Až po vás

Après vous...

After You

Komedie / Romantický

Francie, 2003, 110 min

Ta trojka je ovlivněná asi magnetem, který má v sobě někde zabudovaný Daniel, jinak to byla opravdu jen slaboučce pocukrovaná trojka, kde jsem se snad trochu víc pousmála jen té scénce v restauraci, kde se všichni sešli a kdy hrál Daniel bezvadně nervního Antoineho, který se tam setkává s údajným dodavatelem. Celkem příjemné, relaxační pokoukání, nic víc.....ale hezká muzika tam byla, to ano.(20.11.2014)

Velmi milý, poutavý film s hlavními protagonisty, kterým v jejich snaze nějak složit dohromady jejich komplikované příběhy nelze nefandit. Lehký humor a paradoxní situace nepůsobí nijak násilně a pouze dokreslují avantgardnost rovnice, jež je řešena. I obrazově a hudebně příjemné dílko, které přesto, že by se dalo utnout asi tak desetkrát před skutečným koncem, nestihne nudit. Upřímně žasnu nad nízkými průměrnými hodnoceními. Za sebe jsem tušil, co dostanu, a dostal rozhodně víc(24.4.2015)

Nič iné než 5* si tento film nezaslúži..Milá romanticko-príjemná komédia, v ktorej niektoré scény boli perfektne zahrané...Humor tam samozrejme nechýba....Náhodne som to videl v televízii...ale už od začiatku ma to chytilo až tak, že som musel posunúť celý deň kvôli tomu :) Jedna z najlepších francúzskych komédii..Bojím sa, ale, že bežnému divákovi, ktorý to nepozerá v origináli a nevie po francuzsky, tak taký efekt to v ňom nezanechá...Jednoznačne pozerať v origináli...tie vtipy lepšie vyznejú...oveľa :) Ale naj bola scéna, ked prišiel Louis na pohovor someliéra, a namiesto degustácie vínka, to vínko pil ako vodu lebo už prvé momenty bol nervozny :D(10.6.2015)

Tahle francouzská komedie mě příjemně překvapila. Parádně vystavěné situace, jednoduše ale rafinovaně zapletený příběh s množstvím něžně komických scének. Někde jsem se smál nahlas a romantická linie mě potěšila svou přirozeností a originalitou. Formální stránka v pořádku, neruší ani se nesnaží o větší invenci cestou zlatého středu. 88%(27.11.2008)

• ER

Prý má jít o komedii s francouzským šarmem.Bohužel,jediným francouzským šarmem oplýval představitel hlavní role Daniel Auteuil,ve filmu však byl problém onen šarm najít.A přitom to z počátku vypadalo,že se bude jednat o slušnou podívanou /scéna u babičky/.Pak si na další úsměvnou scénu musíte počkat.Celý děj je roztrhaný ve směru,kterým se ubírá a neustále jsem se musel ptát zda je o komedii,tragikomedii,hořký příběh,či romantiku.Nezabírá ani velmi barevná kamera a hudba,která působí nesměle,jakoby podtrhovala herecký výkon José Garcii,než děj samotný.Tomuto filmu chybí kompaktnost a drive,byť pár svěžích momentů uvidíte.(9.3.2008)