Make Me a Sandwich

Denman Hatch

Scénář:

Denman Hatch

Anne Shepherd

Marcy a její manžel žijí v neustálém pozdvižení. Marcy musí pořád a pořád dokola dělat sendviče. Jak dlouho snese manželovo týrání, než se definitivně zhroutí? (Alfréda)

adamix

Ono je to skôr komédia, ale hororom je to vždy, keď tá stará pani natiera na toast majonézu a pridá k tomu šunku. Brrrr.... ()

EvilPhoEniX

Tohle je fakt pecka ! Nenažraný manžel týrá svou ženu tím, že po ní neustále chce sandwiche,dokud jí z toho nerupnou nervy a celá situace opravdu skvěle vygraduje. Finální scéna je šokující a správně nepříjemná. Líbilo.8/10. ()

SOLOM.

Hm tak teda nic moc. Nečekal jsem zázraky a taky jsem nic nedostal. Ženská co poskakuje svému starému, jak ON píská, možná u někoho vzbuzuje soucit, nicméně vyřešila to po svém, jen to mohlo být ještě krvavější a brutálnější. Obdobných kousků existuje ale celá řada a mnohé jsou na lepší úrovni. ()

Trevor

K 3 minútovú kraťasu dávať spoiler by bolo asi trochu piveľa, ale tak toto nemalo chybu...v niektorých domácnostiach to naozaj takto nejako vyzerá a potom sa človek nemôže čudovať že občas svet obletia správy o tom že v domácnosti žujú ľudia doslova s mŕtvolami... :-D. ()

Landauer

Luxus. Nějak jsem nad tím uvažoval, co to vlastně všechno má znamenat a najednou se přede mnou rozprostřel docela solidní složitý vztah. Je to super, když vás takový milý malý horůrek ponoukne k odkrývání širších souvislostí. ()

Miroslav.Zac

I když víte, že něco je jinak, než vypadá, stejně vás to nakonec solidně praští do brady! Parádní pointa vtěsnaná do slabých třech minut. ()