GoGoManTV (TV pořad)

Komedie

Slovensko, 2011, 1-60 min

Daniel Štrauch

Internetový-pořad. Původní YouTube tvorbu GoGa, jsem sledoval s větší chutí, než v současné době. Nevím čím to je. Rozhodně si nemyslím, že mu sláva a YouTube money hodně zvýšilo ego. Z mého pohledu se z něho stal jakýsi stereotypní mainstream českého YouTubu. Přiznám se, že teď raději hrábnu po videích s FattyPillowem. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 60% (3*) |(23.5.2016)

Klasický Gogův pořad na YouTube. Dnes už to zná snad každý. Prostě si jede svůj styl. "Šiška!" :D(18.3.2016)

• Likan7

Proč se tady dá sakra hodnotit youtuber? To je zase výmysl tohle...jinak Goga jsem sledoval v začátcích. Věřím, že jsou teď jeho videa profesionálější (pozor, nikoliv inteligentnější), ale odcizil se mi. Dost možná jsem prostě jen vyrostl, ale když se teď schválně na něj podívám, u většiny jeho starých videí se zasměju i dnes.(10.10.2017)

super Youtuber, všetko ako má byť, až na to že keď s jeho videami vyrastáte pomaly štyri roky (mám 17) tak vás ten "humor" začína pomaličky omŕzať a všímate si že jeho tvorba je z časti cielená pre tých omnoho mladších z nás ;) ale každopádne je stále originálny a už by som ho chcel konečne stretnúť :D(20.3.2016)

Dříve mě jeho videa celkem bavily.(26.8.2016)