Lucky Luke (TV seriál)

• slovenský

Šťastný Luke

Komedie / Western

Itálie, 1992, 8x60 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (26)

VELKÝ PŘELUD Režie a hlavní role Terence Hill. V tomto příběhu se Luke ocitne na vlastním pohřbu. CITÁT - Bóže a to jsem se bál, že bude dneska nuda - říká Bělouš, kůň Luckyho Luka......... Daltoni a jejich dialog nad umírajícím Lukem je perfektní a jednoduše přímočarý. CITÁT - Máma říkala, že máme být fér......... Daltonovic loupení v Daisy Tawnu podle abecedy je vymakané a šíleně geniální. Supi, kteří si berou pořadové číslo do fronty na zdechlinu mně rozesmáli. Lukův věrný pes Tulák, je taky číslo. CITÁT - Ten pes je tak blbej, že nenajde ani maso v řeznictví.......... Veselý příběh o umírání.(31.3.2011)

Pohodový seriál, poněkud neprávem využívající jméno Lucky Luka, protože z comicsu zůstalo jen pár jmen, Hill vždy a všude oblečen do bílého pláště, BEZ CIGARETY, ale rychlejší než svůj stín:) Jinak spousta legrace a narážek, třeba na vznik spaghetti westernu;) Hudbu tak jakože opatřil Ennio Morricone;) A neposmívejte se tomuhle seriálu nebo na vás mocný skřet Silvio Berlusconi poštve svoje fašouny:))(8.5.2004)

Terence Hill tentokrát bez Buda Spencera, ale stejně dobrý, jako ho máme rádi (ovšem samozřejmě, že ne všichni, že ;-)))(6.8.2003)

• Oskar

Terence Hill tentokrát bez Buda Spencera, ale stejně špatný, jak ho známe.(22.2.2003)

No zatimco film ze stejnyho roku me dost zklamal, tenhle serial naopak prijemne prekvapil. Mame tu 8 dilu (z nichz nektery reziroval Hill) o delce od 50 do 70 minut, pricemz tech 50 minut je naprosto idealnich, delsi uz pusobi lehce natahovane. V kazdym dilu se resi vetsinou neco docela zajimavyho, scenar neni uplne vymastenej a i kdyz tu neni zadna velka hromada prestrelek nebo bitek, diky slusnymu scenari a hlavne hercum to je naprosto pohodova zalezitost. Samozrejme nejzajimavejsi je samotnej Hill, sice trochu zestarlej a misty z lehce uchylackym vyrazem, ale porad ten starej znamej frajer a ctyrka vymletejch Daltonu je taky paradni, takze je skoda, kdyz zrovna v nejakym dile moc nejsou. Pak jeste musim pochvalit neskutecne chytlavou hudbu a i kdyz je proste vetsinou v kazdym dilu sem tam naky hluchy misto, na ty 4* to je.(10.6.2010)

Vychádzajúc z celovečerňáku uvarená séria westernu, z ktorej je cítiť, že bola napísaná na silu. Už ani fóriky bieleho koníka nie sú tým, čo boli vo filmu a v animáku. Ale ešte ajtak dobrá zábava.(3.10.2010)

Dobrá hudba a bláznivé scénky....dobré..(28.8.2007)

Povedený italský westernový seriál dle známého komiksu. Parádní oddechovka či jako kulisa, dokonale padnoucí hudba a mluvící koník je dokonce místy vtipný, bratři Daltonovi s jejich mámou co se týče humoru taky nezaostávají. A volba Hilla do hlavní role je také trefa do černého. 65%(30.6.2012)

Lepšie si túto adptáciu neviem predstaviť, ale nezbavil som sa pocitu, že ide "len" o zábavku. Fajn humor, aj romantika, ale najlepší je aj tak kôň...(22.11.2006)

• Adam Bernau

V dětství jsme na Vídni (rozuměj v rakouské televizi) sledovali kresleného Lucky Luka a moc nás to bavilo. Německy jsme nerozuměli, ale to nám nevadilo a možná je to tak i lepší. Teď jsem nedobrovolně a vlastně omylem zhlédl jeden, žel celý, díl Hillovi předělávky (šlo o díl s nápojem lásky). Něco tak nudného a vražedného jsem neviděl už roky. Úvodní titulky byly téměř k nepřežití a předlouhý zbytek mě úplně zlikvidoval. V titulní roli Pavel Trávníček. Silvio Berlusconi uvádí.(3.6.2012)

For ME 72%(16.8.2007)

Příjemný westernový seriál, který má i pěkné vtipné situace. Za mě 70 :)(26.1.2016)

No vždy se mi líbila ta úvodní znělka jak opravdu dokáže že je rychlejší než stín a smaží si vajíčka na kameni!!!(14.6.2005)

Terence Hill to vždy drží nad vodou, i když se občas vyskytne nějaký ten mdlý děj nebo divná zápletka. Ale pozor, mnohé díly dokážou udržet napětí a několik vtípků je docela povedených. Takže podtrženo sečteno, vychází to na solidní průměr.(27.7.2010)

Tento seriál si mě získal především svou úvodní a závěrečnou písní, ale jinak je to velmi povedený seriál, který navazuje na westernovou minulost Terence Hilla a myslím, že se u tohoto dá velmi dobře bavit, zvlášť když seriál má jen kolem 50ti minut a sedm dílů. Jsem potěšen.(29.6.2004)

Princ na mluvícím bílém koni se zlatou hvězdou na hrudi a věčnou chutí na fazole a potírání zločinu a bezpráví. Občas mě dovede rozesmát a má modré oči, což jsou dvě základní charakterové vlastnosti, kterých si na mužích cením. :)(20.6.2012)

Zpracování samozřejmě televizní, stejně je to lepší než původní film. Tady to prostě jede, zato tam to bylo většinou o lenošení. Herci zůstali, z nich Ron Carey (šéf u Daltonovců), hraje až neslušně dobře, vysoko předčí všeobecně očekávané herecké výkony ze seriálů. 3/5(18.11.2014)

• Paity

Krítký seruál, který vznikl jako volné pokračování Luckyho Luka. O tom, zda se povedl ale nejsem zdaleka přesvědčen.(6.6.2013)

Nikdy nezapomenutelný openning a hlavně má dětská láska - Terence Hill a jeho bělouš :-). Teď v dospělosti jsem přešla na Černého Tulipána a jeho grošáka :-)(9.6.2014)

Sotva prumer, zachranuji to padousi a hlavne krasna Lotta.(21.2.2010)

Velmi příjemný a zábavně laděný seriál.(20.9.2010)

<< předchozí 1 2