Lima

Šipky zabodnuté šipky do zadku, farář sledující porno, sprostě nadávající babka, ramboidní žena - jasně je to děsná bžunda a jistě je spousta lidí, kteří se u toho svíjejí smíchy. Já mezi ně evidentně nepatřím. Tenhle lidový humor mi prostě nesedí, ale nijak ho neodsuzuji. Každému, co jeho jest. ()

Gemini

Pro celou trilogii platí, že na prvních deset repríz je to skvělá komedie. Jenže neustálým opakováním ztratilo Troškovo dílo svoje kouzlo...ale stejně je Pár facek můj nejoblíbenější díl. ()

Tosim

Nechápu, proč se všem těm dementním komediím říká lidové, když by se na ně bez újmy na zdraví mohla dívat snad jen zvířátka. ()

Enšpígl

Vzpomínám si, jak jsem se na tenhle biják dostal do beznadějně vyprodanýho kina, kde lidi seděli i na přistavených židlích a dokonce i na schodech. Aby ne, protože tohle je prdelačka jak bejk. Naprosto bezelstně natočená komedie s cílem pobavit a nikoli vydělat. Hlášky z filmu by zaplnily celý Rusko ( Nějakej dědek se tam furt modlí, žádný kozy, co je to za blbej film ) a záverečná bitka...kam se na Helenku Růžičkovou sere Bruce Lee, fakt bych od ní nechtěl nafasovat. Poctivá komedie, která ve svý době dělala z kin přecpaný tábory plný smíchu a ten smích, to léto a ta komediální upřimnost, jde z toho filmu pořád. ()

Radyo

Poněkud podbízívá komedie, přesto se v ní ještě najde několik míst, kdy se divák smíchy takřka neudrží v křesle. Oproti jedničce ale výrazný pokles. ()

Marigold

Vrchol žánru agro komedie. Něco tak ukrutně buranského a křupanského se hned tak nevidí, sleduji to s podobnou rozkoší, s jakou si občas vyslechnu píseň zábavovkové kapely. Je to tak blbé, až to rozesmívá. Upřímně naivní, prvoplánové a přitom svým zvláštním způsobem zvrhle pravdivé. Blbost některých gagů je tak krystalická a neředěná, že mě dostávají i na stý pokus. Troška je sice daleko za hranicemi vkusu, ale přesto si dokáže držet určitý standard a hrubý mustr, který filmu dodává jakous takous ucelenost. Pokud chci vidět skutečnou esenci českého vidláctví, pustím si Slunce, seno a pár facek. Nehodlám řešit, zda je to taková vidlárna záměrně, či nezáměrně. Prostě to fachá. Pravý filmový kompost s nezapomenutelným aromatem kravského trusu a hnoje. ()

gouryella

Jednicka me pomerne uspokojila, ale toto pokracovani mi pripada prece jen vice vtipne a propracovanejsi - i kdyz zaverecnou bitvu si opravdu mohli odpustit - ale to by se musel zmenit asi i nazev ()

DaViD´82

Italové mají na fackovačky Buda Spencera s Terencem Hillem. My máme Helenku Růžičkovou a Standu Třísku. A teď babo raď kdo z nich je lepší. Já myslím, že by je Helča složila na jednu hromadu raz dva. Ale to by museli taloši zavítat až do Hoštic (pravda hned v následujícím díle se k tomu schylovalo) a takový machři nejsou ani ti dva. Srabi jedni. Já jsem taky srab a tak vím jedno. Ani já si nehodlám znovu potykat s Troškovou lidově vlezlou koméd... ehm, tragédií. ()

Nathalie

Na štáb pražilo Slunce, režisér měl v hlavě Seno a herci by si kolektivně zasloužili mnohem víc než jen Pár facek:) ()

novoten

Úsměvné momenty jsou přebity až přílišnou ukřičeností a i přes několik dobře padnoucích hereckých výkonů se na vyšší hodnocení zkrátka nedostanu. Dříve bych býval smířlivější, ale ta Troškova řvoucí hrdost na vesnický život je takhle s odstupem nesnesitelná. ()

B!shop

Pokracovani se nese ve stejnem duchu jako prvni dil, takze plati to co pro nej. Spousta komickejch situaci, uzasnejch hlasek, silenejch postav a rvacka na zaver. Hodne dobrej je farar Otik. Vyborna zabava a muj oblibenej film. ()

emma53

Dodatečně hodnotím.....druhý díl byl ještě OK, ale trojka už se nějak vymkla z rukou, to už nebylo vončo. ()

Boss321

Já mám tenhle typ vesnického humoru Zdeňka Trošky prostě rád. A navíc jsem Volyňák, takže pochopte, že tady se jedná o srdeční záležitost :-)))...... ()

Jara.Cimrman.jr

"Ať se propadnu do Západního Německa, jestli kecám, velebnosti." Komando drben, jedinečně citlivý farář, první porno i sousedské vyřizování účtů mě opět pobavilo, ale kam se hrabe obyčejná nevěra na vědeckou metodu dojivosti krav v závislosti na kultuře prostředí. To se prostě nedá srovnat. Nicméně jsem se opět celkem pobavil a jelikož se na konci všichni jedinečně poprali, tak se za to zase tak moc nestydím. ()

dobytek odpad!

Zdeněk Troška točil samý sračky. Myslel si, že je to známka punku. Mě teda malicherný problémy několika naprosto zbytečnejch existencí, který všichni vypadaj, že postrádaj jakýkoliv známky inteligence, zkrátka vůbec neberou. Narozdál od Civala jsem se jednou zasmál. Pobavil mě ten dabing porna. Ale to je asi tak všechno. Jako komedie tim pádem NIC. A jako cokoliv jinýho taky nic. Osudy živočicháře Bédy a účetní JZD Evičky mě holt k obrazovce nepřitáhnou. ()