Pějme píseň dohola

Let's All Sing Around

Komedie

Československo, 1990, 103 min

Byly tam některé vynikající scény, výborné gagy, ale jako celek mě to nepřesvědčilo. Já také moc nejsem na neherce. 50%(19.11.2009)

• Siegmund

Není mi jasné, co vedlo pány Hřebejka a Jarchovského, aby vylíčili pobyt v pionýrském táboře v těch nejčernějších barvách. Film se v podstatě skládá z těch nejhorších situací, které mohly (mnohdy snad jen i teoreticky) na nějakém pionýrském táboře nastat. Jako by posbírali tyto negativní momenty ze všech pionýrských táborů a zasadili je do průběhu jednoho turnusu pomyslného tábora. Za dobu existence pionýrských táborů jimi prošly statisíce dětí a nejsem ochoten věřit tomu, že všechny zažívaly to, co je předváděno tímto filmem.(27.8.2013)

Jestli se dá nějaký porevoluční film označit za opravdu kultovní, tak tenhle (už jenom proto, že ho málokdo zná :)) Je to jedna nekončící "hláška", dospělí i dětští herci (Aňa Geislerová !!!) jsou bezchybní, takže se na něj můžete koukat klidně dvacetkrát a neomrzí vás (ověřeno).(3.1.2003)

"Na hudebním táboře... jsem si strčila flétnu do pí*i. Co jsem dělala na pionýráku, to ani nechtějte vědět..." Já osobně jsem tuhle éru těsně minul, takže nemůžu vzpomínat na nic. Každopádně některé scénky jsou tak absurdní, že by se daly vymyslet jen těžko...(16.10.2007)

U tohohle filmu mě napadají jenom dvě slova - parádní hovadina. A myslím to vážně. A tyhle čtyři hvězdičky bych chtěl věnovat prezidentovi Jimmymu Carterovi, protože ho nikdo nemá rád.(22.11.2006)

• - Píseň, kterou zpívá Bob u táborového ohně, se jmenuje "Tramp" a v originále ji nazpívali Brontosauři (resp. Jan Nedvěd). (mi-ib)

• - Když začíná Bob (Radek Ríha) hrát Vendy (Ulrika Kotajná) u ohně píseň „Tramp“, lehce se stmívá. Po střihu po jiné scéně, kdy ji stále hraje, je však již naprostá tma. (JoranProvenzano)

• - Úplně poprvé si ve filmu zahrála tehdy zcela neznámá dospívající dívenka Aňa Geislerová. (SeanBean)