Druhá strana postele

• Španělsko

Otro lado de la cama, El

Other Side of the Bed, The

Komedie / Drama / Muzikál / Romantický

Španělsko, 2002, 114 min

Jako lehká komedie o sexu, je to docela příjemné. Nesedlo mi však muzikálové ladění filmu.(4.11.2003)

Bože, to byla taková hovadina až jsem to musel dokoukat do konce. Scéna na tenisu nejlepší, a za ženskou co vypadala jak Cobie Smulders z HIMYM palec hore.Kdyby do toho nesrali ty dementní písničky bez rytmu, bylo by to ještě lepší. Takhle jen za 3*.(25.7.2012)

Milá neverná komédia s postavami sympatickými, že im odpustíte aj tú neveru; nahou a neskonale hot Paz Vega a perfektnými romantickými pesničkami.Náladovka, s ktorou pri prvej projekcii určite nekončím. 85% Na ochutnávku http://www.youtube.com/watch?v=UM1zdAnkwrY(31.3.2013)

Nesnese srovnání ani s českými mládežnickými muzikály (STARCI NA CHMELU, ŠAKALÍ LÉTA, REBELOVÉ). Všechny složky jsou tak nějak průměrné až banální - písně (jižanský pop, který neuráží, ale v hlavě dlouho neuvízne), choreografie, zápletka, dialogy...(1.10.2003)

Ve filmu máme skupinu A, tvořící jednoho muže a jednu ženu, kteří spolu souloží co to dá. Dále máme ve filmu skupinu B tvořící jednoho muže a jednu ženu, kteří spolu souloží co to dá. Následně nám vznikne skupina C tvořící muže ze skupiny A a ženu ze skupiny B, kteří spolu začnou souložit co to dá. Zcela překvapivě nám však vzniká skupina D, tvořící muže ze skupiny B a ženu ze skupiny A a světě div se i oni si pořádně zašukaj . No a když se ve filmu nešuká, tak se v něm zpívá o lásce a věrnosti :). Líbilo se mi to, hlavně Paz Vega. S ní bych chtěl v jakýkoli skupině a klidně i na druhý straně postele.(14.12.2007)