Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Každý chce milovat a být milován. Francouzská hořkosladká komedie.  Číšník Antoine je zosobněná laskavost a nikomu nedokáže nic odmítnout. Jednoho dnes narazí v parku na zoufalého Louise, který se chce oběsit. Antoine mu jeho úmysl rozmluví a rozhodne se mu pomoci. Do té doby žil Antoine jistým, radostným životem a vše se mu dařilo. Ale příchodem Louise, který se nějak nemá k odchodu, je v jeho životě najednou všechno jinak. Dokonce i v lásce ztrácí svou jistotu. V hlavních rolích této milostné komedie se objeví francouzské herecké hvězdy - Daniel Auteuil a José Garcia. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Recenze (41)

Padme_Anakin 

všechny recenze uživatele

Antoine (výborný Daniel Auteuil) je nesmírně hodný a obětavý človíček, jehož jediný problém je, že neumí říct důrazné „ne“. Při záchraně smolaře Louise (José Garcia) jde z maléru do maléru a čím víc se snaží situaci vyřešit, zabředává až po krk do vlastních problémů.. Přiznávám, že jsem se celý film usmívala na obrazovku a ten „karambol“ si užila.. Mimochodem moc pěkná restaurace a přepychový vinný sklípek.. ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Ta trojka je ovlivněná asi magnetem, který má v sobě někde zabudovaný Daniel, jinak to byla opravdu jen slaboučce pocukrovaná trojka, kde jsem se snad trochu víc pousmála jen té scénce v restauraci, kde se všichni sešli a kdy hrál Daniel bezvadně nervního Antoineho, který se tam setkává s údajným dodavatelem. Celkem příjemné, relaxační pokoukání, nic víc.....ale hezká muzika tam byla, to ano. ()

Reklama

Piškotka 

všechny recenze uživatele

Roztomilá komedie plná trapasů a trapásků, Frantíci to zkrátka umí. Podlehla jsem prostředí restaurace, která má svého someliéra a vinný sklep. I francouzská mentalita je mi více než sympatická, proto má film u mě velké plus, stejně tak D. Auteuil. Výtečně zahrál věčně pobíhajícího pikolíka a po práci lepiče zlomených duší. Až se trochu chlapec zamotal. Konec nečekaný, já být Louisem, zakroutím mu krkem jako když ždímám hadr. ()

Roman.Ticka 

všechny recenze uživatele

Vtipné, svěží, laškovní, typicky francouzské situace s dobrým hereckým ansámblem. (trnky Antoinovy, žalostný kukuč Louise, vnitřní krása Blanche) Tak jak nám život servíruje životní pohromy (bábinka mrcha) ve vzájemném soužití, stejně tak je podali hlavní číšnici zde. Nejdřív tě zachráním, platím za tebe, pečuju, lepím tvé milostné vztahy, abych tě následně nejraději zabil! :-) Já na bráchu, brácha na mě a logické vyústění "Dva nosáči tankují lásku" je na světě. ()

pakobylka 

všechny recenze uživatele

----- "Jaké je to kuře ?“ ----- "Mrtvé.“ ----- Navzdory celkem povedenému začátku se jedná o komedii, která mě minula s jasně patrnými známkami únavy, nic po sobě nezanechala a já nemám potřebu se za ní ohlížet. Nepřinesla mi žádnou extra velkou porci veselí a nevyvolala ani výrazně kladné emoce. Možná i proto, že jsem k oběma hlavním "hrdinům“ pociťovala mírnou nechuť, přes kterou jsem se nedokázala přenést. Ale milá Blanche měla evidentně jiný názor ... 2,5* ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama