• Shit
  *

  Zdeňku proč si to musel udělat, tohle sis mohl odpustit. Na to snad ani nemá cenu koukat, Troška zase hlavní role obsadil svými oblíbenci jako je Kuklová a Morávková, k nim hodil fakt drsnýho manžela Kuklový Jirku Pomaje a tim to úplně zazdil, ten je tam spíš pro srandu, než že by hrál. tenhle pokus zdeňka Trošky o něco jinýho než pohádku nebo komedii se vůbec nevyvedl, tohle naštěstí Troška zatim pochopil a vrátil se ke komediim, i když ne zrovna dobrým(22.9.2005)

 • Jeanne
  **

  Musí se uznat, že barevnost většiny scén je úžasná, zápletka snaživá a ...a to bude všechno. Ne, ještě hudba se hodí, ale to už je opravdu všechno. Kostýmy, zvláště některé jsou dost děsné, dialogy profláknutých herců v režii Zdeňka Trošky nezapřou své původce. A vlastní příběh? Co se dá dělat, autorka se držela zásad úspěšných historických románů tak moc, že s ničím novým buď nepřišla, a když už přišla (s uznávám - nečekaným závěrem), tak to zase přehnala. Třeba Přeučilova postava nemá "chybu" včetně svých výroků je to naklonovaný arcibiskup Toulouský z Angelika, markýza andělů (myslím film)! Kombinace všech nestejnorodných exteriérů a interiérů je taky dost bizarní. Nicméně snaha se cení, tento kalsický žánr historických romantických filmů už se moc nerodí.(5.1.2004)

 • kulyk
  *

  Tak na to se nechtějí lidé koukat, Jirko? To NECHÁPU! Takových peněz, snahy a ,,dějových" peripetií, aby mohlo dojít na plátně ku spáření nehezkých lidí, jednoho mešuge neherce a jedné Holomkové - a ti tupí knedlíci z toho nesedli na své vyžrané, slovanské prdele! Hvězdinku zasílám za to, že se jedná o interiérově i kostýmně hezky zabalené pomeje.(16.12.2013)

 • woody
  odpad!

  Zdeněk tady překonává svůj zatím nejdelší záběr z Princezny ze mlejna, kde jsme 4 minuty ve statickém záběru beze střihu sledovali světýlko, jak naráží do různých předmětů.Už kvůli tomu by jste měli tento film zhlédnout.PS: Pomeje, kdy zaplatíš ty milionové dluhy, kvůli kterým tě zažalovalo už několik věřitělů?Jsem myslel, že Kameňáci ti vynesli tolik, že všechno zaplatíš ... Ho Ho Ho!(20.11.2005)

 • Mouzon
  ***

  Jedna hvězdička tu, dvě hvězdičky tady, dokonce odpad!, hmm... A jo, já vlastně zapomněl - ono je trapné dát filmu Zdeňka Trošky víc než dva punkty. Achich ouvej - ať žije "vybraný vkus"!!! (přičemž v rámci zdejšího hodnocení tohoto filmu se zřejmě jedná o "vybraný vkus" v tom smyslu, že jej někdo vybere a ostatní se pak dají už jen vést)(12.12.2011)

 • - Film stál 70 milionů Kč a v kinech totálně propadl. Jiří Pomeje, který si tu zahrál jednu z hlavních rolí a současně film i produkoval, se tím dostal na mizinu. (Siriuss)

 • - Filmování probíhalo ve Vranově n. Dyjí, klášteře Chotětov, zámku Hrádek u Nechanic, zámku Jaroměřice n. Rokytnou. Mezi místa natáčení patří i zámek Velké Březno, zámek Jaroslavice a rozhledna Krásenský vrch. (M.B)

 • - Jiří Pomeje požádal autorku prvního knižního dílu Hanu Marii Körnerovou o vytvoření pokračování. Spisovatelka tak učinila, ovšem filmového pokračování se kniha „Andělská tvář 2“ zatím nedočkala. (fiLLthe3DD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace