Až po vás

Après vous...

After You

Komedie / Romantický

Francie, 2003, 110 min

Vtipné, svěží, laškovní, typicky francouzské situace s dobrým hereckým ansámblem. (trnky Antoinovy, žalostný kukuč Louise, vnitřní krása Blanche) Tak jak nám život servíruje životní pohromy (bábinka mrcha) ve vzájemném soužití, stejně tak je podali hlavní číšnici zde. Nejdřív tě zachráním, platím za tebe, pečuju, lepím tvé milostné vztahy, abych tě následně nejraději zabil! :-) Já na bráchu, brácha na mě a logické vyústění "Dva nosáči tankují lásku" je na světě.(9.2.2011)

Roztomilá komedie plná trapasů a trapásků, Frantíci to zkrátka umí. Podlehla jsem prostředí restaurace, která má svého someliéra a vinný sklep. I francouzská mentalita je mi více než sympatická, proto má film u mě velké plus, stejně tak D. Auteuil. Výtečně zahrál věčně pobíhajícího pikolíka a po práci lepiče zlomených duší. Až se trochu chlapec zamotal. Konec nečekaný, já být Louisem, zakroutím mu krkem jako když ždímám hadr.(11.2.2011)

Je trochu škoda, že nakonec napíšu, že to byl naprosto průměrný film. Ta hlavní myšlenka je poměrně netradiční, výkony hlavní trojice taky velmi dobré, pár vtipných momentů se taky našlo, ale já nevím, nevím, docela podstatnou část filmu jsem se až nudil a chvílema to bylo docela až trapný. Hlavně v první půli jsem si říkal, že takovýho "kamaráda" bych asi pověsil sám.(1.5.2017)

Tahle francouzská komedie mě příjemně překvapila. Parádně vystavěné situace, jednoduše ale rafinovaně zapletený příběh s množstvím něžně komických scének. Někde jsem se smál nahlas a romantická linie mě potěšila svou přirozeností a originalitou. Formální stránka v pořádku, neruší ani se nesnaží o větší invenci cestou zlatého středu. 88%(27.11.2008)

Ta trojka je ovlivněná asi magnetem, který má v sobě někde zabudovaný Daniel, jinak to byla opravdu jen slaboučce pocukrovaná trojka, kde jsem se snad trochu víc pousmála jen té scénce v restauraci, kde se všichni sešli a kdy hrál Daniel bezvadně nervního Antoineho, který se tam setkává s údajným dodavatelem. Celkem příjemné, relaxační pokoukání, nic víc.....ale hezká muzika tam byla, to ano.(20.11.2014)