Až po vás

Après vous...

After You

Komedie / Romantický

Francie, 2003, 110 min

Vtipné, svěží, laškovní, typicky francouzské situace s dobrým hereckým ansámblem. (trnky Antoinovy, žalostný kukuč Louise, vnitřní krása Blanche) Tak jak nám život servíruje životní pohromy (bábinka mrcha) ve vzájemném soužití, stejně tak je podali hlavní číšnici zde. Nejdřív tě zachráním, platím za tebe, pečuju, lepím tvé milostné vztahy, abych tě následně nejraději zabil! :-) Já na bráchu, brácha na mě a logické vyústění "Dva nosáči tankují lásku" je na světě.(9.2.2011)

Nič iné než 5* si tento film nezaslúži..Milá romanticko-príjemná komédia, v ktorej niektoré scény boli perfektne zahrané...Humor tam samozrejme nechýba....Náhodne som to videl v televízii...ale už od začiatku ma to chytilo až tak, že som musel posunúť celý deň kvôli tomu :) Jedna z najlepších francúzskych komédii..Bojím sa, ale, že bežnému divákovi, ktorý to nepozerá v origináli a nevie po francuzsky, tak taký efekt to v ňom nezanechá...Jednoznačne pozerať v origináli...tie vtipy lepšie vyznejú...oveľa :) Ale naj bola scéna, ked prišiel Louis na pohovor someliéra, a namiesto degustácie vínka, to vínko pil ako vodu lebo už prvé momenty bol nervozny :D(10.6.2015)

Roztomilá komedie plná trapasů a trapásků, Frantíci to zkrátka umí. Podlehla jsem prostředí restaurace, která má svého someliéra a vinný sklep. I francouzská mentalita je mi více než sympatická, proto má film u mě velké plus, stejně tak D. Auteuil. Výtečně zahrál věčně pobíhajícího pikolíka a po práci lepiče zlomených duší. Až se trochu chlapec zamotal. Konec nečekaný, já být Louisem, zakroutím mu krkem jako když ždímám hadr.(11.2.2011)

Je trochu škoda, že nakonec napíšu, že to byl naprosto průměrný film. Ta hlavní myšlenka je poměrně netradiční, výkony hlavní trojice taky velmi dobré, pár vtipných momentů se taky našlo, ale já nevím, nevím, docela podstatnou část filmu jsem se až nudil a chvílema to bylo docela až trapný. Hlavně v první půli jsem si říkal, že takovýho "kamaráda" bych asi pověsil sám.(1.5.2017)

Ta trojka je ovlivněná asi magnetem, který má v sobě někde zabudovaný Daniel, jinak to byla opravdu jen slaboučce pocukrovaná trojka, kde jsem se snad trochu víc pousmála jen té scénce v restauraci, kde se všichni sešli a kdy hrál Daniel bezvadně nervního Antoineho, který se tam setkává s údajným dodavatelem. Celkem příjemné, relaxační pokoukání, nic víc.....ale hezká muzika tam byla, to ano.(20.11.2014)