Měsíční záliv (TV film)

Mesačná zátoka

USA, 2003, 88 min

Sam Pillsbury

Předloha:

Michael De Guzman (kniha)

Michael De Guzman

Maximo Munzi

Mader

Lincoln Lageson

Kostýmy:

Greg LaVoi

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Veľmi milý a príjemný film. Je to taká oddychovka o láske dcéry a jej otca. Často mám taký pocit, že som sa asi narodil na zlom mieste a v zlom čase, lebo Kirsten Bell je v tomto filme a nielen v ňom neuveriteľne prenádherná. Bol to jej film. Zbytok sa pri nej zviezol. Dej mal nápady, nebol silený, ale vyskytli sa aj momenty, ktoré som prekukol a vyznievali trápne. Takisto nie celkom súhlasím so sexom detí pred manželstvom. Odhliadnuc od niektorých vecí myslím, že slovo dalo sa, je výstižné, bolo to veľmi fajn. Kraj bol pekný, trvanie tiež ušlo.(9.2.2012)

Prijemny film o naštrbenom vzťahu otca a dospievajucej dcery, ktori k sebe hľadaju cestu. Je priamočiary a bez zbytočnych prikras okolo, čo mu len prospieva. Takych filmov je malo.(26.9.2010)

Koncert mladičké Kristen Bell (Veronica Mars) v jinak trochu nudném a příliš "televizním" filmu.(20.11.2008)