Až po vás

Après vous...

After You

Komedie / Romantický

Francie, 2003, 110 min

Nič iné než 5* si tento film nezaslúži..Milá romanticko-príjemná komédia, v ktorej niektoré scény boli perfektne zahrané...Humor tam samozrejme nechýba....Náhodne som to videl v televízii...ale už od začiatku ma to chytilo až tak, že som musel posunúť celý deň kvôli tomu :) Jedna z najlepších francúzskych komédii..Bojím sa, ale, že bežnému divákovi, ktorý to nepozerá v origináli a nevie po francuzsky, tak taký efekt to v ňom nezanechá...Jednoznačne pozerať v origináli...tie vtipy lepšie vyznejú...oveľa :) Ale naj bola scéna, ked prišiel Louis na pohovor someliéra, a namiesto degustácie vínka, to vínko pil ako vodu lebo už prvé momenty bol nervozny :D(10.6.2015)

• ER

Prý má jít o komedii s francouzským šarmem.Bohužel,jediným francouzským šarmem oplýval představitel hlavní role Daniel Auteuil,ve filmu však byl problém onen šarm najít.A přitom to z počátku vypadalo,že se bude jednat o slušnou podívanou /scéna u babičky/.Pak si na další úsměvnou scénu musíte počkat.Celý děj je roztrhaný ve směru,kterým se ubírá a neustále jsem se musel ptát zda je o komedii,tragikomedii,hořký příběh,či romantiku.Nezabírá ani velmi barevná kamera a hudba,která působí nesměle,jakoby podtrhovala herecký výkon José Garcii,než děj samotný.Tomuto filmu chybí kompaktnost a drive,byť pár svěžích momentů uvidíte.(9.3.2008)

Velmi milý, poutavý film s hlavními protagonisty, kterým v jejich snaze nějak složit dohromady jejich komplikované příběhy nelze nefandit. Lehký humor a paradoxní situace nepůsobí nijak násilně a pouze dokreslují avantgardnost rovnice, jež je řešena. I obrazově a hudebně příjemné dílko, které přesto, že by se dalo utnout asi tak desetkrát před skutečným koncem, nestihne nudit. Upřímně žasnu nad nízkými průměrnými hodnoceními. Za sebe jsem tušil, co dostanu, a dostal rozhodně víc(24.4.2015)

Je trochu škoda, že nakonec napíšu, že to byl naprosto průměrný film. Ta hlavní myšlenka je poměrně netradiční, výkony hlavní trojice taky velmi dobré, pár vtipných momentů se taky našlo, ale já nevím, nevím, docela podstatnou část filmu jsem se až nudil a chvílema to bylo docela až trapný. Hlavně v první půli jsem si říkal, že takovýho "kamaráda" bych asi pověsil sám.(1.5.2017)

Ta trojka je ovlivněná asi magnetem, který má v sobě někde zabudovaný Daniel, jinak to byla opravdu jen slaboučce pocukrovaná trojka, kde jsem se snad trochu víc pousmála jen té scénce v restauraci, kde se všichni sešli a kdy hrál Daniel bezvadně nervního Antoineho, který se tam setkává s údajným dodavatelem. Celkem příjemné, relaxační pokoukání, nic víc.....ale hezká muzika tam byla, to ano.(20.11.2014)