nejúspěšnějších filmů minulého roku. Za pokračování bych se nezlobil... ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama