Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Clive Owen ako nájomný vodič má previesť agenta so záhadným kufríkom (Don Cheadle) za každú cenu. Do cesty sa im ale vpletie helikoptéra, ktorá lieta nad nimi a snaží sa ich neprestajne zostreliť a zabrániť tak zásielke. (genetique)

Recenze (125)

viperblade 

všechny recenze uživatele

Akce (která je dobrá, ale na Wooa nemá) je zde hned od první sekundy. Vstupujeme do rozehrané hry, během které zjistíte, jak lze pomocí auta sundat vrtulník (ale nečekejte nic takového, co bylo v Smrtonosné pasti 4 :-)) a zamyslíte se, kolik stojí lidský život. Sedmý díl The Hire s českými titulky ke zhlédnutí zde. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Nejnapinavejsi a nejakcnejsi dil serie Hire. Owen prevazi chlapka s tajemnym kufrikem, ktery neustale pipa a odpocitava cas, takze se logicky domniva, ze to je bomba, ale zaver je hodne prekvapivej. Vyborna hudba, honicka, prestrelka, vrtulnik a F. Murray Abraham - celkove jeden z nejlepsich dilu a muj druhej nejoblibenejsi dil. ()

Reklama

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Dějově nejpřímočařejší (tzn. „na nic si nehrát a v závěru nešokovat“) a technicky nejrozumněji zpracovaný Hire. Režisér Carnahan stylově, ale zároveň přehledně, aranžuje skvělou honičku nádherného cabria s helikoptérou. Don Cheadle na sedadle spolujezdce sice má mít nějaký hlubší význam (tedy, obsah přepravní zásilky), ale síla myšlenky jaksi netlačí do ústraní bravurně zvládnutou formu. Nejprostší, ale o to krásnější Hire. ()

LaciLC 

všechny recenze uživatele

http://www.youtube.com/watch?v=NfjOK-6c4Lk - Mojím favoritom v rámci Hire série je jednoznačne vec Star od Brita Guya Ritchieho, no Joe Carnahan to taktiež zvládol takmer na jednotku. Akcia je výborná, herci detto, ale stále sa nedokážem zbaviť pocitu, že niečo (málo) tomu chýba. Ničmenej, vďaka vyššie spomínaným aspektom sa to pozerá veľmi dobre. ()

Zajímavosti (2)

  • Vozidlo, které ve snímku Clive Owen řídí, je BMW Z4 3.0i. (Listeroman)

Související novinky

Remake, plagiát a krásná blondýna

Remake, plagiát a krásná blondýna

08.12.2006

Reese Wintherspoon, šarmantní rodačka z Louisiany a nejlépe placená herečka součastnosti, se po své úspěšné oscarové kreaci ve filmu Ticker. Zlý výběr, nebo skrytý záměr? Uvídíme po premiéře někdy v… (více)

Reklama

Reklama