Reklama

Reklama

The Hire: Ticker

všechny plakáty

Obsahy(1)

Clive Owen ako nájomný vodič má previesť agenta so záhadným kufríkom (Don Cheadle) za každú cenu. Do cesty sa im ale vpletie helikoptéra, ktorá lieta nad nimi a snaží sa ich neprestajne zostreliť a zabrániť tak zásielke. (genetique)

Recenze (125)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Iñárritu dokázal svojí akční jízdě vtisknout myšlenku něčeho většího. Carnahan se pokusil o totéž, ale v jeho podání je to celé patetické až na půdu, a tudíž nevěrohodné. Akčně rozhodně super, forma vyprávění příběhu byla taky zvolena dobře, ale obávám se, že tenhle chlapík na víc nemá - viz Smokin' Aces, které si taky hrály na kdovíco, a taky to mimo akční scény nefungovalo. Přinejlepším 70%. ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Dějově nejpřímočařejší (tzn. „na nic si nehrát a v závěru nešokovat“) a technicky nejrozumněji zpracovaný Hire. Režisér Carnahan stylově, ale zároveň přehledně, aranžuje skvělou honičku nádherného cabria s helikoptérou. Don Cheadle na sedadle spolujezdce sice má mít nějaký hlubší význam (tedy, obsah přepravní zásilky), ale síla myšlenky jaksi netlačí do ústraní bravurně zvládnutou formu. Nejprostší, ale o to krásnější Hire. ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Nejnapinavejsi a nejakcnejsi dil serie Hire. Owen prevazi chlapka s tajemnym kufrikem, ktery neustale pipa a odpocitava cas, takze se logicky domniva, ze to je bomba, ale zaver je hodne prekvapivej. Vyborna hudba, honicka, prestrelka, vrtulnik a F. Murray Abraham - celkove jeden z nejlepsich dilu a muj druhej nejoblibenejsi dil. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Nejlepší reklama na BMW, kterou můžete vidět. Clive Owen nemá tolik prostoru jako v minulých reklamách, ale přesto s hereckým obsazením okolo sebe dělá divy. Pomáhá mu v tom hlavně Joe Carnaham, který dokazuje, proč je tak vysoce ceněný režisér. Perfektní peklo s "průhledným" záběrem, který však nic nezkazí a já bych si hned moc rád šel koupit BMW Z4, už jen pro ten pocit... ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Další díl povedené série, která dává hlavně na příběh a na akci nechává až volný čas, který zde je obsáhlý a dobře ztvárněný. Možná je také tento díl s nejvyšším počtem známých hereckých jmen, ale hlavně je to parádní jízda, která od začátku do konce nenudí i když na to má pouhých pár minut. --- 80 % --- ()

Zajímavosti (2)

  • Vozidlo, které ve snímku Clive Owen řídí, je BMW Z4 3.0i. (Listeroman)

Související novinky

Remake, plagiát a krásná blondýna

Remake, plagiát a krásná blondýna

08.12.2006

Reese Wintherspoon, šarmantní rodačka z Louisiany a nejlépe placená herečka součastnosti, se po své úspěšné oscarové kreaci ve filmu Ticker. Zlý výběr, nebo skrytý záměr? Uvídíme po premiéře někdy v…

Reklama

Reklama