Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Francie, Pyreneje. Místní vesničany zlobí přítomnost vlka. Dvacetiletý Teddy žije se svým adoptivním strýcem a pracuje jako výpomoc v masážním salonu. Jeho přítelkyně Rebecca brzy maturuje a má před sebou zářnou budoucnost. Začíná horké léto. Avšak Teddyho za úplňku poškrábe neznámá šelma v lese. Jak týdny ubíhají, mladíka začínají přemáhat zvířecí pudy... (Film Europe)

(více)

Recenze (5)

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Tešil som sa na brutálny vlkolačí horor s krvavými scénami a nejakou peknou premenou. Dočkal som sa veľkého hovna. Ako to už býva zvykom. Premena mimo záber, masky žiadne (radšej toho vlkolaka ukázali z tmy a veľkej vzdialenosti), vraždy mimo záber. Vlastne som sa hodinu a pol díval na jedného nesympatického, hysterického kreténa v hlavnej úlohe. To mi za ten čas naozaj nestálo. A dokonca mi to ani neprišlo vtipné, hoci sa tvorcovia o to snažili. ()

Faustka 

všechny recenze uživatele

Nevyrovnaný Teddy neví co se svým životem a tak osud rozhodne za něj. Horor to v pravém slova smyslu není, ale o to v tomhle příběhu nejde. Podstatou je, jakou měrou jsme schopni ovlivnit naše životní cesty, za horizont jen těžko dohlédneš. A jestli tato situace postihne inteligentního člověka, nebo zpruzeného hlupáka není tak podstatné, vlkodlačí hlad vždycky zvítězí. ()

Othello 

všechny recenze uživatele

Zajímavý pokus o vykreslení deadpanovského charakteru jihofrancouzských zapadákovů, které dost připomínají (ostatně jako celý film), Rumunsko. Když se za tím rozhodnete vidět tu pankáčskou filmařinu, kdy nebylo ani na pivo, není to vlastně vůbec špatný. A samotný Teddy je přeci parádní debil. U scény rozchodu s Rebeccou jsem zjistil, že ho vlastně znám a je mi ho líto. (jo a je tam nějakej vlkodlak a tak, ale to je úplně jedno). ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Teddy je veľmi zvláštny snímok, ktorý síce ponúka hororový námet, ale o horore ako takom nemôže byť ani reči. Jedna atmosferickejšia scéna horor nerobí a ten nevkusný balast okolo celého deja ma značne vyrušoval. Celkovo ma to proste nebavilo a čakal som trochu viac. 40 % ()

Reklama

Reklama