Už se perou! Já to od začátku říkala, že si čumáky rozbijou!!! Cha Chá! Mno tak znáte můj názor na domácí buranskou kulturu a na pana režiséra Trosku a většinu jeho tvorby, ale tohle je výjimka potvrzující pravidlo. Taková kadence hlášek situací a vskutku brutálního humoru se prostě jenom tak nevidí. Jo tady si Troška ještě dokázal z toho buranství a typicky Český malosti udělat vkusně srandu a ne to hrdě prezentovat jako styl života jak to činí dneska. Pro mě zkrátka nejzásadnější Česká komedie všech dob!!!!!100%(14.12.2014)

Čekal bych vyšší hodnocení, to se přiznávám, vzhledem k tomu, jak populární tahle trilogie je. I v Zajímavostech si lze přečíst, jaké filmy své doby v kinech trhla. Navíc její popularita neustává a i mladá generace se učí legendární hlášky. Asi není třeba se rozepisovat. Slunce, seno...právem patří mezi nejlepší české komedie a i já je řadím mezi své nejoblíbenější. Nejen kvůli Konopníkové a Škopkové, nejen kvůli legendárním hercům jako kupříkladu vynikající Růžičková, ale i bez celé řady dalších by to nešlo, nejen kvůli již výše zmíněným hláškám, ale stále se zasměju stejným vtipům, ač je znám na stokrát. A to je u dobré komedie třeba. Aby se hlášky staly legendami a na herecké výkony se nikdá nezapomnělo. To se tady stalo. Rozhodně nejpovedenější věc, co kdy Troška dělal. Navíc Slunce, seno a pár facek patří z celé trilogie k mým nejoblíbenějším, protože mám pocit, že se tohle nejvíc povedlo.(14.8.2017)

• Richmond

Ďalší dôkaz o tom, že Troškove "komédie" nepoznajú hranice otrasu a stupidity. 20% 1*(23.9.2017)

Skvelý, vtipný a neokukateľný film, ktorý môžem pozerať stále dokola. Z celej trilógie bol pre mňa najlepší. Obdivuhodné na tom je, že mnoho postáv zahrali neherci, napr. Kelišová, Cecilka, doktor Kája, atd. a Keliška nemala chybu. Troška mal šťastie na ohromné talenty priamo z obce, kde sa to natáčalo, a mnohí dnešní herci, ktorý účinkujú v našich nekonečných seriáloch sa im zďaleka nevyrovnajú, a to študovali herectvo. Tiež sa mi páči, ako Troška vo filme presne ukázal povahové črty ľudí v našich krajinách (Česku a Slovensku). O to viac ma prekvapilo, že natočil prepadák Babovřesky.(2.3.2018)

• Dienzenhofer

50%(26.5.2018)

Druhé Pokračovanie slávnej trojdielnej českej komédie Slnko, seno.... 5*(12.8.2018)

Absolutně nedoceněná komedie. Když jdem ji viděl v 89 v letním kině , kde bylo asi o 1000 lídí více než se tam oficialně vešlo a všichni se neskutečně bavili a řvali smíchy . Pochopí jenom ten ,kdo zažil komouše a občas přijel na vesnici ... prostě dokonalá letní komedie s excelentní paní Růžičkovou .(8.2.2019)

Vynikající, dnes už klasické. Znám zpaměti a kdykoliv se ráda podívám.(8.2.2019)

Česká klasika. Na to množství nesmrtelných hlášek, hereckého koncertu a hodin plných smíchu se ani nedá dát jinak. *****(11.5.2019)

1 9 16 24 28 29 30 31 následující >>