poster

Druhá strana postele

 • Španělsko

  Otro lado de la cama, El

 • anglický

  Other Side of the Bed, The

Komedie / Drama / Muzikál / Romantický

Španělsko, 2002, 114 min

 • hanagi
  **

  Tak mi zase padl jeden mýtus. Mýtus o ohnivých a žárlivých Španělech, kteří by pro zradu v lásce klidně i zabíjeli. Tak to už neplatí. Dnešní Španělé se sice ohnivě podvádějí, vesele lžou a žárlivě se podezírají z lecčeho, ale nakonec smířlivě dospějí k závěru, že když s jejich holkou spí nejlepší kamarád, tak je to vlastně "v rodině". A aby mě naštvali ještě víc, tak mi k tomu zpívají a tančí. Zlatý Bollywood!(12.6.2016)

 • dr.horrible
  ****

  Milá neverná komédia s postavami sympatickými, že im odpustíte aj tú neveru; nahou a neskonale hot Paz Vega a perfektnými romantickými pesničkami.Náladovka, s ktorou pri prvej projekcii určite nekončím. 85% Na ochutnávku http://www.youtube.com/watch?v=UM1zdAnkwrY(31.3.2013)

 • iNKa 1104
  ***

  Lehce lechtivé, lehce erotické, lehce španělsky promiskuitní... režisér tento film asi režíroval nadálku, lehce rozprostřen do houpací sítě, ovívaje se palmovým listem, v jedné ruce tequilu a v druhé havajskou tanečnici... úvodní titulková píseň je vlastně nápovědou pro celý film.... totálně nenáročný snímek v duchu hesla "nevěra je kořením vztahu, který však asi nikdy ani neprošel varem, anebo už to bylo hodně dávno..."(24.7.2005)

 • aLPaC
  ****

  Super komedie! Na plakát by se hodily ale spíš místo dvou čtyři obrázky tak, jak to popsal "Enšpígl". Všichni čtyři hlavní představitelé byli super. Obě slečny děsně sexy, z pánů mě pak pobavil hlavně Ernesto Alterio a jeho častá "vyšinutí". Vůbec toho herce neznám, ale když byl na scéně, vždycky skvěle bavil. P.S. Po přečtení komentáře uživatelky "ducharme" nechápu její myšlení. Podle hodnocení (asi tehdejších) 64% (což odpovídá 3,2 hvězdičce) soudila, že to bude kravina. Ale nakonec se prý pobavila a tak dala 2 hvězdičky :D. Myšlení některých lidí nepochopím :D.(22.6.2017)

 • messi@h
  ****

  Opravdu mě to bavilo, líbily se mi i muzikálové pasáže, podle mě do filmu naprosto zapadaly (včetně civilního podání písní). Uvěřitelné chování jednotlivých postav a trefné použití mírné nadsázky stále ještě v hranicích uvěřitelnosti bylo výborné. Pokud mi něco nesedlo, tak snad ten konec - asi jsem čekal něco trochu uzavřenějšího a ne návrat do "starých kolejí"... 65 %(25.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace